8910 відвідувачів онлайн
2 959 62

Резніков заявив, що не обговорював із Зеленським власну відставку

резніков

Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що 95% спілкування із президентом Володимиром Зеленським стосується забезпечення Сил Оборони, відставку наразі не обговорюється.

Про це він заявив на прес-конференції, передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна. 

Резнікову поставили питання, чи він обговорює з президентом можливість своєї відставки.

"95% спілкування із Зеленським стосується забезпечення Сил безпеки та оборони. Решта - що робити після перемоги", - відповів він.

Резніков також додав, що президент сьогодні згідно з Конституцією визначає, кому бути міністром оборони та міністром закордонних справ.

"Він точно знає, що я не просився на цю посаду. Навпаки, я відмовляв його від цього призначення. Він точно знає, що і скільки я зробив, і він точно знає, що якщо він доручить інший важливий проєкт, я з радістю погоджуся. Тому що ця посада - це Голгофа", - додав він.

На питання, чи є зараз спілкування із президентом щодо відставки, Резніков негативно похитав головою.

За словами Резнікова, він обговорював із Зеленським кілька "проєктів", якими він хоче зайнятися, зокрема ще 2021 року, до призначення міністром оборони.

"У президента на столі проєкти, які я міг би робити, вони на користь України, підвищення нашої обороноздатності", - зазначив він.

При цьому він не дав прямої відповіді на запитання, чи пропонував йому Зеленський посаду посла України у Великій Британії.

Нагадаємо, раніше ЗМІ опублікували розслідування, в якому йшлося, що племінник "слуги народу" Касая був бенефіціаром "турецької" компанії, у якої Міноборони втричі дорожче закупило "зимові" куртки.

Голова Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, "слуга народу" Анастасія Радіна повідомила, що одним з проміжних висновків антикорупційного комітету стало підтвердження справжності документів щодо закупівлі літніх курток для ЗСУ, які на митниці раптово стали зимовими й значно дорожчими.

Міністр оборони Резніков запропонував парі: якщо обвинувачення в закупівлі літніх курток замість зимових підтверджуються, він іде з посади. Якщо ні - нардеп Анастасія Радіна здає мандат, а журналіст Михайло Ткач на 3 роки припиняє займатися журналістикою. Радіна погодилася на парі, Ткач - відмовився.

