9711 відвідувач онлайн

США зможуть підтримувати і Україну, і Ізраїль одночасно, - Байден

байден

Сполучені Штати мають достатньо сил, щоб продовжувати надавати допомогу Україні та підтримувати Ізраїль одночасно.

Про це заявив президент США Джо Байден, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на CNN.

"У нас є можливість зробити це, і ми зобов'язані це зробити, ми - найважливіша нація", - заявив Байден, перефразувавши відому цитату колишнього держсекретаря Мадлен Олбрайт.

Відповідаючи на питання, чи можуть США підтримувати обох союзників одночасно, Байден заявив, що країна дійсно здатна на це.

"Ми можемо подбати про них обох і при цьому підтримувати нашу загальну міжнародну оборону. Бо якщо не ми, то хто?", - зазначив він.

Топ коментарі
+12
Боже бережи дядечка Джо!
показати весь коментар
15.10.2023 20:25 Відповісти
+10
Одні - союзник поза НАТО

А інші - ігнорували 28 повідомлень про вторгнення і марадерять на ЗСУ
показати весь коментар
15.10.2023 20:43 Відповісти
+7
🙏
показати весь коментар
15.10.2023 20:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
🙏
показати весь коментар
15.10.2023 20:24 Відповісти
Боже бережи дядечка Джо!
показати весь коментар
15.10.2023 20:25 Відповісти
Тільки одних - авіаносецями, інші на f16 роками вмовляють...
показати весь коментар
15.10.2023 20:25 Відповісти
Одні - союзник поза НАТО

А інші - ігнорували 28 повідомлень про вторгнення і марадерять на ЗСУ
показати весь коментар
15.10.2023 20:43 Відповісти
Чому б не ввести командос і не помістити розумників з Банкової в закриту кімнату -
нехай детально розпишуть куди конкретно пішла західна допомога.
А тим часом країною може керувати командуючий військами,
його заступники, американські консультанти, тощо.
У країні йде війна - тут не до жартів.
показати весь коментар
15.10.2023 20:50 Відповісти
От тільки ,якщо це хтось і має робити , то внутрішньо , а не зовнішньо
показати весь коментар
15.10.2023 21:04 Відповісти
Внутрішньо Зе - Головнокомандуючий.
Цар Гори.
показати весь коментар
15.10.2023 21:33 Відповісти
Народ ненавидить тих, хто краде мільярди, прикриваючись війною.
Сумувати за Єрмаками та іншими ніхто не буде.
показати весь коментар
15.10.2023 22:00 Відповісти
Вірю , а проте окрім нас нічого ніхто не буде змінювати у середені України

А от об'єм допомоги змінюється від того як і що українці будуть змінювати
показати весь коментар
15.10.2023 22:40 Відповісти
Але Єрмаки повинні бачити, що за волею народу
стоіть американський спецназ.
показати весь коментар
15.10.2023 22:52 Відповісти
Ще раз повторюю. Так бути не може. Лише нас самих залежать зміну в Україні.
показати весь коментар
15.10.2023 22:55 Відповісти
Єрмаки з нами цацкатись не будуть - Медведчук сидить і жде..
Їх може стримати тільки переважаюча сила.
показати весь коментар
15.10.2023 23:11 Відповісти
Ми вже читали про це. Ми вже читали про це.
Певно, відлуння тут таке. Певно, відлуння тут таке.
показати весь коментар
15.10.2023 20:28 Відповісти
Так і сказав ? Щоби якоїсь сегрегації панові Джо не пришили за такі...гм, гучні заяви.
показати весь коментар
15.10.2023 20:33 Відповісти
Не кинуть. Два форпости США для стримування кацапів і арабів.
показати весь коментар
15.10.2023 20:36 Відповісти
По разным данным военный бюджет США от 842 до 858 млрд баксов
Конечно хватит, и на Тайвань тоже
показати весь коментар
15.10.2023 20:40 Відповісти
На 2024-й год утвержден бюджет 886 миллиардов долларов. Каждый год приходится увеличивать почти на сотню миллиардов из-за того что на все хватает?
показати весь коментар
15.10.2023 20:50 Відповісти
30 лярдов это почти сотня???
показати весь коментар
15.10.2023 21:07 Відповісти
В любом случае для США это копейки.
показати весь коментар
15.10.2023 21:09 Відповісти
Не мелочитесь.
показати весь коментар
15.10.2023 22:21 Відповісти
.
На тобі сто трильйонів.
Слухай, візьми все.
Я собі ще намалюю
показати весь коментар
16.10.2023 07:14 Відповісти
Нічого страшного, найближчим часом ми їм компенсуємо, їхні витрати територією рашки з необхідними їм корисними копалинами! Українці Народ скромний, половину собі, половину розділити між союзниками!
показати весь коментар
16.10.2023 07:00 Відповісти
Ну й добре, забагато зброї ніколи не буває.
показати весь коментар
15.10.2023 20:40 Відповісти
ну да, только равноценно ли и на сколько хватит поддержки на минуту боя или на 10
показати весь коментар
15.10.2023 20:43 Відповісти
Якщо не ми, то хто...
ми можемо подбати про обох....
ми найважливіша нація...
в нас є можливість....
ми зобов'язані....
ми можемо....

