3894 відвідувача онлайн
6 851 86

Французький суд остаточно відмовив Україні в екстрадиції Жеваго, - Reuters

жеваго,костянтину

Французький суд відхилив апеляцію української сторони щодо екстрадиції бізнесмена Костянтину Жеваго.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters.

"(Суд) приходить до висновку, що держава-подавач (Україна) не в змозі гарантувати, що пана Жеваго судитиме суд, який може забезпечити основні процесуальні гарантії та захист прав захисту", - йдеться у вироку суду.

У пресслужбі Жеваго заявили, що Верховний суд Франції після детального аналізу усіх поданих матеріалів, врахування всіх доказів та аргументів, представлених сторонами обвинувачення та захисту, поставив крапку в справі щодо екстрадиції олігарха та зняв з нього усі обмеження, які існували.

Сам Жеваго вкотре заявив, що справа проти нього сфабрикована та не має ніякого юридичного підґрунтя, має ознаки політичного переслідування та тиску.

Топ коментарі
+19
"(Суд) приходить до висновку, що держава-подавач (Україна) не в змозі гарантувати, що пана Жеваго судитиме суд, який може забезпечити основні процесуальні гарантії та захист прав захисту", - йдеться у вироку суду. З таким рішенням суду жабоїдів Україну в ЄС не візьмуть, адже французьский суд прямо вказує,що в Україні не діє судова система ,котра може забезпечити основні процесуальні гарантії та захист прав захисту
показати весь коментар
10.11.2023 18:22 Відповісти
+16
"...що держава-подавач (Україна) не в змозі гарантувати, що пана Жеваго судитиме суд, який може забезпечити основні процесуальні гарантії та захист прав захисту" Джерело:

