8439 відвідувачів онлайн
473 16

Уряд ініціює перевірку укриттів, щоб з’ясувати, чи виправлена ситуація, - Шмигаль

укриття

Уряд доручив знову виконати перевірку укриттів, щоб з’ясувати, чи виправлена ситуація після попередньої.

Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив під час засідання уряду, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"У червні цього року окремих керівників на місцях ми звільнили, а деяким винесли догани через неналежний стан укриттів. Минув понад місяць, тому зараз дамо доручення знову провести перевірки щодо того, чи була виправлена ситуація", - сказав Шмигаль на засіданні уряду в п'ятницю.

За словами прем'єра, там, де нічого зі станом укриттів не змінилося, знову будуть кадрові рішення.

Раніше Шмигаль повідомляв, що із 63 тисяч перевірених по Україні укриттів 77% є придатними до використання. Також повідомлялося, що на Київщині ухвалено кадрові рішення через неналежну підготовку укриттів.

Топ коментарі
+7
А хто буде перевіряти ті укриття? Ті, хто на них стибрив гроші?))
показати весь коментар
04.08.2023 16:53 Відповісти
+5
не тільки-а ще ті з ким цими грошима поділились...
показати весь коментар
04.08.2023 16:56 Відповісти
+2
Треба подивитися, чи всі в сховища барабани закупили.
Зе-гніди, нічого у вас з Кличком не вийде. Не старайтесь.
показати весь коментар
04.08.2023 16:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
От кончені..вони тільки своїх керівників військових адміністрацій звільнити можуть, а не мерів міст..
показати весь коментар
04.08.2023 16:51 Відповісти
Шмигаль не вміе організувати виконання своїх рішень!?

« Єфективний менеджер», однако.

Дітячий садок, молодша група.
«Ми надішлем провіряючих»

Ти чув хоть що небудь про «проект менеджмент»?!
показати весь коментар
04.08.2023 17:33 Відповісти
Звідки? Всі зелені ехвективні менеджери вміють лише красти. Вони всі як на підбір з народу - хто медсестра, хто нянька, хто актор реклами тощо. Звідки їм знати про менеджмент, та й навіщо? Красти це не допомагає.
показати весь коментар
04.08.2023 17:56 Відповісти
А хто буде перевіряти ті укриття? Ті, хто на них стибрив гроші?))
показати весь коментар
04.08.2023 16:53 Відповісти
не тільки-а ще ті з ким цими грошима поділились...
показати весь коментар
04.08.2023 16:56 Відповісти
Треба подивитися, чи всі в сховища барабани закупили.
Зе-гніди, нічого у вас з Кличком не вийде. Не старайтесь.
показати весь коментар
04.08.2023 16:53 Відповісти
шмИгаль забувся, що фінансування підготовки укриттів він перекинув на (лоха) місцеві бюджети...Прям уявляю, як селяни не качають какашки, але приводять до відповідності "укриття". Короч несуть зарплати на організацію протирадіаційного захисту...
показати весь коментар
04.08.2023 16:56 Відповісти
Жарти на рахунок 73 процентів. То зелене лайно усе проковтне, аж засьорбається
показати весь коментар
04.08.2023 16:57 Відповісти
Купа долбойобів в коментах не зможе ніколи зрозуміти, що будівництво укриттів фінансується за рахунок їхніх податків. Яущо ти, або твій пікінес податки не платили - куріть ракети дома у ванні..
показати весь коментар
04.08.2023 17:01 Відповісти
А дороги розширяти й дерева рубати, виділяючи на це 200 міліонів грошей - теж за рахунок податків? Тоді я проти цього будівництва! Й люди виходять, щоб сказати це забудовникам! Але забудовники показали містянам велику дулю й розширюють дорогу й далі! 50 дерев вирубаємо, нові посадимо? ЦЕ ЩО таке? Це також на наші податки робиться? Я не хочу, щоб ті дерева рубали! Я не хочу бігати й поливати з баклажки дерева, які сохнуть на очах, якщо їх взагалі висадили десь замість вирубаних! Але мене ніхто не чує! Взагалі.
А хоче посадовець й дуорі багатоповерхівок збудувати аптеку, будує, хоче СТО - будує, вже й будинки в людей руйнуються віж тих забудов посеред двору, а йому похію!
Що скажете на це?
показати весь коментар
04.08.2023 17:10 Відповісти
Яке там "будівництво"? Розказати, як виглядають "укриття"? Збили замок з підвалу, написали фарбою на стіні "УКРИТТЯ ->", всьо, "укриття" готове. Успіхів тобі і твоєму пекінесу укриватися від ракет в підвалі радянської панельки, недовбойоб.
показати весь коментар
04.08.2023 17:58 Відповісти
Скільки мільярдів виділив не перевірку
показати весь коментар
04.08.2023 17:05 Відповісти
барабанщики будуть шукати барабани.
як на олімпійських іграх.
важливо не перемога, а участь.
показати весь коментар
04.08.2023 19:04 Відповісти
Уряду нічим зайнятися?
показати весь коментар
04.08.2023 21:12 Відповісти