11771 відвідувач онлайн
2 610 15

Соцмережа X відключила функцію скарги на дезінформацію і фейки

твіттер

Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на LB.UA, про це пише The Guardian.

З 2021 року користувачі X у США, Австралії та Південній Кореї мали змогу позначати твіти, які, на їхню думку, містили оманливу інформацію.

На початку 2022 року функцію активізували у Бразилії, Філіппінах та Іспанії, причому адміністрація компанії тоді відзначила важливість такого інструменту під час виборів. Однак протягом останніх тижнів цей інструмент був видалений.

Група "Reset Australia" висловила занепокоєння про скасування функції лише за кілька тижнів до проведення Канберрою референдуму щодо прав корінного населення.

Зазначимо, власник платформи, американський мільярдер Ілон Маск раніше називав боротьбу з цензурою контенту у соцмережах ключовою причиною поглинання Twitter. Нагадаємо, Ілон Маск офіційно перейменував Twitter на Х у липні. Мережа матиме додаткові функції для довгих текстів, відео, повідомлень та платіжних сервісів.

Топ коментарі
+10
Під виглядом боротьби за свободу слова дали свободу дезінформації.
У рівних умовах брехня правду завжди перемагає, бо брехня приємніша та яскравіша за правду.
показати весь коментар
27.09.2023 15:21 Відповісти
+7
26.09.23 Євросоюз визнав соцмережу "X" найбільшим джерелом російської дезінформації


27.09.23 Соцмережа X відключила функцію скарги на дезінформацію і фейки




показати весь коментар
27.09.2023 15:33 Відповісти
+5
а також, не вимагає доказів. Чим значно зберігає зусилля для просування.
показати весь коментар
27.09.2023 15:25 Відповісти

Завантаження...