9465 відвідувачів онлайн
7 900 48

Путін зустрівся з Орбаном у Пекіні

орбан,путін

Прем’єр-міністр Віктор Орбан вівторок зустрівся із президентом Росії Володимиром Путіним перед форумом "Один пояс, один шлях" у Пекіні.

Як інформує Цензор.НЕТ, із посиланням на Укрінформ, про це повідомляє Reuters.

Орбан заявив у коментарі російському телебаченню, що Угорщина ніколи не хотіла протистояти РФ та намагається врятувати двосторонні контакти.

Водночас Путін висловив задоволення розвитком російсько-угорських відносин.

"Попри те, що в сучасних геополітичних умовах можливості для підтримки контактів і розвитку відносин дуже обмежені, з усім тим, те, що наші відносини із багатьма європейськими країнами зберігаються і розвиваються, може принести лише задоволення. Одною з таких країн є Угорщина", – сказав Путін угорському прем’єру.

Представники двох країн зустрілися в урядовому гостьовому будинку, у якому зупинявся Путін перед початком міжнародного форуму. Хто саме ініціював зустріч політиків, залишається невідомим.

Керівник пресслужби Орбана Берталан Хавасі повідомив, що під час розмови Орбана із Путіним обговорювалися поставки газу та нафти, а також питання ядерної енергетики, оскільки за контрактом 2014 року "Росатом" будує АЕС в Угорщині.

Орбан заявив, що для Європи, включаючи Угорщину, вкрай важливо припинити санкції проти Росії та бойові дії в Україні, а також зупинити потік біженців, зазначив Хавасі.

Як повідомлялося, президент країни-агресорки Росії Володимир Путін вранці у вівторок, 17 жовтня, прибув із візитом до Пекіна для участі у третьому Форумі міжнародного співробітництва "Один пояс, один шлях" та переговорів із лідером Китаю Сі Цзіньпіном.

