9744 відвідувача онлайн
9 076 66

Пєсков про ліквідацію Пригожина: Кремль непричетний

путін,пєсков

Речник російського диктатора Дмитро Пєсков прокоментував ліквідацію ватажка ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РИА Новости.

Він назвав абсолютною брехнею заяви із Заходу про те, що за загибеллю Пригожина може стояти Кремль.

Говорячи про причини катастрофи, речник диктатора заявив, що фактів поки що небагато, їх слід з'ясувати слідству.

Офіційні підсумки розслідування буде опубліковано, сказав він.

Також він заявив, що поки що невідомо, чи буде присутній Путін на похованні Пригожина. 

"Поки не знаємо, наскільки довгими будуть процедури слідства, у президента загалом щільний графік", - додав Пєсков.

Нагадаємо, 23 серпня 2023 року у Тверській області РФ зазнав катастрофи пасажирський літак. У ньому знаходився ватажок ПВК "Вагнер" терорист Пригожин.

Разом з Пригожиним на борту літака, імовірно, був один з ватажків "Вагнера" Дмитро Уткін.

За фактом падіння літака Пригожина Слідком РФ порушив справу про порушення правил експлуатації повітряного транспорту.

Низка телеграм-каналів, пов’язаних із ПВК "Вагнер", підтвердила ліквідацію терористів Пригожина та Уткіна, звинувативши у цьому "зрадників Росії".

Топ коментарі
+23
Тётя Роза

@Anakoyher

https://twitter.com/Anakoyher/status/1694698798210048319

Интересная ситуация образовалась. Многие сомневаются в смерти Пригожина, но никто не сомневается, что его убил Путин.
показати весь коментар
25.08.2023 13:35 Відповісти
+20
На Україну не нападем - напали
Пенсійний вік не піднімемо - підняли
Мобілізації не буде - об'явили
Прігожина не збивали - збили )))
показати весь коментар
25.08.2023 13:35 Відповісти
+14
показати весь коментар
25.08.2023 13:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну, вот и всплыла правда. Ершик не умеет врать ))
показати весь коментар
25.08.2023 13:33 Відповісти
Беззаперечно. Рузьке має особливий генетичний код і вони ніколи не брешуть. Молчи, грусть, молчи
показати весь коментар
25.08.2023 13:39 Відповісти
Не брешуть коли не дихають. Тому треба палкою ткнути.
показати весь коментар
25.08.2023 13:46 Відповісти
Тётя Роза

