10491 відвідувач онлайн

Зеленський розпочинає робочий візит до США, планується зустріч з Байденом, - Офіс президента

байден,зеленський

Президент України Володимир Зеленський 11 грудня розпочинає візит до США.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється у телеграмі Офісу президента.

У повідомленні зазначається: "11 грудня Володимир Зеленський розпочне робочий візит до Сполучених Штатів Америки. Президент України зустрінеться з Президентом США Джозефом Байденом, проведе низку зустрічей і переговорів.

Володимир Зеленський фокусуватиметься на забезпеченні єдності США, Європи та світу навколо підтримки України в захисті від російського терору та у зміцненні міжнародного порядку, заснованого на правилах і повазі до суверенітету кожної нації.

Серед ключових тем на переговорах у Вашингтоні буде продовження оборонної співпраці України та США, зокрема спільних проєктів із виробництва зброї та систем ППО, а також координація зусиль двох держав у наступному році".

Топ коментарі
+49
буде скаржитись Байдену на політичну активність Залужного?
показати весь коментар
10.12.2023 22:17 Відповісти
+40
Щось я не розумію.

За останні пару місяців з зустрічами у США:
- Єрмак обісрався раз.
- Єрмак обісрався два.
- ЗЄ обісрався.
- Делегація СН обісралася.

Ну ясно же, що проблема саме у тих, хто від влади їде і лізе у США.

Що ще цей тупорилий утирок хоче всім продемонструвати?
показати весь коментар
10.12.2023 22:23 Відповісти
+36
показати весь коментар
10.12.2023 22:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
13
показати весь коментар
10.12.2023 22:30 Відповісти
Не факт,не виключено,шо Йермак заборонить Бубочці зустрічатися з Байденом...
показати весь коментар
10.12.2023 22:30 Відповісти
У флісках-боневтіковках та до Байдена.
дипломати нової формації
показати весь коментар
10.12.2023 22:32 Відповісти
Всі люди як люди, а воно отаке ... на інавгурації нового президента Аргентини.

показати весь коментар
10.12.2023 22:42 Відповісти
зате потрапив на передній план. І в ракурсі, який не приховує облисіння.
показати весь коментар
10.12.2023 22:53 Відповісти
показати весь коментар
10.12.2023 23:11 Відповісти
Президент наш внешне даже на охранника не тянет
Те ,как правило ,в отличных костюмах
Выбриты идеально
А тут сидит бомж какой - то
Немытый
В жеваной одежде
Стыдно даже...
показати весь коментар
10.12.2023 23:35 Відповісти
Фідель Кастро
показати весь коментар
11.12.2023 00:05 Відповісти
Гарно сплановані візити. Аргентина і зразу ж США.
Молодець Зєля! Здібний учень нашого улюбленого Пороха.
Думаю, що для 73% зі його 73% було несподіванкою, що Зєля веде політику Пороха.
Ані ж, голосуючи за Зєлю, галасували за рускій мір.
А тут таке сталосє. Ще гірше як з Кучмою.
показати весь коментар
10.12.2023 22:39 Відповісти
Коли я у 2019 писав, що "Хоче він чи не хоче - але Зеленський ЗМУШЕНИЙ БУДЕ проводить політику Порошенка у зовнішньополітичній діяльності!" - мені тут рвалися "горло перегризти"! І хто правим виявився?
показати весь коментар
11.12.2023 09:17 Відповісти
Можливо Байден не втрачає надії провести успішне голосування до 14 числа, все ж таки пан Зеленський актор...
показати весь коментар
10.12.2023 22:40 Відповісти
Бидло-жарти то актор ?
показати весь коментар
10.12.2023 22:53 Відповісти
Переговорна група демократів-республіканців близька до результату. Без цього нічого не вийде.
Байден заявив, що готовий на компроміс по кордону, що є зеленим світлом для України. Візит Зеленського - трюк для українського глядача.
показати весь коментар
11.12.2023 00:13 Відповісти
Раша бьется в агонии после такого еслибі у запада біла чуство гордости отвесили нам оружия по полной
Росія "сильнішає" через війну в Україні, а панування Заходу "добігає кінця", - Лавров

10.12.2023, 22:22•88• https://uainfo.org/blognews/1702239745-rosiya-silnishae-cherez-viynu-v-********-a-panuvannya-zahodu.html#mc-container 0



Міністр закордонних справ РФ вважає, що Захід веде проти Росії "гібридну війну".

