Вірменія та Азербайджан домовилися про врегулювання відносин та обмін полоненими

Про це йдеться у спільній заяві апарата прем’єр-міністра Вірменії та адміністрації президента Азербайджану, інформує Цензор.НЕТ.
Зазначається, що "існує історична можливість досягти довгоочікуваного миру у регіоні".
"Обидві держави підтверджують свій намір врегулювати відносини та укласти мирний договір, що ґрунтується на повазі принципів суверенітету та територіальної цілісності. В результаті переговорів ... було досягнуто домовленості про вжиття значних кроків щодо зміцнення довіри між двома державами", - йдеться в заяві.
Азербайджан погодився визволити 32 вірменських військовослужбовців, а Вірменія - двох азербайджанських.
Вірменія також вирішила відкликати заявку на проведення наступної Конференції ООН з питань зміни клімату (COP29) на користь Баку й закликала інші країни регіону Східної Європи підтримати Азербайджан.
Водночас Азербайджан підтримує кандидатуру Вірменії на членство в Бюро Східноєвропейської групи держав COP.
"Вірменія та Азербайджан продовжать переговори щодо реалізації в найближчому майбутньому додаткових заходів зі встановлення довіри, і закликають міжнародне співтовариство підтримати їхні зусилля, які сприятимуть встановленню взаємної довіри між двома країнами і позитивно впливатимуть на весь Південно-Кавказький регіон", - підсумували у заяві.