13619 відвідувачів онлайн
8 296 67

Міноборони вилучає зі складів ЗСУ зіпсовані сухпайки, закуплені у 2022 році

сухпай,раціон

Міністерство оборони вилучає частину сухпайків, поставлених у 2022 році. Зараз їх зберігають на складах Збройних сил. У частині наборів пошкоджене пакування з джемом - попри те, що термін придатності продуктів ще не сплив.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу МО.

Набори заборонені для видачі. Найближчим часом Командування сил логістики отримає від Міноборони нову партію сухпайків.

Зазначається, що зіпсовані набори придбав Департамент ресурсних закупівель у 2022 році - без контролю якості. Зараз цей департамент перебуває в процесі ліквідації. Керівник, який здійснював підписання договорів постачання сухпайків, наразі фігурує у кримінальному провадженні, зокрема за іншими звинуваченнями.

У Міноборони пояснюють, що до сфери відповідальності Департаменту ресурсного забезпечення входили всі рішення щодо закупівель міністерства: визначення кількості, вартості та процедури закупівлі. Це створювало корупційні ризики. Щоб уникнути їх у подальшій роботі, функції департаменту були розподілені між різними підрозділами: Департаментом політики закупівель, "Агенцією закупівель у сфері оборони" (ДП "Державний оператор тилу"), Департаментом планування.

Топ коментарі
+12
А те, що на відміну старіших сухпайків, в цих нема копієчних безвогневих нагрівачів іжі - це не наводить на роздуми, і на бажання змінити умови тендерів?
показати весь коментар
13.12.2023 20:50 Відповісти
+11
Резник, *****, отголоски, нах...
показати весь коментар
13.12.2023 20:47 Відповісти
+10
В Каннах, Франція, на віллі своєї доньки, котру він купив їй як подарунок за сім мільйонів євро.
показати весь коментар
13.12.2023 20:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А хто ж закупив ?
показати весь коментар
13.12.2023 20:46 Відповісти
хтохто, Порошенко, нє іначе
показати весь коментар
13.12.2023 21:27 Відповісти
а іще він мінськ підписав і у криму не ліг ((
показати весь коментар
13.12.2023 21:40 Відповісти
І Залужний з Кличком були....сам бачив "Слава пацана".
показати весь коментар
13.12.2023 22:21 Відповісти
Кто купил? Да это и так ясно. Другое дело, что наши защитники в итоги эти пайки съедят... А новые пайки... ну на бумаге, а бабло в кармане...
показати весь коментар
14.12.2023 01:02 Відповісти
Департамент ліквідовується, це їх розстрелюють чи вішають?
показати весь коментар
14.12.2023 08:09 Відповісти
Та ні. Замість одного департаменту тепер буде три (останній абзац).
У задзеркаллі завжди така вивернута логіка - якщо крадуть у одному департаменті, то в трьох вже не будуть
показати весь коментар
14.12.2023 10:16 Відповісти
То був сарказм у риторичному питанні
показати весь коментар
14.12.2023 14:18 Відповісти
Резник, *****, отголоски, нах...
показати весь коментар
13.12.2023 20:47 Відповісти
А рєзніков де зараз?
показати весь коментар
13.12.2023 20:47 Відповісти
В Каннах, Франція, на віллі своєї доньки, котру він купив їй як подарунок за сім мільйонів євро.
показати весь коментар
13.12.2023 20:59 Відповісти
Слабувато як для мільярдера , до чого ті євреї скупі , повний абзац ((
показати весь коментар
13.12.2023 21:42 Відповісти
хто Тобі сказав,що резніков із зеленським євреї???
показати весь коментар
13.12.2023 21:48 Відповісти
Ну взагалі-то у першу чергу вони обоє під@р@си , а тоді вже євреї , то ж ти правий (( До речі , я тільки про міністра згадував , а тебе он аж до президента доковбасило , вочевидь покидало тебе життя через напівкровок ((
показати весь коментар
13.12.2023 22:01 Відповісти
А те, що на відміну старіших сухпайків, в цих нема копієчних безвогневих нагрівачів іжі - це не наводить на роздуми, і на бажання змінити умови тендерів?
показати весь коментар
13.12.2023 20:50 Відповісти
А тепер краще зробили - відповідальність між відомствами розпорошили..щоб кінців не знайти. А все ж просто - перевірте майно й рахунки членів конкурсної комісії..
показати весь коментар
13.12.2023 21:35 Відповісти
Тепер всіх трьох спробуй перевір.
показати весь коментар
14.12.2023 00:38 Відповісти
нагрівачів немає бо ті бовдури повернули ******* банки консревні фіг їх ним розігрієш то варево
показати весь коментар
14.12.2023 02:08 Відповісти
Сухпай з нагрівачем має інше маркування, не всі сухпаї йдуть із нагрівачами.
показати весь коментар
14.12.2023 04:47 Відповісти
Резніков - перший міністр, якого після відставки (слуги) проводжали оплесками
https://www.youtube.com/watch?v=CGjCMsDwD_U

