6291 відвідувач онлайн
8 073 67

Підрозділ ППО, який прикриває Одесу, отримав пікап. ФОТО

порошенко

Петро Порошенко привіз техніку у підрозділи ППО, які прикривають повітряний простір над Одесою.

"Сьогодні ми на Півдні в Одесі. Серця всіх українців зараз із мешканцями Одеси і Одещини. Мета нашого перебування – допомогти закрити з повітря Одеські порти, Одесу, Ізмаїл, Рені, Усть-Дунайськ, весь Південь", – повідомив Порошенко на своєму телеграм-каналі, інформує Цензор.НЕТ.

Порошенко привіз зенітникам новий повнопривідний пікап.

Підрозділ ППО, який прикриває Одесу, отримав пікап 01

"Нічого в путіна не вийде. Ми не будемо питати дозволу в путіна, чи можна нам користуватися одеськими і дунайськими портами для експорту зерна. Якщо путін буде атакувати порти – ми маємо їх прикрити. Якщо путін буде атакувати комерційні цивільні кораблі – російські кораблі будуть у небезпеці по всьому світу. Є в нас інструменти, яким чином помститися", – заявив Порошенко журналістам.

"Позиція, з якою я зараз буду виходити – що у випадку атаки цивільних суден протоки Босфор і Дарданелли для російських комерційних суден мають бути закриті. Як це робити – ми продемонстрували на прикладі Ялти. Кожен корабель, який зайде в Ялту, більше не зайде в жоден порт світу, крім портів-злочинців. Так само світ, Україна, Туреччина, НАТО мають реагувати на атаки проти цивільних об’єктів", – переконаний Порошенко.

"Зараз ми завершили ремонт бойових модулів, які постраждали ще під час Керченської атаки, і зараз під час війни. Це кораблі "Бердянськ", "Кастополь", де силами заводу "Кузня на Рибальському" за кошти Фонду Порошенка без залучення коштів державного бюджету була повністю відновлена боєздатність двох бойових модулів. Третій бойовий модуль готовий, куплені імпортні комлектуючі. Я думаю, що протягом декількох днів делегація заводу також передасть їх для встановлення", – повідомив політик. Він також подякував керівнику цього напрямку "Кузні на Рибальському" Костянтину Картошкіну, який віддав свої власні кошти разом з коштами Благодійного фонду і вже передав два бойові модулі ВМС.

Підрозділ ППО, який прикриває Одесу, отримав пікап 02

"Те, що в наших можливостях, будемо допомагати забезпечувати. Це будуть і артилерійські тягачі, і вантажівки. Будемо намагатися запропонувати позиції щодо засобів радіоелектронної боротьби, оперативно-тактичних дронів. Ми попрацюємо, щоб наші місцеві депутати за рахунок субвенцій також сприяли допомозі і забезпеченню необхідної техніки", – зазначив Порошенко.

Топ коментарі
+39
Це ваш вирок, пане шашлик підасфальтовий...
показати весь коментар
26.07.2023 16:45 Відповісти
+33
Вот же клятый Барыга, опять взялся за старое и помогает ВСУ и отбирает рейтинг у величайшого лидора ********** Боневтика
показати весь коментар
26.07.2023 16:44 Відповісти
+21
Оце вже серьозна заявка на ДБР. Не барабани, не овочерізки, ні сценарії з Мальдівів, а техніку для військових! Знову піариться барига! (гіркий сарказм)
показати весь коментар
26.07.2023 16:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це ваш вирок, пане шашлик підасфальтовий...
показати весь коментар
26.07.2023 16:45 Відповісти
Скажи еще, что если б Порох щас был бы президентом, то мы б уже давно были украинским округом росии, а зеля патриот, и он боневтик, и он нас не предаст и в оман он не летал, дбл бл..
показати весь коментар
26.07.2023 16:52 Відповісти
повторение - мать учения. можем повторить много раз, пока не научитесь.
показати весь коментар
26.07.2023 16:53 Відповісти
Цей вирок ви ще не проїхали. Вирок над вами, бидлотою зеленою, ще не починався. Але буде. За кров десятків (і сотень) тисяч треба буде відповідати. Це вже не 95 квартал. Буде боляче.
показати весь коментар
26.07.2023 16:57 Відповісти
Ти хоч сам зрозумів, що написав?

Навчись думки складати докупи, хоча, боюсь, в такому разі ти нічого не зможеш написати.
показати весь коментар
26.07.2023 17:12 Відповісти
Це все, на що ти здатен?

А потім дивуються, чому зебобіків вважають такими тупими!
показати весь коментар
26.07.2023 17:31 Відповісти
Курка не відповідає .