Дуже прозорий натяк на ******* українську портново-татаровську систему судів
показати весь коментар
10.11.2023 18:29 Відповісти
+13
да здравствует французский суд, самый гуманный суд на свете...
показати весь коментар
10.11.2023 18:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ржач...
показати весь коментар
10.11.2023 18:18 Відповісти
да здравствует французский суд, самый гуманный суд на свете...
показати весь коментар
10.11.2023 18:18 Відповісти
І вони ще кажуть щось, про корупцію в Україні...
показати весь коментар
10.11.2023 19:09 Відповісти
"(Суд) приходить до висновку, що держава-подавач (Україна) не в змозі гарантувати, що пана Жеваго судитиме суд, який може забезпечити основні процесуальні гарантії та захист прав захисту", - йдеться у вироку суду. З таким рішенням суду жабоїдів Україну в ЄС не візьмуть, адже французьский суд прямо вказує,що в Україні не діє судова система ,котра може забезпечити основні процесуальні гарантії та захист прав захисту
показати весь коментар
10.11.2023 18:22 Відповісти
Одна з вимог від ЄС це навести порядок в судовій системі,щоб суд працював належним чином,а нам вчора одна ***** від слуг втирала про 3000 рішень якихось,а про реформу судовоі системи ані слова
показати весь коментар
10.11.2023 18:28 Відповісти
Повторю ще раз: реформа судової системи проведена ще в 2016-му. Що ще не так?
показати весь коментар
10.11.2023 18:36 Відповісти
На папірці реформа і що?А по факту у нас корупційний суд,залежний від влади
показати весь коментар
10.11.2023 18:41 Відповісти
То хто винен, що її тоді так провели?
показати весь коментар
10.11.2023 18:46 Відповісти
її не провели до кінця
показати весь коментар
10.11.2023 19:10 Відповісти
Реформа судової системи - не разова дія, а Ви знову про "попередників". Проводьте, удосконалюйте, синхронізуйте. "Смотрящего" за судами Татарова для реформи недостатньо.
показати весь коментар
10.11.2023 19:17 Відповісти
Яке ти дуркувате, за Щєлю мабуть голосував?)))
показати весь коментар
10.11.2023 20:50 Відповісти
Це була одна з більше 100 реформ сивочолого, теж не розумію що ж не так людям. Все реформовано, все зроблено.
показати весь коментар
10.11.2023 18:42 Відповісти
А хто туди почав ставити своїх людей з 2019р?Той же Князєв,який попався на взятці
показати весь коментар
10.11.2023 18:45 Відповісти
А до 19-го судді були кришталево чисті і непідкупні? Не смішіть.
показати весь коментар
10.11.2023 18:47 Відповісти
Ми живемо не минулим,от в чому річ,а тупі боти під проксі у всьому звинувачують попередників
показати весь коментар
10.11.2023 18:51 Відповісти
Це просто констатація фактів. Блазень нічого не вигадав і не запровадив. Всього лиш продовжує і вдосконалює все розпочате попередниками. Корупція, розкрадання, беззаконня розпочались не при ньому. Весь безлад триває всі 32 роки, не зупиняючись ні на мить.
показати весь коментар
10.11.2023 18:56 Відповісти
Зеленський розкрутив корупцію, "не зупиняючись ні на мить" навіть під час великої трагедії народу.
Ще й зрадників прилаштував у колектив корупціонерів. Голобородька із щирим обличчям із народу, що розстріляв корупціонерів, судити не вийде. А Зеленського судити можна і треба за удосконалення "розпочатого попередниками".
показати весь коментар
10.11.2023 19:37 Відповісти
А решту судити не треба?
показати весь коментар
10.11.2023 20:05 Відповісти
Та треба. Але останні злочини - тільки документуй, фотографуй і теплими відправляй у НАБУ, САП і ВАКС.
показати весь коментар
10.11.2023 21:44 Відповісти
були не були, але на мільйонних хабарях не попадались, ну я такого не пригадую.
показати весь коментар
10.11.2023 19:12 Відповісти
що ж це за система така, яка ламається при першій заміні в керівництві. Реформа для того і реформа, щоб механізм запрацював. А якщо все працює в залежності від людини на посаді, то може і реформа така у вигляді *я зробив реформу поставивши первну людину*? Це візантійщина, а не реформа.
показати весь коментар
10.11.2023 18:57 Відповісти
Люди на посадах ламають навіть налагоджені системи. Президент може незаконно розпустити ВР, втручатися у роботу КС. Заступник Завгоспа може замовляти результати судових процесів. Чотири роки Імператор не зміцнював незалежність судів, а винні ж, звичайно, попередники. Така ось візантійщина.
показати весь коментар
10.11.2023 22:07 Відповісти
Ага, тобто ви стверджуєте, що Зеленський поміняв всіх в судовій гілці влади і тому реформа здохла. Тобто більшість судей після 2019 - нові?
показати весь коментар
10.11.2023 22:22 Відповісти
Прочитайте іще раз або кілька разів.
показати весь коментар
10.11.2023 22:27 Відповісти
Люди на посадах ламають навіть налагоджені системи.

Ви сказали справа в людях. Тих, що поставили? Якщо так, то будь-ласка статистиску по ротацію судей.

Якщо судді бояться тиску і роблять порушення через нього. То що ж це за реформа, якщо судді не захищені або ця реформа дозволила таким людям залишись в системі, якщо вони тільки раді тиску.
показати весь коментар
10.11.2023 22:34 Відповісти
Я сказав про підлу владу, що в ручному режимі управляє суддями і судами. Корумпованій владі вигідні корумповані суди. Брудна влада не очищує судову систему. Буду дякувати, якщо зрозумієте.
показати весь коментар
10.11.2023 22:46 Відповісти
якщо проведена реформа, в ручному режимі це було б неможливо. Якщо реформа не була націлена саме на створення ручного режиму. Зеленський судову владу не реформував. Це зробил інший з сивим волоссям.

То тут або хто ****** і реформи не було, або вона була настільки хєровою, що наступний Президент просто взяв і, не реформуючи під себе, все зламав. Як так. Реформа, судова гілка незалежна. Чому Трамп-самодур став Президентом США, а судову гілку не зламав? Там вона працює, а наша здохла на першому році.

