11062 відвідувача онлайн
9 179 49

У ТЦК триває процес призначення воєнкомів та оцифровування даних військовозобов’язаних, - Сухопутні війська ЗСУ

призов,мобілізація,тцк

Про це повідомив начальник служби зв'язків з громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ підполковник Володимир Фітьо, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Ми говоримо про виконання рішення РНБО про заміну обласних очільників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. На даний момент цей процес триває. На начальників ТЦК призначаються нові військовослужбовці, які мають військовий досвід ведення бойових дій, які пройшли перевірку відповідних органів, антикорупційних", - сказав Фітьо.

Відповідаючи на питання, як кадрові ротації впливають на роботу ТЦК, представник Сухопутних військ відзначив, що покращити роботу центрів комплектування мають законодавчі зміни, на які очікують військові.

"Зараз щодо роботи ТЦК є ряд законопроєктів, які знаходяться на розгляді у Верховній Раді. Одним із таких законопроєктів, який мав би покращити роботу ТЦК, є запровадження синхронізації єдиної бази військовозобов’язаних, нашої системи обліку "Оберіг" з іншими реєстрами інших державних органів влади. Якщо цей законопроєкт буде проголосовано, то відповідно до цього система обліку військовозобов’язаних "Оберіг" буде отримувати дані з інших реєстрів – про сімейний стан, про освіту, про народження дітей, про фах, про роботу та інші необхідні дані", - пояснив Фітьо.

Він зауважив, що наразі система обліку військовозобов’язаних наповнена на 90%, і триває процес внесення даних з паперових носіїв у цифрові.

"Зараз ще військовозобов’язані мають особисто з’являтись у свої ТЦК для того, щоб оновити свої дані, тобто з’являтись фізично і приносити ксерокопії тих чи інших документів", - зазначив Фітьо.

Підполковник також наголосив, що лише після оцифровування даних військовозобов’язаних та ухвалення відповідного законопроєкту можна буде перейти до процесу синхронізації системи обліку "Оберіг" з іншими державними реєстрами.

Топ коментарі
+24
До сраки той "бойовий досвід" !!! Техперсонал який "рішав питання" залишився той самий! Воєнком тільки "вершив"! Так що все залишилося тим самим - просто всі гроші осідатимуть у кишенях техперсоналу а воєнком буде "картонною лялькою"
У казахів прислів"я є: "Хан не знає що роблять близькі до нього А близькі до нього не знають які побори беруть їх прислужники на ринках (а вони самі тільки "бакшиші" приймають)
показати весь коментар
31.10.2023 17:59 Відповісти
+17
Пропозиції кожного народженого чоловічої статі таврувати клеймом "Власність ТЦК" та вживлювати пристрої для відстеження вже надіслали?
показати весь коментар
31.10.2023 17:56 Відповісти
+15
Схоже наступний крок - криміналізація за неявку у ТЦК після інформування по смс та призов молоді. Оскільки свою зброю не виробляємо, а з лендлізом "щось" йде не так як гадалося, то воювати будемо лопатами. А коли закончаться українці репродуційного віку - запросять миротворців, закріплять лінію фронту, і будуть розпилювати допомогу розбудовувати країну мрії, з мільярдами дерев та діснейлендами. З точки зору росії план ідеальний: боєздатна частина нашого населення знищена або виїхала, заморожені активи повертаються через корупційну владу-прокладку, країну далі готують до поглинання перевзуті зелені-ригіонали.
Ну що ж, бачили очі кого обирали... Попереджень було більш ніж достатньо.
показати весь коментар
31.10.2023 18:15 Відповісти

Завантаження...