Якщо в тебе хоч одна клепка в голові є, то чекаю на відповідь, а інакше ідеш за російським військовим кораблем!
показати весь коментар
26.07.2023 17:38 Відповісти
Непорозуміння, менше дурних запитань.. може хоча б трохи розумнішим виглядати будеш..
показати весь коментар
26.07.2023 17:43 Відповісти
Та я ж бачу, що ти тупеньке, і на прості питання про корупцію, відверті дії проти обороноздатності країни, і повний розвал Державного управління тобі нічого відповісти, окрім як "Непорозуміння".

Йди за кораблем, подоляцке недоробло!
показати весь коментар
26.07.2023 17:49 Відповісти
Це коли "Проїхали" - коли робили наше ППО неробочими, коли зі стоячих на бойовому дежурстві систем знімали клістрони, які завдяки Пороху купували їх в єдиному місця, де їх випускають, і які нам би офіційним шляхом ніколи б не продали?

Чи вже зараз, коли аудіти не знають, чи треба у МО купувати паливо без НДС, чи з НДС, і про всяк випадок накладають санкції в обох випадках?

Чи коли яйця купували по 17 гривень - саме це, по-твоєму, називається "Проїхали"?

Щоби тебе так "проїзджали" все твоє ганебне позостале життя, земразота!
показати весь коментар
26.07.2023 16:58 Відповісти
показати весь коментар
26.07.2023 17:04 Відповісти
показати весь коментар
26.07.2023 17:09 Відповісти
Что, договорился с путинім посредине?
показати весь коментар
26.07.2023 17:10 Відповісти
Нажерся шашликів, уїбан зелений.? З кровью.. Не відригуються?
показати весь коментар
26.07.2023 17:27 Відповісти
Ага, росставил. Бородатое влагалище Беня КАЛомойский поездил таким лохам, как ты, по ушам, и лошары выбрали шута, который 4 раза убегал от повесток. Шут блеял не о выпуске ракет, которые были разработаны при Порохе, он блеял о шашлыках в мае и великой стройке, на которой половина бабла ушла в карманы ЗЕбанутой срани. А кто разминировал на границе с Крымом 4 моста и 6 дамб, что кацапня захватила Юг почти не встречая сопротивления? А теперь из-за предательства ЗЕбанутой срани наши солдаты своей кровью проливают каждый отвойованный метр нашей територии.
Ты,ЗЕбанько, еще прокукарекай, шо буба настоящий герой, потому шо не втик.
показати весь коментар
26.07.2023 17:51 Відповісти
Вот же клятый Барыга, опять взялся за старое и помогает ВСУ и отбирает рейтинг у величайшого лидора ********** Боневтика
показати весь коментар
26.07.2023 16:44 Відповісти
Оце вже серьозна заявка на ДБР. Не барабани, не овочерізки, ні сценарії з Мальдівів, а техніку для військових! Знову піариться барига! (гіркий сарказм)
показати весь коментар
26.07.2023 16:44 Відповісти
І як він посмів? Всі платежи повинні проходити через "Львівський Арсенал"!
показати весь коментар
26.07.2023 16:47 Відповісти
Theб прикинь волонтери оголошують збори навіть на шини. То ж тільки по тілівізору ЗСУ всім забезпечує МО яйцеголового підора
показати весь коментар
26.07.2023 16:56 Відповісти
Бачиш - а Зеля з Яйценосним міністром не справляється!
показати весь коментар
26.07.2023 17:18 Відповісти
показати весь коментар
26.07.2023 16:59 Відповісти
Це яйце чи картоплина? Чи гібрид?
показати весь коментар
26.07.2023 17:20 Відповісти
Та от і я не розумію, яких вилупків в нас міністрами ставлять!
показати весь коментар
26.07.2023 18:47 Відповісти
Даже не знаю что и сказать. Вот если бы такой энтузиазизм до 19-го я бы точно за Петра проголосовал.
показати весь коментар
26.07.2023 16:53 Відповісти
А за кого проголосовал то?
показати весь коментар
26.07.2023 16:56 Відповісти
За Макрона, за кого еще. У него флаг Франции
показати весь коментар
26.07.2023 16:57 Відповісти
Думаю за пуйла, теперь строчит из Твери под VPN...
показати весь коментар
26.07.2023 16:59 Відповісти
За Марі Ле Пен він голосував.
показати весь коментар
26.07.2023 17:00 Відповісти
В 2005 против яныка. В 2010 против тех, кто агитировал голосовать против яныка. В 2014 против остатков яныка. В 2019 против тех, кто агитировал голосовать против остатков яныка
показати весь коментар
26.07.2023 17:00 Відповісти
Бачу, важко тобі в Марселе...
показати весь коментар
26.07.2023 17:02 Відповісти
И сейчас остатки Яныка превалируют во власти.....хорошо поголосовал?...
показати весь коментар
26.07.2023 17:04 Відповісти
Остатки яника в Ростові. А вся команда - під зеленим прапором у владі сидить
показати весь коментар
27.07.2023 03:43 Відповісти
В 2019 против тех, кто агитировал голосовать против остатков яныка-

