9471 відвідувач онлайн
1 250 25

В Україні підготували вже майже 11 тисяч "пунктів незламності", - ДСНС

пункт,незламності

В Україні розгорнули та підготували понад 10 800 "пунктів незламності", з них близько 1000 – від ДСНС.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це речниця Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) Світлана Водолага розповіла в ефірі телемарафону.

За її словами, "пункти незламності" вже готові, будь-хто може ними скористатися. ДСНС розгорнуло близько тисячі пунктів, а додатково за необхідності може розгорнути ще близько 250.

Разом від ДСНС, інших відомств та місцевих адміністрацій діють уже більш як 10 800 пунктів. Передбачається розгорнути загалом понад 13 тисяч.

Речниця ДСНС наголошує, що минулого року пункти були оснащені всім необхідним. Водночас у цьому році додали більше подовжувачів, щоби можна було зарядити більше пристроїв. 

"Цього року, зважаючи на трагічні випадки минулої зими, будемо посилювати саме інформаційно-роз'яснювальну роботу, щоб не наробити біди собі та своїм сусідам", - зауважила Водолага.

Також у Пунктах облаштовані дитячі куточки. А в пунктах на базі пожежних частин ДСНС є куточки для батьків із немовлятами. У разі повітряної тривоги "пункти незламності" будуть зачиняється, додали у ДСНС.

Топ коментарі
+7
Аможна назвати ПАЛАТКА ДСНС і результат одинаковий Що значить при владі "творчі люди"--все для сміху.
показати весь коментар
31.10.2023 16:24 Відповісти
+7
пункти відмивання коштів(незламні)за рік.
показати весь коментар
31.10.2023 16:52 Відповісти
+2
В соседнем доме дверь
На ней надпись
Укрытие
Дверь открытой видела один раз
Когда приехали на крутой машине проверяльщицы
Вышли с постными физиономиями
Одна другой сказала
Там такая вонь !!!!
показати весь коментар
31.10.2023 16:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В соседнем доме дверь
На ней надпись
Укрытие
Дверь открытой видела один раз
Когда приехали на крутой машине проверяльщицы
Вышли с постными физиономиями
Одна другой сказала
Там такая вонь !!!!
показати весь коментар
31.10.2023 16:20 Відповісти
На паркані теж багато чого пишуть.
показати весь коментар
31.10.2023 16:25 Відповісти
Это не вонь, это запах будущего!
показати весь коментар
31.10.2023 16:32 Відповісти
Нічого, що їх згорнули на літо?
показати весь коментар
31.10.2023 17:13 Відповісти
І ви ж написали скаргу, щоб ситуація змінилася, чи то "не моя справа"?
показати весь коментар
31.10.2023 18:01 Відповісти
Не писала
Звонила больше месяца назад
Мне ответили,что рассмотрят
Видимо,уже рассмотрели
Сегодня на двери уже не нашла никакой надписи
А значит- и проблемы нет
показати весь коментар
31.10.2023 18:28 Відповісти
Аможна назвати ПАЛАТКА ДСНС і результат одинаковий Що значить при владі "творчі люди"--все для сміху.
показати весь коментар
31.10.2023 16:24 Відповісти
Нічого, що це не тільки палатки - а й стаціонарні будівлі? І відповідає не тільки ДСНС
показати весь коментар
31.10.2023 18:31 Відповісти
старі всі порозломували, й тепер будують нові, ще не зламніші, тепер вже з місцями для барабанів.
показати весь коментар
31.10.2023 16:37 Відповісти
Як можна зламати палатку? Їх згорнули, а зараз розгорнули
показати весь коментар
31.10.2023 17:15 Відповісти
елементарно. суспільство споживання. купили-покористувались-поламали бульдозером й викинули-купили моделі цього року.
показати весь коментар
31.10.2023 17:26 Відповісти
Не логічно - якби їх почали ламати бульдозерами - вже б відосікі по всьому цензору та ютубу з інстаграмами були
показати весь коментар
31.10.2023 18:22 Відповісти
скромність влади не дозволяє хвалитись досягненнями. такі діла ********** тишу. поки в пунктах не почнуть бити в нові барабани, ніхто й знати не буде що пройшла підміна пунктів на нові моделі року 2023 ))
показати весь коментар
31.10.2023 18:27 Відповісти
пункти відмивання коштів(незламні)за рік.
показати весь коментар
31.10.2023 16:52 Відповісти
Залишилось ще 10 тисяч пунктів невсратості відкрити і 50 тисячів пунктів тверезості
показати весь коментар
31.10.2023 17:46 Відповісти
А якщо поставити там шавуху продавати, то ще й гроші будуть зароблятися... Так переможемо!
показати весь коментар
31.10.2023 18:03 Відповісти
Продовжують пиляти бабло, красавчегі!
показати весь коментар
31.10.2023 19:13 Відповісти
Як пафосно звучить, - пункт незламності, а по суті палатка з лавками