7523 відвідувача онлайн
4 228 13

Суд заарештував військкома, який безпідставно виплатив майже 1 млн грн підлеглим

генпрокурора,офіс

За клопотанням ДБР Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід керівнику Донецького обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Суд взяв його під варту з можливістю внесення застави у сумі 3 млн грн. Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ДБР.

"Встановлено, що у 2022 році, перебуваючи на посаді керівника Запорізького ОТЦК та СП, посадовець без законних підстав направив наближених підлеглих до бойової бригади ЗСУ нібито для виконання бойових завдань. В результаті військовослужбовцям, які не брали участь у боях, були нараховані безпідставні виплати в сумі 981,3 тис. гривень", - йдеться у повідомленні.

Також керівник військкомату влаштовував на роботу у ТЦК та СП представників місцевого криміналітету, щоб допомогти їм ухилитися від судового розгляду кримінальних справ по особливо тяжким злочинам.

Військкому інкримінується перевищення службових повноважень, вчинених в умовах воєнного стану (ст. ч. 5 ст. 426-1 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років.

Процесуальне керівництво здійснює Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Східного регіону.

Раніше Цензор.НЕТ писав, що голова обласного військкомату на Запоріжжі безпідставно виплатив 1 млн грн підлеглим.

Топ коментарі
+12
а якби він виплатив 36 млрдів, то працював би , як і рєзнікав.
показати весь коментар
08.08.2023 11:41 Відповісти
+7
Саме так,ще й послом десь призначили.
показати весь коментар
08.08.2023 11:43 Відповісти
+5
А чому тих військових не арештовують - які получили неправомірну виплату?
показати весь коментар
08.08.2023 11:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А чому тих військових не арештовують - які получили неправомірну виплату?
показати весь коментар
08.08.2023 11:40 Відповісти
тому що на них він списував ті гроші, а вони йому їх віддавали!
зараз вони дали на керівника покази і тому їх не притягають
показати весь коментар
08.08.2023 12:26 Відповісти
А фінансування роботи військоматів, по вашому, з неба падає? Чи думаєте їм транспорт, канцелярію оргтехніку та ремонт приміщень волонтери забезпечують?
показати весь коментар
08.08.2023 13:02 Відповісти
Іспанський сором...
показати весь коментар
08.08.2023 11:41 Відповісти
А що робити? Фінансування ЗСУ, як козаків, значною частиною відбувається за рахунок власних коштів, а де їх брати як не шляхом подібних махінацій?
показати весь коментар
08.08.2023 13:07 Відповісти
а якби він виплатив 36 млрдів, то працював би , як і рєзнікав.
показати весь коментар
08.08.2023 11:41 Відповісти
не трогайте своими грязніми руками святиню
показати весь коментар
08.08.2023 14:18 Відповісти
Саме так,ще й послом десь призначили.
показати весь коментар
08.08.2023 11:43 Відповісти
Не краде лише той, хто ще не знайшов лазєйку ))
показати весь коментар
08.08.2023 11:58 Відповісти
Це паровоз, за яким стояв цілий кагал виконавців, закінчуючи фінансистів!
показати весь коментар
08.08.2023 12:16 Відповісти
Він попався на працевлаштуванні братків, а далі по акту ревізії.
показати весь коментар
08.08.2023 12:31 Відповісти
Тобто ДБР і Печерський суд показують, що працюють?... А чи не здається вам, панове, що це вже явний "перегіб" в гоніннях на війсккомати? Я не здивуюсь, що колись ініціатори і виконавці цього арешту будуть розказувати в кацапських ЗМІ, як вони навмисне сіяли хаос і зривали мобілізацію