9024 відвідувача онлайн

У Кримського мосту залишилося дуже мало часу, - ОК "Південь"

кримський,міст

Через суттєві пошкодження Кримський міст не може повноцінно функціонувати. У нього залишилося дуже мало часу.

По це заявила речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна. 

"Він просто не здатний вже відновитися. По-перше, в нього залишилося дуже мало часу, пам'ятаємо - конструкція зайва. По-друге, там пошкодження досить суттєві й загрози неминучі", - заявила вона.

Гуменюк зауважила, що саме через загрози росіяни постійно перекривають міст і самі собі не можуть дати раду з його використанням як повноцінної конструкції.

Нагадаємо, 17 липня на Кримському мосту пролунали вибухи, впав проліт. У мережі з’являються перші фото, на яких зафіксовано пошкодження на Кримському мосту після вибухів.

Джерела Цензор.НЕТ повідомили, що Кримський міст атакували надводними дронами. Це спецоперація СБУ та ВМС.

Він досі залищається пошкодженим, росіяни заявляли про намір відремонтувати міст до листопада. 

Топ коментарі
+58
Свого часу розказували що його там побудувати неможливо, потім що кригою зламає.....
Давайте будемо судити по факту, а не ганяти безпідставно повітря....
показати весь коментар
10.09.2023 17:29 Відповісти
+36
Може досить цих тухлих балачок?
показати весь коментар
10.09.2023 17:33 Відповісти
+24
та ти шо)) пиши ще
показати весь коментар
10.09.2023 17:38 Відповісти

Завантаження...