Нові кадри знищеного в окупованому Севастополі російського ВДК "Мінськ". ВIДЕО
У мережі з’явились нові кадри великого десантного корабля "Мінськ" ВМС РФ, який було уражено українською ракетою в окупованому Севастополі.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ.
Нагадаємо, вночі 13 вересня було завдано удару по суднобудівному заводу в окупованому Севастополі. Згодом стало відомо, що було пошкоджено великий десантний корабель "Мінськ" та підводний човен "Ростов-на-Дону".
- порізати на брухт
- ремонтувати п'ять-десять років, після чого, порізати на брухт.
Сподіваюсь, кацапи оберуть другий варіант!