вопросов больше не имеем)
показати весь коментар
26.07.2023 19:09 Відповісти
У 2019-му він проголосував за антимайдан. Хіба не видно?!
показати весь коментар
26.07.2023 17:12 Відповісти
Наверное тебе было скучно когда не выли сирены и не рушились дома. Это же так интересно. Правда энтузиазма со стороны Порошенко не было видно. Нужен энтузиазм, куда ж без него. На самом деле был. Просто его мало кто видел, но именно потому не рушились дома и не выли сирены.
показати весь коментар
26.07.2023 16:59 Відповісти
А он был, просто вы были невнимательны. Петр каждый месяц почти передавал в ЗСУ технику от Укроборонпрома ,который работал в 3 смены. А после 19 что ваш Боневтик передал?

Это фотки за 2016 и 2018 рік







показати весь коментар
26.07.2023 18:27 Відповісти
ДЕ БАРАБАНИ? Хай він нам про всяку хе..ю не розповіда - модулі, авто, то все мотлох. ДЕ БАРАБАНИ, б..ть?
показати весь коментар
26.07.2023 16:57 Відповісти
Барабаниии??? Так то до зелених. Якщо десь недостача барабанів то зелені розікрали для наступного піару.
показати весь коментар
26.07.2023 17:00 Відповісти
Знову зеленим гарно ла*ном намастив. 👍
показати весь коментар
26.07.2023 16:57 Відповісти
показати весь коментар
26.07.2023 17:14 Відповісти
Якщо я піду на фронт, мене в перший день завалять. Я ж без досвіду, без тактичних навичок. І чим би я так допоміг країні, скажіть мені, будь ласка?

показати весь коментар
26.07.2023 17:02 Відповісти
Ты бы своей ряхой закрыл минимум троих бойцов и спас бы им жизнь !
показати весь коментар
26.07.2023 17:09 Відповісти
показати весь коментар
26.07.2023 18:04 Відповісти
А як же цей Герой воюе, лисий, га?!
https://www.youtube.com/shorts/uSairnZ6Bpk
показати весь коментар
26.07.2023 18:36 Відповісти
Західні партнери сказали робити посадки і повертати вкрадені кошти. Першими почнуть з простих та неугодних. Просто перевертати реальність, видавати хибне за правдиве. Почерк знайомий.
показати весь коментар
26.07.2023 17:02 Відповісти
..це ж скільки бєзотказних тьолок, корабельних сосен, можно було би звозити на "мальдіви"?! - подумали одночасно усі успішні зебіли зі "слуг уроду" і їхній 73%вий лохторат (щоправда розмірковувуючи про своЇ недосяжні, покищо, Скадовські-Лазурні-Бердянські.. з яких вони робили РАЗОМ прикол-2019)
показати весь коментар
26.07.2023 17:03 Відповісти
Який такий корабель "Кастополь"??? Ну хоч би в Вікіпедію подивились, недожурналісти, коли текст з відео набираєте!

Корабель називається "Костопіль" - запам'ятайте на майбутне, щоби не позоритись!
показати весь коментар
26.07.2023 17:03 Відповісти
Зебіли все рівно будуть верещати "укралллль"....Хоча який сенс красти і віддавати ЗСУ ?!?
показати весь коментар
26.07.2023 17:04 Відповісти
Я Порошенко вообще не понимаю ! Богатый человек, мобилизации не подлежит - ну и наслаждался бы жизнью. На крайний случай, если нечем заняться, сдавал бы экзамены на адвоката или снимал бы сериал "пгт Рошен" за бюджетные деньги....
А он же никак не успокоится и продолжает воровать в бюджет !?

показати весь коментар
26.07.2023 17:06 Відповісти
апять барига ні краві піаріцца
показати весь коментар
26.07.2023 17:25 Відповісти
показати весь коментар
26.07.2023 17:07 Відповісти
Враховуючи, що на марафоні спілкуються з Дубинським, не здивуюся появі телемостів з Мураєвим, де він буде нахвалювати тих, хто його відпустив....
показати весь коментар
26.07.2023 17:22 Відповісти
План Маршалла можно упустить из рук. Там ведь миллиарды пилить и пилить 5 лет!
Надо вкинуть хотя бы 30 штук из зарплаты госслужащего в авто из Китая и еще по мелочи.
А то про меня уже все забыли.
показати весь коментар
26.07.2023 17:31 Відповісти
З паршивої вівці хоч ........
показати весь коментар
26.07.2023 17:53 Відповісти
Я б не називав Баригу вівцею, його вівці тут, у коментарях на "Цензорі"
показати весь коментар
26.07.2023 18:14 Відповісти
А що передав армії зелебобер?!
показати весь коментар
26.07.2023 19:38 Відповісти