Чехії бракує посла України у Празі, - міністр МВС Ракушан

Про це заявив міністр внутрішніх справ Чехії Віт Ракушан, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.
"Нам справді драматично бракує комунікаційного партнера на найвищому рівні. Я маю комунікаційні відносини з українським міністром внутрішніх справ, але нам бракує посла. Ми потребуємо посла України в Чеській Республіці. Нам потрібно вирішувати багато речей не лише на урядовому оперативному рівні. Ми маємо намальовану піраміду ухвалення рішень, і ось тут у її верхній частині нам бракує такого партнера", – заявив Ракушан.
Міністр додав, що чеська влада намагається звертатися до президента та уряду України щодо цього питання:
"Нам справді потрібне в країні, де є найвища кількість біженців на душу населення, відповідне дипломатичне представництво. Це не лише символ, це щоденна практична робота".
Україна не має посла в Празі з липня 2022 року. Раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба пояснив, що вже понад рік тривають пошуки "найсильнішого, бездоганного кандидата", який би став послом у Чехії.
а що ж кулєба зі своїм конкурсом?
і резнікова ніхто не хоче.
Ці йолопи не розуміють, що на посаду посла потрібно призначати виключно професійних ДИПЛОМАТІВ, а не якихось там екс-міністрів чи "коучів сексуальності".
У Кулеби дипломатів немає?? Університет мінжародних відносин їх кожного року випускає десятками!
Для КНР також у нас було повно дипломатів, які вільно володіли китайською, працювали довгий час у Китаї, знають його традиції. А призначили туди...чергового екс-міністра, який ні в зуб ногою у тому, що таке Китай і не знає жодного слова китайською!
Чомусь зелень вважає, що якщо направляє до країни послом не дипломата, а екс-міністра - то це - целика повага....насправді жеж - це величезна дурість...
= Ах оставьте, годен послом быть, под-писываай-те ка бумагу-ка.
послакого-то, чтобы реально работал - таких нет. зато потусить на солнечных берегах за госсчет или, там, спрятать пи**енное бабло за долю малую или открыть бизнес-ресторан - толпы. и зачем нам финансировать эти тОлпы \мародеров\ во время войны?