@Anakoyher

https://twitter.com/Anakoyher/status/1694698798210048319

Интересная ситуация образовалась. Многие сомневаются в смерти Пригожина, но никто не сомневается, что его убил Путин.
показати весь коментар
25.08.2023 13:35 Відповісти
я сомневаюсь во всем, абсолютно.
показати весь коментар
25.08.2023 13:38 Відповісти
пест , а я не сомневаюсь , что путин - это уголовная мразь !!!
показати весь коментар
25.08.2023 16:11 Відповісти
я даже когда испражняюсь в туалете, сомневаюсь, не сплю ли я?
показати весь коментар
25.08.2023 13:39 Відповісти
показати весь коментар
25.08.2023 14:01 Відповісти
Ну как он может кого то убить, это же не какое то *****-злопамятное.
показати весь коментар
25.08.2023 14:10 Відповісти
Авжеж, воно само
показати весь коментар
25.08.2023 13:35 Відповісти
На Україну не нападем - напали
Пенсійний вік не піднімемо - підняли
Мобілізації не буде - об'явили
Прігожина не збивали - збили )))
показати весь коментар
25.08.2023 13:35 Відповісти
якось пофіг, так вже заїбав той Кремль, що психіка вже автоматично його відсилає в ігнор
показати весь коментар
25.08.2023 13:35 Відповісти
"Настамнет".
показати весь коментар
25.08.2023 13:35 Відповісти
"... может Зинка?"(с)
показати весь коментар
25.08.2023 13:35 Відповісти
...Еммануель Макрон «найрішучішим чином» засудив військовий переворот в Нігері, який є «небезпечним» для регіону. «Ось чому ми закликаємо до звільнення президента Базума і відновлення конституційного порядку», - заявив президент Франції.
показати весь коментар
25.08.2023 13:59 Відповісти
...щільний графік: поспати, посрати, пошукати годинник...
показати весь коментар
25.08.2023 13:36 Відповісти
***** на похоронах? ПоржалЪ...
показати весь коментар
25.08.2023 13:36 Відповісти
эта все африканские повстанцы!...
показати весь коментар
25.08.2023 13:39 Відповісти
А, ось і підтвердження.
показати весь коментар
25.08.2023 13:39 Відповісти
Та **** тут коментувати!? Росія це не тільки спонсор тероризму в цілому світі-це перша в світі країна із тероризмом як державна політика! Це симбіоз кримінала і спец служб.
показати весь коментар
25.08.2023 13:42 Відповісти
ще тиждень і всі забудуть...про літак
показати весь коментар
25.08.2023 13:42 Відповісти
Ах, автоматики, пулемётики! пу пригожина убил в самолётике!
показати весь коментар
25.08.2023 13:42 Відповісти
Он сам упал, потому что бил тяжєлєє воздуха
показати весь коментар
25.08.2023 13:43 Відповісти
Дійсно, це все гражданская война БНР з Масквой
показати весь коментар
25.08.2023 13:46 Відповісти
двійник путіна не збирається бути на похованні двійника пригожина
показати весь коментар
25.08.2023 13:46 Відповісти
показати весь коментар
25.08.2023 13:47 Відповісти
Покійні геї,а підар нажаль живий!
показати весь коментар
25.08.2023 13:56 Відповісти
Когда ордловца статуэткой завалили, то "убийц" за сутки нашли, вой стоял на весь интернет. А тут мятежника пирожина кокнули и тишина, на ютубе в топе про пирожина ничего, хотя 3 месяца назад он был с каждого утюга. Письков рассказывает про долгое следствие и занятость хла.
показати весь коментар
25.08.2023 13:48 Відповісти
Из Кремля по самолету ракетой не стреляли. Уметь говорить правду - искусство
показати весь коментар
25.08.2023 13:48 Відповісти
цікаво, є хоч одна заява, де кремль каже "так, дійсно, це ми"?
показати весь коментар
25.08.2023 13:52 Відповісти
Буде біля гробу. Бандюки дуже ********** ходити на похорони заваленого ними ж свого колегу по цеху. Квіточка, крокодиляча сльозинка.
показати весь коментар
25.08.2023 13:54 Відповісти
Закономірний висновок, якщо кремль не збивав, ***** не збивал, тоді виходить так що і Пригожин не ходив у похід на Мосву.
показати весь коментар
25.08.2023 13:56 Відповісти
Канешна не причём...а установку С-300 можно купить в любом военторге.
показати весь коментар
25.08.2023 13:58 Відповісти
показати весь коментар
25.08.2023 13:58 Відповісти
Самолет Пригожина грубо сбил две мирно летящих зенитных ракеты.
показати весь коментар
25.08.2023 14:02 Відповісти
показати весь коментар
25.08.2023 14:03 Відповісти