Топ коментарі
+26
показати весь коментар
17.10.2023 18:24 Відповісти
+26
Хтось здивований? Вибрали "нейтральну" територію - щоб "перетерти" свої домовленості та узгодить позиції паскудить НАТО і ЄС
показати весь коментар
17.10.2023 18:27 Відповісти
+14
Бажаю їм там і залишитись - у китайському мурі!...
показати весь коментар
17.10.2023 18:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
17.10.2023 18:24 Відповісти
Не, там другой шабаш...
показати весь коментар
17.10.2023 18:54 Відповісти
Типо, третья поперлась в КНДР.
показати весь коментар
17.10.2023 18:55 Відповісти
И о да, недопалок - первый слева.
показати весь коментар
17.10.2023 18:56 Відповісти
Хтось здивований? Вибрали "нейтральну" територію - щоб "перетерти" свої домовленості та узгодить позиції паскудить НАТО і ЄС
показати весь коментар
17.10.2023 18:27 Відповісти
Ми не здивовані що Орбан з ****** перетирають. Але чому не здивовані колеги Орбана по ЄС?
показати весь коментар
17.10.2023 21:54 Відповісти
І що там Орбан, гарно відпрацював? Ковтнув чи виплюнув?
показати весь коментар
17.10.2023 18:27 Відповісти
Як він виплюне? Йому ***** вже не одну ,,шубу,, подарував.
показати весь коментар
17.10.2023 21:55 Відповісти
Бажаю їм там і залишитись - у китайському мурі!...
показати весь коментар
17.10.2023 18:27 Відповісти
У них там тройнічьок-язик путлєра у дупі сі а орбана у дупі путлєра-проста лямур де труа...
показати весь коментар
17.10.2023 18:28 Відповісти
в мене дуже богата уява, не травмуте мій психологічний стан!
показати весь коментар
17.10.2023 20:49 Відповісти
Молодчаги - затіяли таку кашу ще й з Ізраїлем , й атакамси вже й абрамси в Україні, а все тормозили партнери...
"Зрада Люсі " зеленому кодлу , й оцей Хйло з Орбаном у Сі - паралелі обісратості, хоча далеко різного рівня.
показати весь коментар
17.10.2023 18:28 Відповісти
Думала Орбан просив право повернутись угорцям на їх батьківщину, десь коло Уралу... бо в контекст європи вони зовсім не вписуються...
показати весь коментар
17.10.2023 18:31 Відповісти
Орбан прошел путь от советского дисседента то диктатора поддерживающего Кремль.
показати весь коментар
17.10.2023 18:32 Відповісти
сходняк отбросов....
показати весь коментар
17.10.2023 18:33 Відповісти
Гарна "співпраця" - вчепити плавцю, що намагається випливти, на ноги гирі.
показати весь коментар
17.10.2023 18:33 Відповісти
забуло падло про танки ссср в Будапешті....
показати весь коментар
17.10.2023 18:36 Відповісти
Оно пом'ятае, мабуть воно допомагало танкам СРСР.
показати весь коментар
17.10.2023 18:46 Відповісти
Воно в ті часи під столом повзало
показати весь коментар
17.10.2023 20:00 Відповісти
Воно в ті часи тількі у проекті було, но вже тоді, у вигляді сперматозоіда, було пропарашне гівно.
показати весь коментар
17.10.2023 20:20 Відповісти
Точно.Це опудало 1960 р.н.Я думав воно старше
показати весь коментар
17.10.2023 20:25 Відповісти
зустрілись два старих підара
показати весь коментар
17.10.2023 18:40 Відповісти
Два ДЕБІЛА - це вже сила? )))
показати весь коментар
17.10.2023 18:41 Відповісти
Це МУДЬЯрія та Параша.
показати весь коментар
17.10.2023 18:44 Відповісти
МУДЬЯры, шо ваш Витя, отсосал или полизал?
показати весь коментар
17.10.2023 18:43 Відповісти
Зустрілось падло з гниллю!
показати весь коментар
17.10.2023 18:48 Відповісти
Два відпрацьовані гандона.
показати весь коментар
17.10.2023 18:50 Відповісти
Цикл строительства АЭС рф начался с конца 90х.,но не с 2014,да ещё там конца и края нет завершению.
показати весь коментар
17.10.2023 18:57 Відповісти
Уральського цигана понесло ближче до хати
показати весь коментар
17.10.2023 18:58 Відповісти
Мадярські шльондри шукають, кому продатися подорожче.
показати весь коментар
17.10.2023 18:59 Відповісти
Ну, земляки... Вепси зустрілись з ханти-мансійцями...
показати весь коментар
17.10.2023 19:01 Відповісти
Х.... пообіцяло ****** Закарпаття і Трансільванію.Його МІД в минулому році в шарфику щеголяв з новою картою.
показати весь коментар
17.10.2023 19:02 Відповісти
Югославию не будет трогать?
показати весь коментар
17.10.2023 19:34 Відповісти
Краще б в ПЕКЛІ.
показати весь коментар
17.10.2023 19:11 Відповісти
Один пояс,один зашморг! дуже гарна назва форума.
показати весь коментар
17.10.2023 19:38 Відповісти
Лайно стікається в Пекін
показати весь коментар
17.10.2023 19:51 Відповісти
Вісь зла
показати весь коментар
17.10.2023 20:02 Відповісти
СЛАВА УКРАИНЕ!
показати весь коментар
17.10.2023 19:54 Відповісти
ЄС та НАТО треба переглянути всі відносини з тим паскудами угорцями!!!! Сидять нашії ЄС і ще паскудять!!!
показати весь коментар
17.10.2023 20:07 Відповісти
Думаю Орбану пора пакувати манаття з ЄС. Всі в ЄС допомагають Україні, а орбан-зрадник з ****** ручкається, виганяйте падлу і всіх венгрів депорт додому, вони самі обрана підвісять за талал
показати весь коментар
17.10.2023 20:09 Відповісти
Як взагалі можна мати справи з терористом вбивцею
Цікаво, а що про це думають пересічні китайці, вони підтримують дружбу з вбивцею?
показати весь коментар
17.10.2023 20:09 Відповісти
Угорці підтримували Гітлера у 2гу світову, тепер іньшого нелюдя- сина Сатани *****..... щось з їми не так....
показати весь коментар
17.10.2023 20:09 Відповісти
Поправочка, ***** не президент а диктатор
показати весь коментар
17.10.2023 20:32 Відповісти
Прочитав заголовок і блювать захотілось . Орбан сперму привезе знову у Європу. Гомосеки-китай, русня, і угорщина
показати весь коментар
17.10.2023 20:58 Відповісти
Один пояс- один зашмарг)))
показати весь коментар
17.10.2023 21:01 Відповісти
Бл*дь...
Прочитав - "путін зустрівся з орбаном у пеклі"...
Дай Боже, щоб наврочив...