показати весь коментар
13.12.2023 20:54 Відповісти
Это джем,он на сахаре
Подвегся термической обработке
Это не мясные консервы.
Он вполне может быть пригодным
Даже таблетки можно использовать
В течении полугода после срока ,указанного на упаковке
Спросите любого врача
показати весь коментар
13.12.2023 20:55 Відповісти
Ліки?? Прострочені..де Ви таких лікарів знаходите..

Ідея у Вас нездорова - годувати бійців непотрібом.
показати весь коментар
13.12.2023 21:37 Відповісти
А по вашому якщо 13.12.2023 року минає темін придатності таблеток , то 14.12.2023 вони вже шкідливі , чи існує певний запас часу придатності ?
показати весь коментар
13.12.2023 21:44 Відповісти
Таблетки можуть зіпсуватись й при неналежному зберіганні. Тому з лікарськими засобами я б не експериментувала. Якщо з ліками на основі трав - типу валер'яни, алахолу і т.і. ще можна зі строком погратись, то наприклад, від тиску можуть просто втратити властивість. Що конфетку смоктати.

На рахунок запасів - то при належному зберіганні, у приміщеннях державних стратегічних запасів - м'ясо, наприклад, у камерах наднизьких температур може зберігатись 20 років. Консерви - ще 5 років, після останньої дати реалізації.

Але, якщо люди потравляться десь вдома, де й лікарні з реанімаціями поряд, то одне, а що робити на фронті??? Лікувати харчові отруєння простроченими ліками??
показати весь коментар
13.12.2023 22:23 Відповісти
Провізором вам точно не бути , але увагу можна спробувати потренувати ..... перечитайте іще раз моє питання про дати , може щось все таки зрозумієте ......
показати весь коментар
13.12.2023 22:34 Відповісти
Перечитайте, може дійде. Я про строки розписала.
показати весь коментар
13.12.2023 22:49 Відповісти
Як читала , так і розписала ((
показати весь коментар
13.12.2023 22:50 Відповісти
P.S. Щодо "непотребу" .....людина написала що ці пайки потрібно віддати ЗСУ . з чого ви такі висновки зробили ?
показати весь коментар
13.12.2023 21:48 Відповісти
ЗСУ треба було віддавати пайки, коли був нормальний термін придатності, а не ховати їх бо зна задля яких цілей.