Топ коментарі
+34
Яка нафуй відставка.Тебе судити,падло мародерське треба,разом з Зеленським.
показати весь коментар
28.08.2023 19:54 Відповісти
+14
Та що там обговорювати! Бери речі і сам чимчикуй в тюрьму!
показати весь коментар
28.08.2023 19:54 Відповісти
+11
Цей і на Голгофі б цвяхи вкрав!
показати весь коментар
28.08.2023 19:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Яка нафуй відставка.Тебе судити,падло мародерське треба,разом з Зеленським.
показати весь коментар
28.08.2023 19:54 Відповісти
Порошенко марадьор і братовбивця! Наталія Мосейчук (Г+Г) !
показати весь коментар
28.08.2023 20:13 Відповісти
При чому тут Боневтік? Відставку треба обговорювати з реальним президентом України- Бєнєю Бородатим. А Боневтік такий же шнирь Бєні Бородатог, як і Яйцепо17гривень, як і Дєрьмак.
показати весь коментар
28.08.2023 20:17 Відповісти
Щебпак, чесних людей тягне друг до друга...
показати весь коментар
28.08.2023 19:54 Відповісти
Як шойгу до путіна...
показати весь коментар
28.08.2023 19:55 Відповісти
Та що там обговорювати! Бери речі і сам чимчикуй в тюрьму!
показати весь коментар
28.08.2023 19:54 Відповісти
цей рєзніков -порожнє місце.без Зельця він 0. Очевидно і ділиться....
показати весь коментар
28.08.2023 19:56 Відповісти
Якби цей зечмоня був порожні місцем то це ще півбіди. Воно ж не тільки мародерить бюджет а й місцями здає ворогу плани наших ЗСУ. Ось і зараз попереджає про можливий котел під Бахмутом. Унас є в Державіф хоч якась приьомна Прокуратура? Чи там Зібрані такі ж самі бовкала і всякий непотріб? Пора вже того дрєзнікова взяти за цугундер!
показати весь коментар
28.08.2023 21:17 Відповісти
Бреше.
показати весь коментар
28.08.2023 19:57 Відповісти
Звісно брехня. Гадаю що і курток ніяких не було. Куди вони поділися серед літа? А гроші просто вкрали
показати весь коментар
28.08.2023 20:22 Відповісти
Я з Резніковим прийшов...
показати весь коментар
28.08.2023 19:57 Відповісти
ЗЛОЧИНЦЯМ НЕМАЄ МІСЦЯ В ЗСУ
показати весь коментар
28.08.2023 19:57 Відповісти
Тобто цей трешак буде таки серіалом з бпгатьма серіями? А б'юджет витримає? А Україна? 🤔
показати весь коментар
28.08.2023 19:57 Відповісти
Цей і на Голгофі б цвяхи вкрав!
показати весь коментар
28.08.2023 19:59 Відповісти
Пройшов у 95 квартал без конкурсу...
показати весь коментар
28.08.2023 20:00 Відповісти
виродок йбаний.
показати весь коментар
28.08.2023 20:00 Відповісти
а Мо оказывается для резникова всего лишь проект?!гнида если тебе все равно так уйди гнида,страна воюет а проект ,,разрабатуешь,,
показати весь коментар
28.08.2023 20:00 Відповісти
ненормально вр время войны цивильных назначать министрами обороны....
показати весь коментар
28.08.2023 20:01 Відповісти
Він не цивільний. Це "шнирь" коломойського.
показати весь коментар
29.08.2023 02:59 Відповісти
Найкращий хід - це табуретка, мило та мотузка...
показати весь коментар
28.08.2023 20:01 Відповісти
Можеш не обговорювати. Вали мовчки.
показати весь коментар
28.08.2023 20:02 Відповісти
Раніше люди честі стрілялися
показати весь коментар
28.08.2023 20:02 Відповісти
В Киеве застрелился полковник СБУ, - «Телеграф»

В своем рабочем кабинете застрелился замначальника управления спецсвязи полковник Дмитрий Бакаев.

Офицер убил себя в голову из табельного пистолета Макарова. Рядом с телом была найдена предсмертная записка в виде рапорта, адресованная главе СБУ Василию Малюку. В ней Бакаев объясняет свое решение давлением со стороны руководства. Оно якобы проявлялось в виде неуставных взаимоотношений.
показати весь коментар
28.08.2023 20:04 Відповісти
https://fakty.ua/ru/425087-ostavil-predsmertnuyu-zapisku-malyuku-v-kieve-zastrelilsya-polkovnik-sbu
показати весь коментар
28.08.2023 20:08 Відповісти
бо все бакаевы родом из хуста...чысти запорожци...
показати весь коментар
28.08.2023 20:09 Відповісти
може когось слухали з найвеличніших і людина порядна почула, що в державі коїться!
а може накази якісь злочинні? от і довели до самогубства
показати весь коментар
28.08.2023 20:11 Відповісти
бо все бакаевы родом из хуста...чысти запорожци...в шышнадцатом поколении...
показати весь коментар
28.08.2023 20:12 Відповісти
"Для Галилеянена головне - честь, для юдея-гроші" - Біблія. Яка честь у людей без честі. Гиндельі хуцпа-їх головні інструменти.
показати весь коментар
28.08.2023 22:07 Відповісти
складається враження, що ваЗелін зовсім не обговорював з Яйцерізом "історії" з закупівлями.
показати весь коментар
28.08.2023 20:03 Відповісти
Ну то есть Резников намекает, что Зеленский в курсе всех этих схем с "поставками" и в доле?
показати весь коментар
28.08.2023 20:03 Відповісти
він мав на увазі відставку зелёного ))
показати весь коментар
28.08.2023 20:05 Відповісти
https://www.facebook.com/korchynskaoksana?__cft__[0]=********************************************************************************************************************************************-sN_AKcgRLixE_aAbuumTpUx0XrmaQadVrQZ3xuD0UxI0hH-88OYE98&__tn__=-UC%2CP-R Оксана Корчинська