Росія стала сильнішою в результаті "конфлікту" в Україні - так само, як вона стала сильнішою, здобувши перемогу над Гітлером і Наполеоном.

Як https://news.sky.com/story/russia-stronger-because-of-ukraine-war-sergei-lavrov-claims-as-he-compares-invasion-to-hitler-and-napoleon-conflicts-13027252 передає Sky News, таку заяву зробив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, інформує https://uainfo.org/ UAINFO.org з https://www.unian.ua/war/rosiya-silnishaye-cherez-viynu-v-ukrajini-panuvannya-zahodu-dobigaye-kincya-lavrov-12480045.html посиланням на УНІАН.

Читайте також: https://uainfo.org/blognews/1695535003-lavrov-tsinichno-zayaviv-v-oon-shcho-rosiya-povazhae-teritorialnu.html Лавров цинічно заявив в ООН, що Росія поважає територіальну цілісність України

Зокрема, він заявив, що "гібридна війна", яку Захід нібито веде проти Росії, базується на "культурі знищення", і "500-річне панування Заходу над світом" добігає кінця. При цьому, за словами Лаврова, Захід намагається виснажити Росію в Україні.

"Українці повинні визнати, наскільки глибоко вони в ямі, куди їх заклали американці", - сказав голова МЗС РФ.

Читайте також: https://uainfo.org/blognews/1694964713-lavrov-zayaviv-shcho-ssha-vedut-viynu-proti-rf.html Лавров заявив, що США ведуть війну проти РФ

На запитання, які шанси дипломатії досягти припинення вогню чи миру, він сказав: "Треба буде телефонувати пану Зеленському, тому що він півтора року тому підписав указ про заборону будь-яких переговорів з Путіним".
показати весь коментар
10.12.2023 22:43 Відповісти
Ну так справді сильніше. Впк в них друге народження переживає. В дронах вже нас обійшли.
показати весь коментар
10.12.2023 23:33 Відповісти
Смiйся смiйся, але бабла бiльше анiж до вiйни - це факт.
Снарядiв бiльше - це факт.
Дронiв, як iмпортних так i власних бiльше - це факт.
Ракет, що виготовляються в три змiни бiльше - це факт.
Заводи працюють, населення працюе, iнфраструктура не зруйнована, союзники е, у влади все добре. Це теж факти.

