7493 відвідувача онлайн
8 188 24

Польща перешкоджала розслідуванню підриву "Північного потоку" у 2022 році, - ЗМІ

потік,північний

Європейські слідчі, які розслідують справу заявили, що польські посадовці нібито гальмували розслідування актів диверсії на газопроводах "Північного потоку" восени 2022 року. Поляки не поспішали надавати інформацію і приховували ключові докази про пересування ймовірних диверсантів територією Польщі.

Як передає Цензор.НЕТ, про це з посиланням на європейських слідчих повідомляє портал Finanzen.net.

Як зазначається, зараз слідчі сподіваються, що новий уряд у Варшаві, який почав виконання своїх обов'язків у грудні, допоможе прояснити цю справу.

Європейські слідчі вже давно припускають, що атака була здійснена з України через Польщу. Однак відсутність співпраці з боку Варшави ускладнює визначення того, чи відбулася атака з відома, чи без відома колишнього польського уряду, заявили високопосадовці.

Наразі деякі слідчі розглядають можливість звернутися до офісу нового прем'єр-міністра Польщі Дональда Туска за допомогою в розслідуванні.

Польща є членом НАТО, тому будь-яка підозра в тому, що країна може приховувати інформацію про напад на союзника, підірве довіру до Альянсу, який переживає одне з найбільших випробувань з моменту свого заснування, пише видання.

На думку Москви, будь-яка поведінка Польщі, що вказує на причетність до диверсії, може бути розцінена як агресивний акт з боку НАТО.

Однак досі не було представлено жодних доказів того, що польський уряд причетний до вибухів. Як вважають слідчі, навіть якщо деякі польські посадовці були причетні, це могло статися без відома політичного керівництва.

Водночас спроби польських посадовців перешкоджати розслідуванню викликають дедалі більші підозри щодо ролі та мотивів Варшави.

Зазначається, що через кілька днів після вступу на посаду Туск звільнив керівників усіх спецслужб, включаючи тих, які займалися розслідуванням справи "Північного потоку".

Нагадаємо, наприкінці вересня 2022 року на двох нитках газопроводу "Північний потік" у Балтійському морі біля узбережжя данського острова Борнхольм стались чотири витоки. Розслідування показало, що трубопроводи були підірвані підводною вибухівкою, але наразі залишається невідомим, хто стояв за вибухами.

Водночас у західних ЗМІ з'явились матеріали з припущеннями, що за вибухом газопроводів "Північні потоки" в Балтійському морі могли стояти неурядові групи, до яких могли входити росіяни та українці.

Данія, Швеція та Німеччина почали власні розслідування того, що сталось.

Топ коментарі
+19
краще б ті підори, європейські слідчі, розкрили очі та побачили всі злочини паРаші та ***** особисто. Польща перешкоджати точно цьому не буде.
показати весь коментар
08.01.2024 16:50 Відповісти
+16
А чого ви так вперто розслідуєте ? Нагородити хочете ? Ви краще розслідуйте хто вам інтернетівські кабелі порвав ! А без москальського газу вже скільки часу обходитесь ? Скоро ми всі труби попідриваємо що йдуть з параші -- з газом, нафтою і аміаком ! Бо ж скільки нас москалі будуть товкти пикою в це лайно -- ві гаварітє что вайна, а таргуєтє с намі !!! Тьху !!!
показати весь коментар
08.01.2024 17:02 Відповісти
+12
Ти бот чи просто не читаючи пишеш гімно комент?
показати весь коментар
08.01.2024 17:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Работа Леха Валенсы и его двоюродного брата - Бжезинского. Инфа - 100%. Я лично видел как они покупали акваланги
показати весь коментар
08.01.2024 16:45 Відповісти
Аквалангов мало, ласты нужны. Ласты они покупали?
показати весь коментар
08.01.2024 16:51 Відповісти
Ласты были склеены?
показати весь коментар
08.01.2024 16:54 Відповісти
але ***** вперто відмовляється їх вдягати. як і всі його двійники.
показати весь коментар
08.01.2024 16:59 Відповісти
Кому?
показати весь коментар
08.01.2024 20:59 Відповісти
Ні,синіми "вєтнамками" обійшлися.
показати весь коментар
08.01.2024 17:17 Відповісти
ей, альо, сині шльопки - то ж форма взуття нашої ДРГ на кримському напрямку! а це ж в другу сторону!)))
показати весь коментар
08.01.2024 18:44 Відповісти
Сорян,туди зелені...Палєво...
показати весь коментар
08.01.2024 21:32 Відповісти
краще б ті підори, європейські слідчі, розкрили очі та побачили всі злочини паРаші та ***** особисто. Польща перешкоджати точно цьому не буде.
показати весь коментар
08.01.2024 16:50 Відповісти
тош так..поляки брати .Влада в них,меншину поздоровила....вчора!А нас зе та вся влада забула.....
показати весь коментар
08.01.2024 17:15 Відповісти
Знищення кацапами літака Качинського біля Смоленська у 2010 теж на гальмах спустили. П'ята колона москалів працює і в Польщі, хоча до нашої їй далеко.
показати весь коментар
08.01.2024 16:50 Відповісти
нічому пшеків історія не вчить.. як були гнилими пацанами так і лишилися
показати весь коментар
08.01.2024 16:53 Відповісти
Ти бот чи просто не читаючи пишеш гімно комент?
показати весь коментар
08.01.2024 17:03 Відповісти
гнилими щодо кого? щодо кацапів? адже в даному випадку вони прикривають нас.
показати весь коментар
08.01.2024 17:09 Відповісти
А що забов'язана.?