https://www.facebook.com/korchynskaoksana/posts/pfbid02s3aTa6XNCAXbWwuK6Mgm8jGtGrJ2oVC1q9Whq4WEXLWdd53oKzTrf5jaJ6PJ4UzHl?__cft__[0]=********************************************************************************************************************************************-sN_AKcgRLixE_aAbuumTpUx0XrmaQadVrQZ3xuD0UxI0hH-88OYE98&__tn__=%2CO%2CP-R 1 год ·Командувачка медичних сил Остащенко не змогла відповісти депутатам як неякісні турнікети опинилися на фронті та чому 25% з усіх наявних турнікетів невідомих виробників .

Під загрозою 250 000 життів наших захисників !!!!

Військова служба правопорядку визнала без лабораторних досліджень , що неякісні турнікети можуть лишатися в військах та не підлягають обміну . Жах
показати весь коментар
28.08.2023 20:08 Відповісти
Турнікет - основа виживання. Це повинен бути якісний виріб. Перша медична допомога буде надаватися самим бійцем або таким же військовим котрий рядом з ним. В стані шоку накласти турнікет - складно.

Тим хто каже , що накладе і ремінь та будь який турнікет - раджу починати з себе особисто, або уявити що надаєте медичну допомогу свой близькій людині.

‼️Дайте шанс військовому мати можливість надати собі допомогу при пораненні.
показати весь коментар
28.08.2023 20:10 Відповісти
Тільки накладання турнікету це первинна дія ДОмедичної допомоги...
показати весь коментар
28.08.2023 20:31 Відповісти
Прямо якийсь трилер

https://www.facebook.com/dana.yarovaya?__cft__[0]=AZVJ7eplEKAsPf5JjpEGGxo8eA7XKOtCixCX74rA_Ud0hb9rK8rANNlS90UQhg3LgFIAAY7EueF8nYiG40uZmJpBvyxYTDAzRzwA-joCNBq8RsYnhActhYTYBCHyARKM840FCWS927iO_Zznv53BMMI5gVqKd--7*****************************************************-IR&__tn__=-UC%2CP-y-R Dana Yarovaya https://www.facebook.com/dana.yarovaya/posts/pfbid02qiNBvovhqZnALxZJ4bpcJAwWrKEShJZmfuRW67HrcwdAzwi24NNky6Jy4bzJYrQgl?__cft__[0]=AZVJ7eplEKAsPf5JjpEGGxo8eA7XKOtCixCX74rA_Ud0hb9rK8rANNlS90UQhg3LgFIAAY7EueF8nYiG40uZmJpBvyxYTDAzRzwA-joCNBq8RsYnhActhYTYBCHyARKM840FCWS927iO_Zznv53BMMI5gVqKd--7*****************************************************-IR&__tn__=%2CO%2CP-y-R 14 год Продовжуємо наш трилер «Особливості закупівель Міністерства оборони».

А тепер про аптечки та медичне забезпечення ЗСУ. Бо кількість тегів мене особисто в різних дописах не дає можливості просто не пояснити ситуацію і мою позицію по ній.

Тепер в серіях, як ви любите.

Серія перша: «Хто кому Рабінович».

Я не знаю, в якому саме році відбулось перерозподілення фінансування і навіщо, але воно відбулось.

На сьогодні Міністерство оборони закуповує за двома напрямками:

Зброя.

Тилове забезпечення.

