10850 відвідувачів онлайн
3 336 32

США не вийдуть з НАТО попри позицію Трампа, - Столтенберг

трамп

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЄП.

"Сполучені Штати залишаться вірним та важливим союзником, тому що в інтересах безпеки США мати понад 30 друзів та союзників", – сказав він.

За словами Столтенберга, це те, чого немає в Китаю та Росії та що робить Сполучені Штати більш безпечними й сильнішими.

Генсек НАТО додав, що на зустрічах у минулому Трамп ніколи не говорив йому, що США ніколи не допоможуть Європі, якщо вона зазнає нападу.

Столтенберг зауважив, що головна претензія експрезидента Сполучених Штатів до нього полягала в тому, що європейські союзники не витрачають достатньо коштів на оборону.

Генсек вказав, що зараз європейські союзники збільшують ці витрати, "тож нам є що розповісти про розподіл (фінансового) тягаря", – підсумував він.

Топ коментарі
+6
Трамп - не бог і не цар у демократичній країні і тому у таких принципових питаннях американський політикум та суспільство знайде на нього управу
показати весь коментар
17.01.2024 13:01 Відповісти
+5
маячня...звідки ти знає що цьому дурню в голову стукне?
показати весь коментар
17.01.2024 12:59 Відповісти
+4
Пригадую штати полегшено видихнули, коли трампа позбулись.
Що змінилось ?
показати весь коментар
17.01.2024 13:09 Відповісти

Завантаження...