7831 відвідувач онлайн
25 737 119

Ексглава МЗС Австрії Кнайсль, яка танцювала з Путіним на весіллі, переїхала жити в Росію

кнайсль

Колишня глава МЗС Австрії Карін Кнайсль, яка танцювала на своєму весіллі з Володимиром Путіним, переїхала до РФ і зараз живе в російському селі Петрушово в Рязанській області.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на НВ.

Кнайсль розповіла журналістам, що у вересні 2020 року вона нібито була змушена покинути Австрію через постійні погрози вбивством і фактичну заборону на роботу. Після цього вона оселилася у Франції, а потім переїхала до Лівану. Коли ексміністерка переїхала в Росію, Кнайсль не уточнила.

Також вона стверджує, що бачила російського президента Путіна востаннє у 2019 році.

"Я заплатила ще за місяць, а далі подивимося. Я не знаю нічого про моє майбутнє, нічого", — сказала Кнайсль, розповідоючи про життя в Петрушово.

Колишня австрійська міністерка додала, що в Петрушово вона продовжує писати книги, займатися викладанням, також її запросили працювати в центр G.O.R.K.I. при СПбДУ. На сайті університету Кнайсль значиться керівником центру.

Нагадуємо, у серпні 2018 року на весіллі Кнайсль був присутній Путін.

У червні 2021 року Кнайсль було призначено до ради директорів Роснефти. У травні 2022 року Кнайсль залишила цю посаду.

Топ коментарі
+70
Вот так и вскрываются консервы ***** по всей Европе. Счастливо дожить до депрессии и веревки с мылом.
показати весь коментар
08.08.2023 20:42 Відповісти
+52
Точно ***** покусало під час танцю
показати весь коментар
08.08.2023 20:41 Відповісти
+52
Да нет, это работают на высшем уровне европейские уенности в виде росского бабла о чем стало известно австрийским спецслужбам. Скоро и фрау Меркель в Саранске осядет.
показати весь коментар
08.08.2023 20:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
один француз вже не так давно поїхав додому після житія в расєї
показати весь коментар
08.08.2023 22:05 Відповісти
Нацики до нациків. "Свій до свого по своє." Хенде хох !
показати весь коментар
08.08.2023 22:08 Відповісти
Жизнь наладилась. Мужики, рыбалка, самогон. Так скоро нормальноц русской бабой станет, беломор курить, по фене ботать.
показати весь коментар
08.08.2023 22:14 Відповісти
.
показати весь коментар
08.08.2023 22:35 Відповісти
успеть вскочить на трап тонущего корабля, для этого нужно иметь талант! На секундочку, данный персонаж имел должность "глава МИД Австрии". Нужно ли разъяснять какая политика в миде Австрии творилась при ней?
показати весь коментар
08.08.2023 22:56 Відповісти
Воть стою, перед вами,простая рязанская баба,мужем кинутая,)(уйлом станцованая,знала,б не танцевала.
показати весь коментар
08.08.2023 22:58 Відповісти
Жоріку Депардьє вистачило три дні у новій квартирі в Росії, що подарувало йому пуйло. Потім здриснув. У цієї екс міністерши ще все попереду
показати весь коментар
08.08.2023 22:59 Відповісти
А де її чоловік? Стало страшно жіть... Надо же. Хай приїде поживе в Авдєєвке
показати весь коментар
08.08.2023 23:06 Відповісти
...пора и нерукопожатного отправить на болота мацковии, и на кой его Джидду отппавляли ???
показати весь коментар
08.08.2023 23:07 Відповісти
Амінь
показати весь коментар
08.08.2023 23:08 Відповісти
Любов зла, полюбиш і пуйла
показати весь коментар
08.08.2023 23:09 Відповісти
ще одна навозна муха нєдоросії
показати весь коментар
08.08.2023 23:24 Відповісти
недоносії
показати весь коментар
09.08.2023 02:33 Відповісти
Видимо что очень "хороший " человек , изо всюду гонят.
показати весь коментар
09.08.2023 00:28 Відповісти
гарна людина ні за що не буде відплясувати з ******.
показати весь коментар
09.08.2023 09:06 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=V0FKaGPOywk кричать будешь по-рязански