А ти й далi продовжуй постити фотки лошадi, i фантазувати про агонiю парашi, поки в самих ТЦКшники вже будь-кого забирають на м'ясо.
показати весь коментар
11.12.2023 01:01 Відповісти
В Оман-2 уже слетал с Ермаком?
показати весь коментар
10.12.2023 22:45 Відповісти
штаты денег дадут
ибо в очередной раз делать день Д и спасать Европу от *банутых оно им не надо
показати весь коментар
10.12.2023 23:00 Відповісти
Не має досвіду, лише популізм.
показати весь коментар
10.12.2023 23:05 Відповісти
Як же там усі будуть горіти від бажання дати цьому нарку підсрачника.
показати весь коментар
10.12.2023 23:05 Відповісти
Що робити? Кацапи виробляють дрони десятками тисяч і закупають в Китаї . В них цілі підприємства, а в нас дуже сумно. Нічого від держави, тільки кончений зелений піз*еж. Яка лють на Зе-мразь.
показати весь коментар
10.12.2023 23:32 Відповісти
Молодець Зеля, бий зрадоботів
показати весь коментар
10.12.2023 23:32 Відповісти
Кишка тонка в чотирьохразового ухилянта когось особисто побити.
А якщо вже так закортіло , то може на передову битися піде?
показати весь коментар
10.12.2023 23:47 Відповісти
Стоило и не ехать летать в Аргентину. Похоже сильно закипело на всем фронте за сегодня особо. Неужели накануне не заметили, что попрут? Там только дежурные слова и обещания как почти уже два года. Что слушать когда тебя не слушают. К бою ребятки и все!
показати весь коментар
10.12.2023 23:36 Відповісти
Если США не дадут финансовую помощь
Нацбанк Украины включит станок
И завтра доллар будет минимум 50
А то и больше
Если кто еще не купил шампанское,шпроты и конфеты
Поторопитесь
Они могут подорожать
Сильно
показати весь коментар
10.12.2023 23:38 Відповісти
кацапська курва,насьогодні ти відпрацювала,йди в касу по рублікі!
показати весь коментар
11.12.2023 16:07 Відповісти
краще,розкажи,як вашій солдатні в окопах,під Хаймерсами,не холодно? солдатскіє баби вже повально трахаються з чорними,поки їх вітязі дохнуть в Україні?
показати весь коментар
11.12.2023 16:10 Відповісти
Людей в костюмах поехал смешить?
показати весь коментар
10.12.2023 23:46 Відповісти
Результат буде, якщо Байден усе-таки запропонує республіканцям компроміс по кордону, про що він уже заявляв. У цьому найголовніший фактор успіху голосування. Візит Зеленського тут не є визначальним, але ОПЗе горить бажанням зробити Чарівником року саме його. Мабуть, шанс
переговірної групи демократів-республіканців погодити позиції близький до 100. І це для України дуже добре. Сподіваємось!
показати весь коментар
10.12.2023 23:51 Відповісти
Ясно. Поїде спитать з Байдена шо це він з єдністю наробив, а може й Типу я їздю по патагоніях, стараюсь, а ти шо натворив через шматок паркану. Не заздрю я Байдену, попаде під роздачу. Може навіть втече чи сховається.
показати весь коментар
10.12.2023 23:56 Відповісти
https://www.youtube.com/@Chekalkyn Дмитро Чекалкин
Путч:
Навіщо було летіти через пів-світу, щоб поговорити з премʼєром-сусідом? Краще було б не затримувати Порошенка!
І найголовніше питання - куди дивиться СБУ?! ІПСО просто на очах у журналістів. Як вони тільки могли випустити Зеленського - це підстава! Якщо серйозно, то десятки помийних телеграм-каналів Банкової репетували, мов навіжені , що з Орбаном говорити не можна, а тепер чомусь глухо мовчать.
Павло Нусс:
І, як результат, блискавична новина одразу після цієї розмови, - союзники Орбана проведуть найближчими днями закриту зустріч із Республіканцями у Вашингтоні, щоб домогтися припинення американської військової підтримки України.
Фактично констатуємо, що заборонивши виїзд п'ятого Президента України Петра Порошенка у Вашингтон для участі у форумі Демократичного Союзу, а після цього, відмовившись від виступу Зеленського перед сенаторами США, влада вчинила диверсію проти України.
Відмова в останній момент від закритого брифінгу з сенаторами - збентежила і навіть образила американських політиків, навіть тих, хто міг стати на сторону України.
Заборона виїзду до США Петра Порошенка, який навіть у безнадійних ситуаціях умів досягти дипломатичних успіхів, фактично запрограмувала зрив голосування за допомогу Україні. Тому відповідальність за цей провал лежить на діючій українській владі.
показати весь коментар
10.12.2023 23:57 Відповісти
"11 декабря Владимир Зеленский начнет рабочий визит в Соединенные Штаты Америки. " - глввное НЕ бкли с собой ермака, а то снова быдет провал. ермак - агент ху.ла
показати весь коментар
10.12.2023 23:58 Відповісти
А Байден знает ?
показати весь коментар
11.12.2023 02:36 Відповісти
Хто б купив нашому президенту і іже з ним костюм,сорочку і краватку?
Нема сил дивитись на тих всіх наших лахтонів,ще й у бейсболках.
показати весь коментар
11.12.2023 02:40 Відповісти
Затарився кокосом, переговорив з патрушевим в Аргентині. Ну що, тепер пора і виступити перед лахамі піндосавскімі (хриплим голосом, почісуючи ніс)
показати весь коментар
11.12.2023 03:29 Відповісти
"переговорив з патрушевим в Аргентині". Вибачте, але з начальством не "переговорюють", начальство вислуховують, та ще від нього одержують пи@дюлини.
показати весь коментар
11.12.2023 07:57 Відповісти
Ермака на посадку.

