8372 відвідувача онлайн
6 399 20

Росія не обговорюватиме Формулу миру авторства Зеленського: "Нічого обговорювати", - МЗС РФ

рябков,сергій

Росії нема чого обговорювати "Формулу миру" Зеленського на умовах, які висуває Україна.

Про це заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков заявив в інтерв’ю російському виданню "Известия", передає Цензор.НЕТ.

Інтерв’юер запитав Рябкова, чи бачить він "готовність США примусити Україну наступного року до перемир'я".

"Ні, нічого подібного не те що не проглядається, але я собі на нинішньому етапі й уявити не можу. Якщо в американських колег є якісь ідеї з цього приводу, вони мають право, зрозуміло, і вільні їх викласти в будь-якій формі. Ми їх вислухаємо. Але вони повинні звертатися не до нас, а до Києва. З нами нічого обговорювати на тих умовах, які висунула Україна".

Рябков каже, що США "стоять на чолі західної групи, яка як мантру повторює "формулу миру Зеленського", мовляв, це єдина основа для домовленостей".

"Але на такій основі не просто ніяких домовленостей не вийде, а й діалог неможливий. Тому ми не готові на цій основі будь-що розглядати зі США. Вони мають працювати зі своїми "підопічними"", - заявив заступник глави МЗС РФ.

На уточнювальне запитання щодо очікувань на перемир’я наступного року Рябков відповів: "Я не просто не очікую перемир'я, я очікую того, що цілі СВО (так у Росії називають війну проти України. - Ред.), безумовно, будуть досягнуті".

Топ коментарі
+13
А вас свинособак,ніхто не запитує
показати весь коментар
29.11.2023 10:39 Відповісти
+6
Але впевнені у собі. Жодної паніки, на відміну від тут. Це має значення: м'ясо спокійно йде "на заработкі", переконане що побєда вот-вот ужє в карманє, нада успєть прібарахліться.
показати весь коментар
29.11.2023 10:44 Відповісти
+5
от навіщо нам тут новина про те, що одна свинособака сказала іншій?
показати весь коментар
29.11.2023 10:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А вас свинособак,ніхто не запитує
показати весь коментар
29.11.2023 10:39 Відповісти
Украина продовжить сворювати кацапам некрополі, навіть якщо кацапи проти
показати весь коментар
29.11.2023 12:39 Відповісти
як кажуть в нашому селі: як нє то нє, поцілуй конє!
лавров вже готовий
показати весь коментар
29.11.2023 10:41 Відповісти
Якіж рашистські фєдєрасти кончені...
показати весь коментар
29.11.2023 10:41 Відповісти
Але впевнені у собі. Жодної паніки, на відміну від тут. Це має значення: м'ясо спокійно йде "на заработкі", переконане що побєда вот-вот ужє в карманє, нада успєть прібарахліться.
показати весь коментар
29.11.2023 10:44 Відповісти
Але вже навіть нє понтьі, а бажання не встратися...
показати весь коментар
29.11.2023 10:56 Відповісти
У них це називається "свєрхувєрєнность". Нерідко спрацьовує, особливо на тих, хто почувається не зовсім впевнено.
показати весь коментар
29.11.2023 11:11 Відповісти
Кінець раССеї..
показати весь коментар
29.11.2023 10:42 Відповісти
Звісно, Кемську волость не пропонують...
показати весь коментар
29.11.2023 10:43 Відповісти
от навіщо нам тут новина про те, що одна свинособака сказала іншій?
показати весь коментар
29.11.2023 10:43 Відповісти
після G-18 намагаються оживити труп *****....
показати весь коментар
29.11.2023 10:45 Відповісти
показати весь коментар
29.11.2023 10:45 Відповісти
Бажано, цілого!
показати весь коментар
29.11.2023 12:46 Відповісти
А где лошадка?
показати весь коментар
29.11.2023 10:55 Відповісти
показати весь коментар
29.11.2023 10:55 Відповісти
Знову цей рашистський "дипломат" рябков на авансцені.
Пам'ятається, на початку січня 2022-го він гучно https://www.google.com/amp/s/tass.ru/politika/13380415/amp заявляв , що "НАТО надо "собирать манатки" и отправляться на рубежи 1997 года".
Після цього минуло майже два роки і поступово вимальовується картина, що це пітьмі прийдеться забиратись геть з територій України, Молдови, Ічкерії і Грузії на кордони 1991-го року.
показати весь коментар
29.11.2023 11:01 Відповісти
ну и иди ***** *************** недопарашка........................................................
показати весь коментар
29.11.2023 11:31 Відповісти
Імперія ніколи не позбудеться своїх завойовницьких намірів
показати весь коментар
29.11.2023 12:00 Відповісти
Що це за сєрожа ??? Боїться курва патрушева ( ось і верзе несенітницю ))).
показати весь коментар
29.11.2023 12:06 Відповісти