Закупівля ВСІЄЇ медицини і фінансування на неї передано https://www.facebook.com/Ukrmilitarymedic?__cft__[0]=AZVJ7eplEKAsPf5JjpEGGxo8eA7XKOtCixCX74rA_Ud0hb9rK8rANNlS90UQhg3LgFIAAY7EueF8nYiG40uZmJpBvyxYTDAzRzwA-joCNBq8RsYnhActhYTYBCHyARKM840FCWS927iO_Zznv53BMMI5gVqKd--7*****************************************************-IR&__tn__=-]K-y-R Командування Медичних сил Збройних Сил України .

Серія друга «Екскурс в історію».

У далекому 2014 році, вже при міністрі Полтораку, медичний департамент очолював такий собі Андронатій, а закупівлями займався такий собі Володимир Прудніков. Полтораку вони лишились у спадок.

Десь під кінець 2014 року саме Прудніков був зпійманий на корупційному скандалі, і йому, і Андронатію було запропоновано, або піти відпочивати на пенсію, або піти також відпочивати, але в СІЗО. Мені шкода, що на той час їх не відправили в СІЗО, але це було не моє рішення.

У травні 2022 року цей самий Прудніков десь був витягнутий з шафи Остащенко Тетяною, Командувачкою медичних сил, і абсолютно «неочікувано» ця людина знову була призначена відповідальною за закупівлю по медичному напрямку.

Серія третя : «Так, що по закупівлях?»

Ті документи, які бачила я, а це відбулось без участі пані Тетяни, яка вийшла з комунікації зі мною рівнесенько після початку скандалу по турнікетах- все віддавалось на децентр.

Поясню.

Коли закупівлі централізовані, їх ще можна і відслідкувати, і проконтролювати.

Коли закупівлі передаються на децентр - у військову частину, у шпиталь - там контролювати стає складніше.

Весь цей час я намагалась вийти в контакт з пані Тетяною і отримати хоч якісь документи, і зрозуміти що ж таки відбувається. Але марно.

Я бачила її на засіданні Комітету з питань національній безпеки та оборони, де розглядалось питання неякісних аптечок та турнікетів.

До речі, на Комітет був переданий лист Главкома з проханням передати закупівлю медицини з Командування медичних сил на Міністерство оборони.

Дуже хочу сподіватися, що рішенням Комітету це було зроблено, але поки такої інформації я не маю.

Серія четверта : «Кінці в воду?»

Так що з Прудніковим?

А його звільнили 29.07.2023 року, якраз в розпал скандалу по турнікетах та аптечках.

Певно, пані Тетяна пішла простим шляхом за принципом «нет тела, нет дела».

Але ніт, це вже принципова позиція, певно моя, те, що було не зроблено в 2014 році, а саме - відправити його в СІЗО, має відбутися зараз.

Серія пʼята «Це армія, дєтка»

Я взагалі не здивована жодному скандалу по турнікетах.

Я взагалі не здивована суворій догані медику, який взяв на себе сміливість заявити про неякісні турнікети і просто «позорні» аптечки, з огляду на те, що вже 10 років війни.

Я нічому не здивована.

Хоча у нас є прекрасні вітчизняні виробники турнікетів і прекрасні вітчизняні виробники кровоспинних, але вони нікому нецікаві.

Я взагалі не здивована інформації, яка зʼявилась щодо продажу гуманітарних аптечок.

І хотіла б передати особистий привіт пані Тетяні, а ще додати, що маю надію, що правоохоронні органи таки доведуть цю справу до кінця, бо те, як ви крали, настільки тупо, що навіть нудно.

І вже ніхто не злізе з вас із цим питанням.

«Пилите, Шура, они золотые» (с)

to be continued

І ще, ви памʼятаєте, розповсюдження допису якимось дивним чином прискорює події .
показати весь коментар
28.08.2023 22:31 Відповісти
Ну так давай обговоримо
показати весь коментар
28.08.2023 20:09 Відповісти
зубами в министерское кресло вцепился
показати весь коментар
28.08.2023 20:10 Відповісти
"У президента на столі проєкти, які я міг би робити" == я можу красти на інших посадах так само ефективно, як і на поточній.