Але фраза "ми зробимо це" так і не прозвучала.
показати весь коментар
15.10.2023 20:45 Відповісти
Та только по лендлизу с 1 октября 22 г стоило бы в иной ситуации морду побить! То что вы пропечатали---так эту оперетку уже полтора года слушаем. На данном этапе, то что Израиль своей авиацией сделал---так можно даже и прекратить на этом этапе войну! Просто им настохерело за последние 45 лет со времен ясира арафата! Додавят конечно теперь сухопутными войсками! И напоминаю старый и вечный закон войны---ПОБЕДИТЕЛЕЙ НЕ СУДЯТ!!! Пусть крошат. А нам нечем.
показати весь коментар
15.10.2023 21:16 Відповісти
зброя на складах з'явилася? Чи це класичне *********?
показати весь коментар
15.10.2023 20:45 Відповісти
дает по Лярду
показати весь коментар
15.10.2023 20:46 Відповісти
Лярд - (мужс. род) - Топлёное свиное сало.
показати весь коментар
15.10.2023 20:52 Відповісти
Вареное в рассоле.
показати весь коментар
15.10.2023 21:18 Відповісти
Байден наверное десантник
показати весь коментар
15.10.2023 21:07 Відповісти
США звісно-що можуть підтримувати 2 і навіть 3 фронти. але чи захочуть...
показати весь коментар
15.10.2023 21:17 Відповісти
США вже могли б лишити Росію без авіації та флотів взагалі.
Але для цього потрібен Рейган-2.
показати весь коментар
15.10.2023 21:36 Відповісти
могли б. в теорії. а якшо прилетить ядерка у відповідь? ще й на додачу від китаю, іранців та кімів? це те, на шо штати реально розраховують? вони до цього готові, точно? якби все було так просто...
показати весь коментар
15.10.2023 21:55 Відповісти
Ніхто не говорить про одномоментний удар.
Але Росія давала приводи для покарання багато разів:
заблокували Азовське море - получіть.
Нанесли удар по Одеських портах - получіть.
Викрали кілька сот дітей - получіть, і не кажіть, що не було за що.
Такий стиль спілкування пітін швидко засвоїть.
показати весь коментар
15.10.2023 22:11 Відповісти
так що ж вони мали б получіть як відповідь від США, ви так і не написали.
показати весь коментар
15.10.2023 22:14 Відповісти
Я написав: флоти, авіацію.
Це означає: кораблі, підводні човни, стоянки, ремонтні бази...
Далі - аеродроми, стоянки бомбарувальників, авіазаводи, склади палива та запчастин...
показати весь коментар
15.10.2023 22:18 Відповісти
Получить від кацапського "пулучите", кацапи ******* це слово повторяти від совдепівської заїзженої фрази "получите - роспишитесь", Українці такого слова не вживають, у нас вживають отримайте! Та ще й Дядька Джо намагаєшся дискредитувати! Сильно палишся троляка!
показати весь коментар
16.10.2023 07:06 Відповісти
Китай ніколи не буде наносити ядерний удар по США -
кому він тоді продаватиме свій мотлох ?
Північно-Корейські ракети, якщо злетять, то будуть перехоплені,
а от у відповідь Кім одержить на горіхи.
Іран николи не матиме ядерної зброї - Ізраіль не дасть.
показати весь коментар
15.10.2023 22:15 Відповісти
Thanks for your efforts !
показати весь коментар
15.10.2023 21:33 Відповісти
...Давайте США , робіть щось . ! Бо інакше буде непереливки , як Ізраїлю так і нам , виявляється .! Україні !!

