9906 відвідувачів онлайн
17 239 25

Сили оборони закріпилися на лівому березі Херсонської області, - ISW

зсу

Українські військові проводять масштабні наземні операції на лівому березі Дніпра. Силам оборони вдалося просунутися до Кринків.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW), інформує Цензор.НЕТ.

У виступі в Інституті Гудзона у Вашингтоні глава Офісу президента України Андрій Єрмак підкреслив, що, попри складну бойову обстановку, українські війська "закріпилися на лівому березі Дніпра" і продовжують контрнаступальні дії на невизначених ділянках фронту.

"ISW продовжує оцінювати, що українські сили проводять більш масштабні, ніж зазвичай, наземні операції на східному березі Херсонської області з середини жовтня 2023 року, і що українські сили, схоже, здатні утримувати та забезпечувати свої поточні позиції на контрольованому Росією боці Дніпра", - зазначили аналітики.

Геолокаційні кадри, опубліковані 13 листопада, показують, що українські війська нещодавно просунулися до Кринків (30 км на північний схід від Херсонської області та 2 км від річки Дніпро).

Топ коментарі
+23
Ну і славненько!
Хвала ЗСУ!
показати весь коментар
15.11.2023 07:34 Відповісти
+17
Єрмак в штатах лекції проводить? Тема: " корупція, це той же бізнес"😁
показати весь коментар
15.11.2023 08:51 Відповісти
+15
Крымский перешеек - наш ! СЛАВА ЗСУ !!!
показати весь коментар
15.11.2023 07:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Крымский перешеек - наш ! СЛАВА ЗСУ !!!
показати весь коментар
15.11.2023 07:32 Відповісти
Ну і славненько!
Хвала ЗСУ!
показати весь коментар
15.11.2023 07:34 Відповісти
Хочется верить, бо сведения обнадеживающие , но урывчатые.
показати весь коментар
15.11.2023 07:41 Відповісти
Зауважте, пане Олександре:
У виступі в Інституті Гудзона у Вашингтоні глава Офісу президента України Андрій Єрмак підкреслив, що, попри складну бойову обстановку, українські війська "закріпилися на лівому березі Дніпра" і продовжують контрнаступальні дії на невизначених ділянках фронту.
...А цей поц бреше, як дихає.
показати весь коментар
15.11.2023 11:41 Відповісти
Невизначенi дiлянки - похоже он не вдупляет что и где , мабуть , его трындеж построен на слухах, мол, чув дзвiн, та не знае, де вiн.
показати весь коментар
15.11.2023 13:38 Відповісти
Етадругойе!
Це такий новойаз у виконанні Команданте Козиря. Щось на зразок невстановлені особи у невизначеному місці вчинили дії незрозумілого характеру.

Таке ротом говорять подібні діячі, коли з вумним видом несуть дічь.
Мабуть, його нещодавно покусала безвугла.
Або він її.
показати весь коментар
15.11.2023 14:05 Відповісти
треба показати наступ,щоб було фінансування
показати весь коментар
15.11.2023 08:33 Відповісти
Єрмак в штатах лекції проводить? Тема: " корупція, це той же бізнес"😁
показати весь коментар
15.11.2023 08:51 Відповісти
Це мабуть так задумав отой СРАТЬєх, що ховався від повісток з військомату, у 2014-15 роках!!
Йому б коня та шаблю…. , він би усе заасфальтував…
показати весь коментар
15.11.2023 09:50 Відповісти
Так прикольно, коли керівник канцтоварів і прибиральниць на міжнародній арені доповідає про положення на фронті.

Поржьом???
показати весь коментар
15.11.2023 10:01 Відповісти
Нагадайте будь ласка, хто такий Ермак , чоловік та кригокол . Це він нещодавно розповідав я Порошенко вбив його брата , у Конгресі. І ця наволоч зараз щось розповідає
показати весь коментар
15.11.2023 10:05 Відповісти
минные заграждения и укрепления рашистских войск смыло после подрыва ГЭС, теперь всё подсохло и появилась возможность кататься на тяжелой техники, а со стороны роботино наш выступ удерживает большое количество войск раши от переброски потому, что если они отвлекутся на Днепр, то наши выскочат на берег Азова. Классическая вилка.
показати весь коментар
15.11.2023 10:48 Відповісти
то вже скоро Крим візьмем?
показати весь коментар
15.11.2023 15:35 Відповісти
не знаю про Крым, но простреливать перешеек - большое достижение. возможно, что рашисты свалят из Энергодара.
показати весь коментар
15.11.2023 17:35 Відповісти
А чому б Команданте Козирю випадково на вдавитися гамбургером?..
показати весь коментар
15.11.2023 11:43 Відповісти
А до чого тут Єрмак?
показати весь коментар
15.11.2023 11:46 Відповісти
На лівому березі Херсонської області? Дякую я ще такого анекдоту не чув. Області вже берега мають.
показати весь коментар
15.11.2023 12:23 Відповісти
А шо вы хотеть, все зебилы ранты с берегами путать. К примеру, быть на серьезном мероприятии(курсы повышения квалификации), вместо того, шобы серьезно озадачиться лабать в танце краба, або иметь заоблачные возможности, в плане мировой кухни, а хоть и самолетом доставленные живые омары - давиться канцерогенным фастфудом, та як з голодного краю, або вместо прирастать военкой- прирастают асфальтом... а потом с грустным видом на лице запускать в эфир веселые лыжно-буковельные видосики, когда в стране война... Так це ж, просто, неконгруэнтность в сознании.
показати весь коментар
15.11.2023 14:11 Відповісти
Київська область теж знаходиться і на лівому і на правому березі Дніпра. Що тут дивного?
показати весь коментар
16.11.2023 01:35 Відповісти
Давайте, ребята, Давайте! СЛАВА ЗСУ!
показати весь коментар
15.11.2023 13:23 Відповісти
Брудна московська листівка «Комсомольська правда» гавкає весь час, що капцапи скинули війська в Дніпро
показати весь коментар
15.11.2023 13:41 Відповісти
Для цього їм треба зупинити розпіарений наступ на Авдіївку і Куп'янськ.
Паулюс теж міг перші тиждень-два спокійно вийти із оточення під Сталінградом, але Гітлер дозволу на це не дав. Шпеєр описує, як Герінг виручив свого фюрера під час наради з цього питання, пообіцявши забезпечити по повітрю оточену 6-ту армію всім необхідним.
Схоже, що ситуація з армією російського фюрера розвивається за тим же сценарієм.
показати весь коментар
15.11.2023 18:21 Відповісти