Это условие США, Запада и нарогда Украины.
показати весь коментар
11.12.2023 03:40 Відповісти
І батька йього, генерала фсб на посаду завгоспа, шолі. Не всіх їбанутих зе- війна забрала.
показати весь коментар
11.12.2023 15:16 Відповісти
Достал зараза мотается туда-сюда, завтра наверное с утра перекроют дорогу в Dulles Airport
а хер с ним поеду на работу после 11 хоть отосплюсь
показати весь коментар
11.12.2023 04:34 Відповісти
Президент Байден запросив президента України Володимира Зеленського до Білого дому на зустріч у вівторок, 12 грудня, щоб підкреслити непохитну відданість Сполучених Штатів підтримці народу України, який захищається від жорстокого вторгнення Росії.
https://www.blogger.com/u/2/blog/page/edit/9084300128763126330/433044485825011750 https://www.whitehouse.gov/briefing-room/statements-releases/2023/12/10/statement-from-press-secretary-karine-jean-pierre-on-the-visit-of-president-volodymyr-zelenskyy-of-ukraine/
показати весь коментар
11.12.2023 05:07 Відповісти
Якби наші союзники ЗАТРИМАЛИ Єрмака і Зєлю за підозрою в розкраданні допомоги а в Україні НАСТУПИВ СТАН ВІЙНИ ( чи як там правильно), всю владу отримали б ВІЙСЬКОВІ.
Тоді можна воювати і ПРОГНОЗУВАТИ результат.
Інакше, якщо Аргентина - це Оман ✓2, важко щось прогнозувати.
показати весь коментар
11.12.2023 06:25 Відповісти
результат поездки бениного, Оманского Нарко Осла будет такой же как и его фсбэшной кодлы и его онлайн брифинг, нельзя из гавна сделать пулю, так же как из малоПИ...роского наркомана брехливого, сцикливого, гнилого, жадного, самовлюбленного, полностью зависимого от кремля и олигархов сделать человека и гаранта...
показати весь коментар
11.12.2023 07:09 Відповісти
Бідон йому скаже щось в дусі " ну, шо , помогли тобі ляхи".
показати весь коментар
11.12.2023 07:34 Відповісти
Ви всі, хто проти найвеличнішого преЗедента, ви всі якісь порохоботи, поняли.
показати весь коментар
11.12.2023 09:36 Відповісти
а шо такоє? бубочці дозволили, відпускають? дєрмак дав дозвіл?
показати весь коментар
11.12.2023 09:45 Відповісти
Дерьмак пакует чемоданы, Зеля свободен как сопля в полёте.
показати весь коментар
11.12.2023 10:53 Відповісти
Поїхав отримати занепокоєння 12рівня та чергові гарантії рівня будапешського меморандума.
показати весь коментар
11.12.2023 11:33 Відповісти
Так Байден і так не проти допомоги Україні і вговорювати його не має ніякого сенсу. Він і так робить усе, що може і усе, що від нього залежить.
показати весь коментар
11.12.2023 11:36 Відповісти
Это так, но дурне любит турне. Сначала в Аргентину, где кроме кокса ничего нет, потом в США, где идет битва между двумя партиями и его слово нафиг никому сейчас не нужно. Разве что потрясти брюшком на утренней пробежке.
показати весь коментар
11.12.2023 12:42 Відповісти
Мені здалося, що навпаки: Байден визвав Зе "на ковьор", а також заставлять його все ж прийти в Сенат для відповідей на незручні питання. Перше для нас добре (бо Байден може вимагати звільнення Дєрмака), а друге - погане (бо сенатори можуть зрозуміти, що Україною управляє повний ідіот)
показати весь коментар
11.12.2023 19:55 Відповісти
То вы попрекали Зелю, что отказался выступить по видеосвязи на брифинге в Сенате США, то теперь у вас его мнение никому не нужно, определитесь уже.
показати весь коментар
11.12.2023 21:35 Відповісти
Его нужно как при совке, Байдену е....ать в хвост и гриву.Но к сожалению нельзя-этикет и демократия. Но что бы он (клоун) не делал против Украины, все будет хорошо. Потому что с нами ЗСУ,Залужный и весь цивилизованный мир.