За твердженням - видатного історика ********** , дохтура навук Іллі Ківи - в разі поразки Ізраїля у війні з хамас , всі ізраїльтяни муситимуть переселитись на територію Західної України , у Львівську , в Івано Франківську і Тернопільську області , на обітовану землю , яка - історично є ізраїльською .
👉 https://t.me/Ukraine_365News/64175
показати весь коментар
15.10.2023 21:33 Відповісти
Ківа ще досі живий?
показати весь коментар
15.10.2023 22:38 Відповісти
США вистачить ресурсів одночасно підтримувати Тайвань, Косово, Південу Корею, Україну та Ізраїль якщо треба буде а також всіх постанців проти диктатури. Так що нехай русняві боти не переживають.
показати весь коментар
15.10.2023 21:50 Відповісти
Особливо, якщо згадати, що Ізраіль - це як Київська область,
Тайвань - десь так само, а Косово - як Троєщина...
показати весь коментар
15.10.2023 22:25 Відповісти
показати весь коментар
15.10.2023 22:29 Відповісти
Для економіки США тільки плюс. Скільки бабок вивели з Ізраїлю до США за останній тиждень. Скільки зброї можна ви готовити. Нові замовлення, нові робочі місця
показати весь коментар
15.10.2023 22:32 Відповісти
Слава Богу, що Україною керує Джо Байден. Жаба гундоса вміє тільки патякать і ворів покривати.
показати весь коментар
16.10.2023 00:31 Відповісти
та що там той срайль підтримувати? там вже все по суті закінчилось! хамаса вистачило на один набіг і 'фініта ля комедія'....
показати весь коментар
16.10.2023 04:09 Відповісти
Звичайно Хамас і близько неровня Цахалу , але Байден надіслав ДВІ авіаносні групи (2 авіаносці з 200 літаками + 4 ракетних крейсера , + 4 атомних підводних човнівна , + есмінці , фрегати, корвети, та допоміжні суда) до берегів Ізраїлю , щоб Іран та його проксі навіть і не думали, косо дивитися у бік Ізраїлю , бо буде їм сильно бо-бо !!!
показати весь коментар
16.10.2023 13:04 Відповісти
Очередной пи...ёж от старика байдена.
показати весь коментар
16.10.2023 09:40 Відповісти
Яку допомогу невідкладно надає Ізраїлю США (Байден) ?!?
Дві авіаносні групи , а це :
1) 2 авіаносці з майже 200 літаків.
2) 4 крейсера - 1600 крилатих ракет, + ППО яке закриє усе небо від Лівану і до Єгипту .
3) 4 атомних підводних човна - ху...ва туча ракет , торпед.
4) есмінці, фрегати, корвети, допоміжні суда - 32 штуки .

А ось тепер нехай Іран , чи хто небуть ще спробує напасти на головного союзника США поза НАТО!!!!
показати весь коментар
16.10.2023 12:47 Відповісти
І ми дождемось Вашінгтона , з святим і праведним законом! А дождемось таки колись! Т.Г. Шевченко. Боже!! бережи Америку.
показати весь коментар
16.10.2023 13:06 Відповісти