Тогда может попутное НЛО сбило, не разминулись, такое бывает.
показати весь коментар
25.08.2023 14:04 Відповісти
показати весь коментар
25.08.2023 14:06 Відповісти
Повідомляють, що горить-вибухає база 126-ї бригади берегової охорони чорноморського флоту рф в селищі Перевальне.
показати весь коментар
25.08.2023 14:09 Відповісти
"Рафик чистой воды невиновник!"
показати весь коментар
25.08.2023 14:08 Відповісти
а на черной скамье ,скамье подсудимых , там сидит путин и какой то писюк
показати весь коментар
25.08.2023 14:08 Відповісти
Значить 100% причетний.
показати весь коментар
25.08.2023 14:14 Відповісти
по Фройду
показати весь коментар
25.08.2023 14:16 Відповісти
Оккупанты уже воюют на танках ИС-8 "Иосиф Сталин"
показати весь коментар
25.08.2023 14:18 Відповісти
...погодь мес два,мокшанские и катюши 39 года притянут на конной тяге .
показати весь коментар
25.08.2023 14:54 Відповісти
Дмітрій, Дмітрій Пєсков. Не паскудьте гарне українське ім'я Дмитро.
показати весь коментар
25.08.2023 14:18 Відповісти
минтяй
показати весь коментар
25.08.2023 14:20 Відповісти
СМИ: Греция прекратит обслуживать российские ЗРК и передаст их Украине
показати весь коментар
25.08.2023 14:22 Відповісти
https://www.epravda.com.ua/rus/news/2023/08/25/703586/?_gl=1*17or36o*_ga*NzkwMDMwOTEzLjE2OTIyOTI5NTA.*_ga_6ELQ7YCNBS*MTY5Mjk2MjQ5My43Ni4xLjE2OTI5NjI1OTUuMjkuMC4w У Ахметова начали производство макетов военной техники, вводящих врага в заблуждение
показати весь коментар
25.08.2023 14:23 Відповісти
гарний хід-давно пора....
показати весь коментар
25.08.2023 14:33 Відповісти
а кто тебя спрашивал?)
показати весь коментар
25.08.2023 14:32 Відповісти
Умеют же рассмешить кремлевские клоуны, и шо ентересно - усе "как на подбор", навеггное ***** со штан-ген-циркулем бегал, ну в смысле "с голым задом", чеб висяк круги ггиссовал. АРХ М
показати весь коментар
25.08.2023 14:38 Відповісти
Нє вінаватая я! Он сам падох. Майже цитата...
показати весь коментар
25.08.2023 14:40 Відповісти
фашист ***** отправил до кабздона нациста пригожина его банду и экипаж самолета и вся ********* встала раком и ,,негодует,, а когда ***** взрывал 9этажки в кацапии чтобы вторую войну в ичкерии начать , немцова убил в центре москвы , грузию утюжил танками и самолетами , политковскую убил , скрипалей травил , литвиненка травил в 14году начал войну в УКРАИНЕ ---и находятся долбоебы которые выдвигают всякие ,,версии,, может то не ***** а шойга казингабович фанерный маршал или герасимов или фсб , а разве без приказа ***** это могло произойти???
показати весь коментар
25.08.2023 14:45 Відповісти
Оце так здивував
показати весь коментар
25.08.2023 14:46 Відповісти
..мать перемать,подворотня вообще ничего не сделали...Инопланетяне этиГ мать. А за повара мстить будут ??? или исчезнут...
показати весь коментар
25.08.2023 14:52 Відповісти
ааа, ну ок, а то все на вас подумали
показати весь коментар
25.08.2023 15:07 Відповісти
Абсолютно - ну як споруда кремль могла знищити літак з прігожиним? Ніяк. А от ті, хто сидить у цій споруді, цілком могли - тонка гра слів
показати весь коментар
25.08.2023 15:08 Відповісти
Авжеж, і кладовище вагнерівців бульдозерами рівняєте теж не ви...
показати весь коментар
25.08.2023 15:52 Відповісти
Никогда такого не было, и вот опять.
показати весь коментар
25.08.2023 15:59 Відповісти
...показательно,захотел перебежать в ФСБ,а самолетику крылышко оторвало,ювелиры 2 округа ПВО болот мацковии...
показати весь коментар
25.08.2023 16:22 Відповісти
Ты бы писька письковская язык бы придержал в этот раз. Много ведь знаешь. В горы не ходи, с жынкой на коньках не катайся, а то бошкой ударишся вдруг, а там рельса...
показати весь коментар
25.08.2023 17:06 Відповісти
Єто - признание.
показати весь коментар
25.08.2023 18:08 Відповісти
Письков, ты дурачок или нас за дурачков держишь? Мы понимаем, что кремль - это каменное строение и взрывать самолёты не способен, для этого у страны-террористки есть кого нанять.
А вообще, слушать всякое рашистское мурло - себя не уважать. И сюда зачем тащить это?
показати весь коментар
25.08.2023 18:16 Відповісти