Володимир Зеленський зустрівся в Аргентині «на ногах» із прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном.

показати весь коментар
11.12.2023 11:43 Відповісти
Спроба Зеленського ухилитись від спілкування з Конгресом США провалилась. Замість ханукальної вечері з Байденом його чемно відправили пояснити сенаторам ... деякі питання. А Байден зустрінеться з ним завтра.
показати весь коментар
11.12.2023 14:25 Відповісти
Може биконути і попроситись на зустріч з таким же клоуном як сам - тіки з рижим.
показати весь коментар
11.12.2023 15:18 Відповісти
Коли дивлюся повідомлення про закордонні візити лучезарно-картавого батька нації Вови....завжди згадую давній кацапський слоган: Всє люді как люді,а я как х** на блюдє...Всі світові політики в костюмах з краватками,а вони шниряє між ними в якомусь риболовному зеленому прикиді,що воно цим показує? Що воно лідер воюючої країни і саме воїн? Вже ж усі побачили яке воно воїн і лідер! Дивна людинка,а ще більш дивні вівці,які його вибрали своїм пастухом...
показати весь коментар
11.12.2023 16:16 Відповісти
Чи важко спрогнозувати те, що там буде? Може спробуємо разом)

0) Спочатку будуть переговори не президентів. Президенти взагалі будуть там (майже) маріонетками, у одного вік такий, інший з дитинства такий. Тому спочатку буде 2 на 2, із наших Єрмак і ще хтось, із штатовських Саліван і ще хтось, можливо Блінкен, військових не буде.

1) Штатівська команда спочатку пояснить українській деякі штатовські реалії. Що в штатах політиками стають довго, перестають бути також довго. А тому уважно слідкують як те чи інше проявиться для них, сьогодні, завтра, чи навіть через 20 років. Закрити південний кордон, як того хочуть республіканці, означає для них гарантовано програти наступні вибори, не тільки президентські, а й всі інші, на роки вперед. Якщо ж не йти на поступки республіканцям, то вони втрачають в Україні, свій статус, також погано для їх політичного майбутнього.

2) Потім штатівські перейдуть безпосередньо до війни. Що і там їх притиснули республіканці, своїми питаннями про плани. Тобто, питання війни стало для них таким собі їжаком. Як мінімум його потрібно пригладити. Щоб потім не тикали його голками ще 20 років. - Ви зрозуміли, хлопці?, - спитають вони. - А що тут не розуміти, - подумають про себе хлопці і мовчки кивнуть головами.

3) Раз так, скажуть штатівські, то поговоримо про війну більш конкретно. Знаєте, скажуть вони, нам не дуже подобається, що війна переходить в якийсь афганський формат, ми тільки що із нього вийшли, 20 років тримали, і нас не зрозуміють, коли ми знову почнемо таке. Тут наші хлопці почнуть "нам також не подобається, давно пора це припинити, дайте зброю, дайте достатньо зброї, все інше ми зробимо самі...". Штатівські подивляться на них... "хлопці, по-перше, ви вже показали і показуєте, як ви вмієте зробити 100% прибутку на любій допомозі, це дійсно вражає, але не путіна, по-друге, в наші плани ніколи не входило і не входить робити путіна сильнішим чи великим другом великого Китаю, а ви от воюєте і воно так і виходить". Тут хлопці почнуть про втрати росіян, а штатівські почнуть про розгортання військової економіки і політики росіян. Хлопці про санкції, штатівські що не весь світ під їх контролем. Хлопці про F18, штатівські "щоб вони навчились їх збивати?"................................
показати весь коментар
11.12.2023 16:25 Відповісти
Ермак вазелин для найвэлычнишого захватил? Бо вазелину нада ооочень много. Деда Джо будет вставлять ЗЕгниде глубоко, долго и вдумчиво
показати весь коментар
11.12.2023 18:32 Відповісти
я знаю чого він поїхав - амери все рівно дадуть гроші,а воно це піднесе як особисту перемогу.грає гуєм на роялі.
показати весь коментар
11.12.2023 21:10 Відповісти
Буде получати за кабо-верде.
показати весь коментар
11.12.2023 21:41 Відповісти
Сторінка 2 з 2