Людина написала - нехай й споживає.
показати весь коментар
13.12.2023 22:14 Відповісти
Вам , шановна , варто зір перевірити (( Пайки не протерміновані , просто у них проблеми з пакуванням джему в середині пакета ((
показати весь коментар
13.12.2023 22:32 Відповісти
Вам, шановний, я ж не даю рекомендації, що перевіряти. Може пробіли між словами й комами не ставити. Нема аргументів - не несіть муйню. Бб.
показати весь коментар
13.12.2023 22:50 Відповісти
Пробіли для вашого зору неякісного, щоб могли суть питання вловити . У вашій ситуації і це не допомогло....... вочевидь у вас було отруєння протермінованими пігулками ((.
показати весь коментар
13.12.2023 22:55 Відповісти
Про що ви тут говорите, якісь термін придатності, тут зелень, асфальт і фонтан ненависті до чинної влади.
показати весь коментар
14.12.2023 04:52 Відповісти
Здається (яйця по 17 ) , знову афера .новий міністр умєров немає чим платити за компослуги за квартиру в Америці єпта .Ну немає віри .
показати весь коментар
13.12.2023 20:55 Відповісти
Це ******** ніколи не закінчиться. Забезпечення частин продовольством, екіпіруванням і спорядженням від МО необхідно взагалі забрати і цим повинні займатись інтенданти безпосередньо в частинах, а МО повинно займатись лише стратегічними запасами.
показати весь коментар
13.12.2023 20:57 Відповісти
Оскільки термін придатності інших продуктів ще не сплив, то замінять лише джем та віддадуть назад, а по документах оформлять так, ніби закупили повні набори сухпайків.
показати весь коментар
13.12.2023 20:57 Відповісти
Годувати "красивих та успішних", поки геть усе, до останньої крихти не зохавають!
показати весь коментар
13.12.2023 21:01 Відповісти
А ще броніки перевіряти на тих, хто купував.
показати весь коментар
13.12.2023 21:38 Відповісти
Чи не розенблат продавав лієву. Правнуки громадянина КОРЕЙКО.
показати весь коментар
13.12.2023 21:04 Відповісти
Я таку "тушонку" називаю коротше, - взйоби.

Бо там ********, - ні м'яса нема, ні навіть жиру нормального. ******* якась...

До речі, згадую совєцьку армійську тушонку, яку довелося місяць їсти у відрядженні наприкінці 80-х. То це була пєсня, - смачна, зараза. Один недолік, - на жестянках, яких нам дали цілий мішок, не було жодного маркування. А там, окрім тушонки, у однакових банках були різні каші, - гречана, в основному. Доводилося відкривати всі підряд, щоб знайти саме тушонку.
показати весь коментар
13.12.2023 21:44 Відповісти
Розкажу тобі чого на тих банках , від спогадів яких ти на радощах сцишся , не було етикеток ..... Бо коли ти її у 80-х жер , то консервували її коли іще сталін живий був . Воістину совок з людини не вивести , іще розкажи про ковбасу за 2.20 ((
показати весь коментар
13.12.2023 21:53 Відповісти
Якщо вам подобається запихати в себе ******* "нєвєдомую йо...ю х...ю", - то будь ласка!

А мені є з чим порівнювати. Совєцькі харчі, якщо вони були зроблені згідно ГОСТу, були дуже смачні та якісні. А тепер кожна "хвірма" зі штатом у 3 працівники має право затверджувати ТУ (технічні умови) виробництва, куди можна кидати що завгодно. Головне, щоб людина, яка то їстиме, не здохла за кілька наступних днів.

Тушонкою Сталіна мене лякають! Та мерзле гівно мамонта, мабуть, смачніше за більшість "тушонок", які зараз є на продовольчому ринку України!

показати весь коментар
13.12.2023 22:21 Відповісти
Смачного тобі , совок ! Раптом що - українською на етикетці тушкованка , не жалій грошей , 120-130 грн за 0.5 літра , згадаєш смак совка ((
показати весь коментар
13.12.2023 22:30 Відповісти
Я собі сам тушонку роблю, а не купую, як ти, всяке гівно із субпродуктів.
Ось, якраз вчора відкрив нову баночку. Домашнє, - найкраще. )))

показати весь коментар
13.12.2023 23:31 Відповісти
На відміну від тебе , гімноїда що смалець із банки жере , я надаю перевагу свіжоприготованому м'ясові , в основному биток печений , часником нашпигований , краще любих ковбас , котлет і тушкованок .Єдине що на твоїй фотці путнє , то це кришка консерваційна , сам такими користуюся іноді коли банки під єврокришку закінчуються .
показати весь коментар
14.12.2023 01:55 Відповісти
Пану з ресторану готують? А до чого це до питання харчування бійців на нулі? Я подивлюся, як ти биток з чесником будеш замовляти на нулі.
показати весь коментар
14.12.2023 04:57 Відповісти
Пан сам собі готує , бо вдівець .Я не тобі відповідав , довбню , коли прочитаєш коментар перед моїм - може дійде чого я так писав .Привід нулю , воїне цензорний ((
показати весь коментар
14.12.2023 13:40 Відповісти
я надаю перевагу свіжоприготованому м'ясові , в основному биток печений , часником нашпигований
**********
О, "патріот харчової промисловості з виробництва консерв із конських *****" обізвався. А шо сталося? Чому так розхвалював ці консерви, а сам, як виявилося, їх не хочеш жерти?
Ось ти і спалився, вишиватничок! Це тільки совки, і їх різновид, - вишиватники, - вважають за зраду визнання очевидних фактів.
Ні, дурашка! Зрада, - це стояти в пристойному товаристві з голою дупою, але переконувати оточуючих, що на тобі штани.
Так шо, їж, не обляпайся!