Тобто умова роботи судової гілки при реформі Порошенка, це пожиттєве його Президентство? І прийдеться знаходити філософський камінь, щоб він ніколи не помер. Бо його відхід від Президентства призведе до деактивації реформи?
показати весь коментар
10.11.2023 23:38 Відповісти
Ви все перекручуєте! Це Ваша робота чи хобі?
показати весь коментар
11.11.2023 00:09 Відповісти
Та нафіх мені це треба. Я не люблю байки про якісь неймовірні заслуги, що раніше було краще, а ось тепер все погано і ковбаса не по 2.20. Люди тому і страждають ******, бо:

1. Пам'ять як у равлика, не можуть чітко згадати коли що було і як

2. Видумують якусь маячню і вірять в неї

Мої прості питання просто рознесли в пух всі ці казочки про реформи та судову гілку влади.
показати весь коментар
11.11.2023 00:30 Відповісти
Тобто такого пісдєца як при зепідру не було навіть при януковоощу.
показати весь коментар
10.11.2023 22:32 Відповісти
давайте тоді його повернемо, ох заживьом!
показати весь коментар
10.11.2023 23:39 Відповісти
Валити на попередників можна в перші 100 днів перебування при владі, а наприкінці 5-річної каденції з монобільшістю в Раді - це вже просто верх безвідповідальності.
показати весь коментар
10.11.2023 19:23 Відповісти
Верх безвідповідальності - вимагати від недолугого блазня, щоб він за 2 роки своєї каденції перед війною побудував та відновив те, що успішно розвалювали ВСІ, БЕЗ ВИНЯТКУ, 28 років до нього та зруйнував корупційну систему, яку також ВСІ, БЕЗ ВИНЯТКУ, 28 років до нього будували, укріплювали та вдосконалювали.
показати весь коментар
10.11.2023 21:18 Відповісти
Вже майже П'ЯТЬ РОКІВ Порошенко не на посаді, а у вас усе штани не випрані.
показати весь коментар
10.11.2023 23:27 Відповісти
Тоді була проведена реформа верхньої ланки судів. Реформу судів першої інстанції так і не провели.
показати весь коментар
10.11.2023 19:18 Відповісти
Хто заважав?
показати весь коментар
10.11.2023 20:04 Відповісти
Твоя тупість, яка хоче усе і одразу, але лише гавкає чомусь з-за рогу.
показати весь коментар
10.11.2023 20:08 Відповісти
Крім тупого висеру нема більше нічого? Зрозуміло.
показати весь коментар
10.11.2023 20:31 Відповісти
На висери - тільки висери. Продовжуй - отримуватимеш.
показати весь коментар
10.11.2023 20:35 Відповісти
Ще раз: я задав просте питання: що заважало тоді провести справжню судову реформу, а не показуху та окозамилювання?
показати весь коментар
10.11.2023 21:11 Відповісти
Ще раз: твоя тупість, яка хоче усе і одразу й поняття зеленого не має, що процес зміни має етапи і вимагає певного часу на кожному з них.
показати весь коментар
10.11.2023 21:29 Відповісти
У 2016 проведена лише реформа Верховного суду... Це навіть її автори визнають!
показати весь коментар
10.11.2023 19:20 Відповісти
Французська сторона в чомусь не права?
показати весь коментар
10.11.2023 18:30 Відповісти
а хіба Ви десь прочитали про правоту, чи не правоту французьского суду??
показати весь коментар
10.11.2023 18:32 Відповісти
Тобто французький суд повинен був "мовчати в тряпочку" і відвернувшись в бік, старанно робити вигляд, що в Україні все добре з судовою системою? Нє?
показати весь коментар
10.11.2023 18:34 Відповісти
ще раз,для погано доганяючих...де є в дописі якісь мокрі фантазії на кшталт "мовчати в тряпочку" ?Це є плід Ваших думок,котрі викладаєте на написане у ваших дописах.Хіба нє???
показати весь коментар
10.11.2023 18:39 Відповісти
Ще раз, для тих, хто не пам'ятає що він писав у своєму коментарі:

"З таким рішенням суду жабоїдів Україну в ЄС не візьмуть, адже французьский суд прямо вказує,що в Україні не діє судова система ,котра може забезпечити основні процесуальні гарантії та захист прав захисту"

Тобто заява французького суду не містить під собою ніяких підстав? Чи все ж в Україні суду не існує, як незалежної інституції?
показати весь коментар
10.11.2023 18:41 Відповісти
адже французьский суд прямо вказує,що в Україні не діє судова система ,котра може забезпечити основні процесуальні гарантії та захист прав захисту"- Крапка.Не варто фантазувати
показати весь коментар
10.11.2023 18:46 Відповісти
так и сделали "суды" шоб потом их не смогли вытянуть.
благо, наше бабло пойдет на благое дело(как с Лазаренко - все наворованное в богатой Украине - в бюджет бедных США или прочих Голландо-Франций)
И кстати, как же я когда-то радовался, когда какие то чуваки ...... не помню, чет сделали ссудьей Харькова, ну, там в квартире нашли коллекцию монет за миллион и прочие недешевые вещи.
Вот бы всем бы им так в смысле мечтаю, то се...
показати весь коментар
10.11.2023 18:22 Відповісти
А потім вони нам щось кажуть про коррупцію...
показати весь коментар
10.11.2023 18:24 Відповісти
Вони цим рішенням відкрито кажуть, що суди у нас кишенькові. Вам це не зрозуміло?
показати весь коментар
11.11.2023 15:52 Відповісти
Короче, бабло рєшаєт всьйо. Навіть в цивілізованих країнах
показати весь коментар
10.11.2023 18:27 Відповісти
Льодоруб, хустинка змочена чимось (треба спитати у Кім Чен Ина), на або у "друга Балодьї" попросити на пару пшиків "Новичка"...
Всіх цих Фірташів, Жеваго та інших Злочевських потрібно "працювати" за методами спецслужб.
показати весь коментар
10.11.2023 18:27 Відповісти
Мені ніяк не дійде, звідки в Мексиці льодоруби? там же тепло!!!
показати весь коментар
10.11.2023 18:35 Відповісти
Контрабанда. Провозять через кордон в рефрижераторах.
показати весь коментар
10.11.2023 19:25 Відповісти
Просто підтвердження- суду в Україні немає! Є судовий інструмент в руках політичної влади! "Друзям все-ворогам закон"!
показати весь коментар
10.11.2023 18:28 Відповісти
Схоже що завдяки Саркозі Суд скурвився і у Франції...
показати весь коментар
10.11.2023 18:33 Відповісти
"...що держава-подавач (Україна) не в змозі гарантувати, що пана Жеваго судитиме суд, який може забезпечити основні процесуальні гарантії та захист прав захисту" Джерело:

Дуже прозорий натяк на ******* українську портново-татаровську систему судів
показати весь коментар
10.11.2023 18:29 Відповісти
Навіть не натяк, а пряма констатація факту. Просто вмочили мордою в лайно з усього розмаху.
показати весь коментар
10.11.2023 18:32 Відповісти
Тільки давайте будемо чесні самі перед собою - не портново-татаровська система судів, а систему судів та правоохоронних органів сформована за 32 роки незалежності. А Портнов і Татаров лише окремі елементи цієї системи, що давно вийшла в режим самостійного функціонування (суддя Вовк який говорив, що вони де факто правлять Україною, як підтвердження цього).
показати весь коментар
10.11.2023 18:39 Відповісти
Докази Зельоних, що він не хоче виконувати накази ОПи у Франції не прокатив. А більш суттєвого не надали.
показати весь коментар
10.11.2023 18:33 Відповісти
показати весь коментар
10.11.2023 18:36 Відповісти
Зірвався з гачка ! А такий жирний карась був! І ГЗК не забрали і Жеваго ходить по Франції і дулі зеленим крутить.
показати весь коментар
10.11.2023 18:37 Відповісти
по суті суд правий ...вони подивились на судилище Червінського і поняли що тут клоака повна
показати весь коментар
10.11.2023 18:41 Відповісти
Так у них правосуддя ще те ,Петлюру вбив агент НКВС і Паризький суд виправдав вбивцю,якого захищав адвокат Анрі Торрес, член Компартії і консул більшовицької росії у Франції.
показати весь коментар
10.11.2023 18:56 Відповісти
Згадала баба, як дівкою була... Ви ще справу Дрейфуса згадали б! Може не варто судити про ******** стан справ у країні за подіями 100-річної давнини?
показати весь коментар
10.11.2023 19:22 Відповісти
А ще Жанну Дарк спалили!
показати весь коментар
10.11.2023 19:44 Відповісти
І Марії Антуанетті голову відрубали!
показати весь коментар
10.11.2023 19:48 Відповісти
Садисти!
показати весь коментар
10.11.2023 19:57 Відповісти
Це ті, хто дорікає нам корупцією! Краще б заткнулися ,,жабоїди"! Хай свої фільми передивляться! В них багато що є про їх ,,чесноти" у судах і поліції!! Та й політичних скандалов вистачає! Не кажу вже про партії, які відверто на з/п у рашкі!
показати весь коментар
10.11.2023 18:47 Відповісти
Французи сіли на нашу шию. Жодної гривні тепер їм!
показати весь коментар
10.11.2023 19:50 Відповісти
Оббрехали людину, а він такий працьовитий...
показати весь коментар
10.11.2023 19:11 Відповісти
Усе вирішують гроші. В Іспаніі російська мафія теж добре себе почива.
Головне треба знати-- кому, і скільки.
показати весь коментар
10.11.2023 19:14 Відповісти
Повезло пацану... зірки зійшлися на його користь завдяки европейським лібералам...
показати весь коментар
10.11.2023 19:18 Відповісти
українські прокурори мабуть так по ро₴пі₴дяйськи подали на екстрадицію
показати весь коментар
10.11.2023 19:26 Відповісти
Суд Франции - "Такая корова нужна самому... И мы сами будем её доить..."
показати весь коментар
10.11.2023 19:46 Відповісти
Такі надої французьких фермерів не дуже цікавлять.
показати весь коментар
10.11.2023 19:55 Відповісти
Просто Жеваго не ліг під клована. От і вся причина докопування до нього. Агент Козир свою справу знає.
показати весь коментар
10.11.2023 19:49 Відповісти
Да здравствуєт французскій суд ,, самий гуманний суд в МІРЄ . !!!
показати весь коментар
10.11.2023 20:21 Відповісти
Печатал не раз. Судов нет. Там клановосемейный промысел. Судят семьями. Муж судья, жена тоже, сын или невестка, брат, сестра--- суд - исполнители, секретари, либо в прокуратуре этого района, города, реже в ином месте. Дед и баба у таких тоже были теми же. Две конторы давно клепают этих дельцов. Юрка, юр- академия в Харькове и киваловская в Одессе. Харьковская клепает с давних лет. Тогда и зародилась. Вы не в одной стране не найдете подобного. Даже в Сомали.
показати весь коментар
10.11.2023 20:32 Відповісти
Дивно якось. Он Фірташа теж Австрія не хоче депортувати в США. Може діти європейських суддів теж хамон ******* як і у нас?
показати весь коментар
10.11.2023 20:53 Відповісти
алаху акбар, франзузи!
показати весь коментар
10.11.2023 21:13 Відповісти
От курви... , не віддають курку. Стільки грошей проходять повз нашіх гуманних судей..
показати весь коментар
10.11.2023 21:23 Відповісти
Так рік тому самі його відпустили
показати весь коментар
10.11.2023 23:39 Відповісти
Нема чому дивуватися. Вони що не бачать як Червінському надани права захисту, або в свій час Чорновіл, або Кривоносу за зруйновану посадочну полосу в Жулянах?
Вони все прекрасно розуміють.
показати весь коментар
11.11.2023 00:14 Відповісти