Що це за слідчий орган???
показати весь коментар
08.01.2024 16:55 Відповісти
А чого ви так вперто розслідуєте ? Нагородити хочете ? Ви краще розслідуйте хто вам інтернетівські кабелі порвав ! А без москальського газу вже скільки часу обходитесь ? Скоро ми всі труби попідриваємо що йдуть з параші -- з газом, нафтою і аміаком ! Бо ж скільки нас москалі будуть товкти пикою в це лайно -- ві гаварітє что вайна, а таргуєтє с намі !!! Тьху !!!
показати весь коментар
08.01.2024 17:02 Відповісти
"Газпром" заявляе шо газ в ЕС качае через територiю Украīни ( ГИС "Суджа")-40млн.м2.
показати весь коментар
08.01.2024 21:54 Відповісти
Прям Рашу Тудей почитав...
Так тримать...
показати весь коментар
08.01.2024 17:08 Відповісти
ПП підірвали кацапи, щоб шантажувати ЕС. Достатньо згадати що несло тоді плєшиве ху-йло, - воно насправді думало що Европа замерзне та приповзе на колінах...
показати весь коментар
08.01.2024 17:13 Відповісти
це просто якусь дурню пишуть ці "журнашлюхи-"розслідувачі". ця яхта "Адромеда" була всього лиш використана в темну, щоб відволікти від реальних винуватців у цьому підриві. а підриви цих потоків - це робота цапських грушників. за кілька днів до підриву в цій зоні кацапи проводили навчання з протидії підводним диверсіям. про ці навчання офіційно повідомляло німецьке видання. про ці навчання було повідомлено навіть на сторінці цапського балтійського флоту. підірвали саме 3 з 4-ьох ниток газопроводів. одну нитку нового побудованого потоку лишили. труби для цих газогонів виготовлені з дуже міцної сталі, товщиною стінок труби близько 4 см, а зверху забетоновані каркасом. щоб їх підірвати потрібна щонайменше тонна вибухівки і команда спеціально навчених військових глибоководних водолазів, які навчені працювати на великій глибині з вибуховими речовинами. а там десь близько 70 м глибина. та ще й додаткове підводне обладнання... І що дуже цікаво, за кілька днів після підриву заступник Міллера заявив, що Газпром може постачати німцям газ по тій нитці, яка лишилась, але її потрібно сертифікувати. бо до цього часу німці відмовлялися сертифікувати новий газогін. от кацапи вирішили підірвати старі потоки і натиснути на німців, щоб вони швидко провели сертифікацію нового потоку. а ще задовго до цього підриву русня припинила прокачування газу тими потоками, спочатку вимагаючи оплати за газ в ржублях, за що були послані нах. потім почали бикувати з постійними ремонтами на цьому газогоні, мовляв не можемо качати газ, бо планові і непланові ремонти. все зводилось до того, щоб продавити німців на сертифікацію нового побудованого газону, щоб показати Європі, якщо не буде по-кацапськи, то не буде газу взагалі... і коли німці на цей тиск не повелись, а почали готувати позови проти Газпрому за невиконання умов постачання газу по контрактах, то тоді кацапи і вирішили ******* ці газогони, щоб не судитись. тіпа форс-мажор і Газпром тут ні до чого. ось кому насправді був вигідний підрив цих потоків. і ніяк не українцям з поляками. це якби газ йшов по повній цими трубами до Європи, то ще там можна було би щось думати, що це українці підірвали, щоб на німців натиснути. та й то потрібно було так розрахувати кількість вибухівки і мати відповідне глибинне обладнання, щоб так вміло рвонути три підриви з трьох.. але насправді вже більше місяця до моменту підриву газ по цим потокам не постачався.. а ті журнашлюхи носяться з тою "Андромедою", як циган з торбою..
показати весь коментар
08.01.2024 17:35 Відповісти
"зараз слідчі сподіваються, що новий уряд у Варшаві, який почав виконання своїх обов'язків у грудні, допоможе прояснити цю справу."

Схоже, що ці слідчі працюють в інтересах Московії
показати весь коментар
08.01.2024 20:07 Відповісти
Слідчим треба працювати, а не чекати коврижок від Польщі.
Нехай пустять по сліду собак, ще щось, нехай піднімають дупи і працюють.
показати весь коментар
08.01.2024 20:50 Відповісти
Польща є членом НАТО, тому будь-яка підозра в тому, що країна може приховувати інформацію про напад на союзника, підірве довіру до Альянсу, який переживає одне з найбільших випробувань з моменту свого заснування, пише видання.

На думку Москви, будь-яка поведінка Польщі, що вказує на причетність до диверсії, може бути розцінена як агресивний акт з боку НАТО Джерело:
Ідіоти - то у них напад на союзника, то НАТО на рашку напало в територіальних водах ДаніЇ.
показати весь коментар
08.01.2024 21:19 Відповісти