показати весь коментар
14.12.2023 13:07 Відповісти
Бідолашний злидню (( Це ж скільки часу потратити на такий висер і нуль реації оточення (( Совок ! Теж хочеш битка але жереш тушкованку у смальці ? Не жлобся , купи пару кілограмів свинини , нашпигуй часником , оброби спеціями , дай пару діб промаринуватися і запечи , не будеш марити кінськими прутнями Бувай , свинопасе
показати весь коментар
14.12.2023 13:45 Відповісти
показати весь коментар
14.12.2023 14:02 Відповісти
P.S. Ну і про консерви , злидню (( На чорний день у мене тушкованка з кускової свинини мається , але раз на шість місяців я її змінюю на свіжу , тому смаком сталінського лайна муміфікованого ,на відміну від тебе,не марю
показати весь коментар
14.12.2023 13:50 Відповісти
показати весь коментар
14.12.2023 14:03 Відповісти
Боже , які у тебе марення (( то все наслідки непомірного вживання "сталінської тушонки " Раніше про таких як ти казали : "Жадність фраєра згубила " Співчуваю тобі , совок тушкований
показати весь коментар
14.12.2023 14:15 Відповісти
Перевести на харчування цими пайками рєзнікова!
показати весь коментар
13.12.2023 21:16 Відповісти
там же ж тільки з павідлом шото не так...а в остальному всьо путьом...але ці вилучать, складуть акти на списання, процентів до двох показово на камеру утилізують, остальне у продажу, а з павідла наварять самогонки...
новий міністр має долучитись до процесу харчування вже...тому так...він досвідчений, знає, як треба...як писали джерела, у нього на попередній роботі до 90 лярдів грошей крутилось...
отже і тут має бути не менш
показати весь коментар
14.12.2023 07:18 Відповісти
Ну це вже лютий треш! Хто буде за такий бардак відповідати??? Чи ще може і цього з оплесками відпустите?!
показати весь коментар
13.12.2023 21:16 Відповісти
Щоб уникнути їх у подальшій роботі, функції департаменту були розподілені між різними підрозділами

Одного товстого пацюка замінили на багато малих мишей - це краще? Відповідь легко знайти, коли уявити собі, що замість 1 000 000 невидимих вірусів на вас націлилась одна противна штука розміром із таракана.
показати весь коментар
13.12.2023 21:22 Відповісти
А просто наклейку налеїти що джем не їсти, ні?
показати весь коментар
13.12.2023 21:26 Відповісти
або наліпку з терміном придатності до 2222року
показати весь коментар
13.12.2023 21:29 Відповісти
просто потрібно провести заміну за кошти постачальника
показати весь коментар
13.12.2023 21:54 Відповісти
Набори заборонені для видачі. Найближчим часом Командування сил логістики отримає від Міноборони нову партію сухпайків, а може краще кіздюлєй і замінити винуватих?
показати весь коментар
13.12.2023 22:20 Відповісти
А якщо ці три департамента зроблять коаліцийну змову?
показати весь коментар
13.12.2023 23:50 Відповісти
якась шарашкіна контора-витрачають мільярди і ніякого контролю і відсутність системної роботи,

де ті стандарти нато?
показати весь коментар
13.12.2023 23:58 Відповісти
Реторт пакети, то не консерви-пляшанки, якщо на них впасти, або навалити зверху БК, то вони лопнуть. Таке трапляеться. До чого тут розголос, та хейт.
показати весь коментар
14.12.2023 05:03 Відповісти