Цікаво, а може Зеленський обговорить свою відставку, хоча б, з парламентом? А, я забув, там же мономавпочки...
показати весь коментар
28.08.2023 20:12 Відповісти
Про таких мій покійний татко казав: "За копійку в церкві перне!"
показати весь коментар
28.08.2023 20:13 Відповісти
Зеленський такими справами не займається. Та й багато документів поданих йому не через ОПу, він не розуміє, і пише "Відправити до Єрмака".
показати весь коментар
28.08.2023 20:14 Відповісти
Та ви його звідти сцяними ганчірками і обісраною мітлою не виженете! Бо з урахуванням довготривалої війни й тих коштів, які можна під час тієї війни абсолютно безкарно сп@здити ("война всё спишет"), воно, зі своєю адвокатською чуйкою, буде триматися до останнього яйця, останньої куртки.
І, нажаль, до останнього українця...
показати весь коментар
28.08.2023 20:14 Відповісти
він фігура не самостійна. прийде вказівка з опи напише рапорт не прийде-буде далі працювати
показати весь коментар
28.08.2023 20:30 Відповісти
А Порошенко марадьор!
показати весь коментар
28.08.2023 20:15 Відповісти
..про тюрму не спілкувались?, можливо навіть про спільну камеру.. - для вас, бариг на крові, це досить актуально
показати весь коментар
28.08.2023 20:15 Відповісти
"проекти на користь України"... ага... ми вже бачили кілька таких "проектів", може більше не треба? 🥺
показати весь коментар
28.08.2023 20:15 Відповісти
Для відставки цієї потрвори повинно бути совісті хоч на копійку як у рєзнікова, так і зеленського на двох!
показати весь коментар
28.08.2023 20:17 Відповісти
Авжеж. Яка відставка якщо ще можна багато вкрасти.
показати весь коментар
28.08.2023 20:22 Відповісти
а до чого тут зе!поц?
воно тільки читає, що написано, корчить рожу, та підписує, не читаючі, що принесе дружина гогіашвілі.
показати весь коментар
28.08.2023 20:26 Відповісти
Для резнікова брехати не вперше...що яйця по 17 за кілограм, що куртки літні для морозів. Ситуація не тільки в резнікові, а у всьому "борделі" у владі - пересування ліжок вже нічого не дасть, результат вже всім очевидний на карті типа контрнаступу аж від Бахмуту. Питання вже не про політичну відповідальність, тихо в ліс теж не вийде, тут гроші Заходу...
показати весь коментар
28.08.2023 20:29 Відповісти
Зелебородьку імпічмент!
показати весь коментар
28.08.2023 20:31 Відповісти
показати весь коментар
28.08.2023 20:32 Відповісти
США будуть нам так літаки давать, як Резніков у відставку йде, навіть повільніше.
показати весь коментар
28.08.2023 20:32 Відповісти
Може, Резніков обговорював відставку Боневтіка з Найвеличнішим?
А преса щось напутала?
показати весь коментар
28.08.2023 20:36 Відповісти
Мабуть його більше цікавить тема, як справу про крадівництво
перевести з НАБУ до СБУ, яка підпорядковується президенту
показати весь коментар
28.08.2023 20:37 Відповісти
Застрелься, жидяра!
показати весь коментар
28.08.2023 20:56 Відповісти
Стріляються хіба що лохи-гої яких бідність або совість замучила. Це чмо краде щоб жити довго і заможно. Сподіваюсь Суд Лінча розгляне його справу...
показати весь коментар
28.08.2023 23:55 Відповісти
Це вже хуцпа !
показати весь коментар
28.08.2023 21:24 Відповісти
Вор должен сидеть в тюрьме.
показати весь коментар
28.08.2023 21:25 Відповісти
Яйцесяйний на Голгофі страждає