США не вийдуть з НАТО попри позицію Трампа, - Столтенберг

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЄП.
"Сполучені Штати залишаться вірним та важливим союзником, тому що в інтересах безпеки США мати понад 30 друзів та союзників", – сказав він.
За словами Столтенберга, це те, чого немає в Китаю та Росії та що робить Сполучені Штати більш безпечними й сильнішими.
Генсек НАТО додав, що на зустрічах у минулому Трамп ніколи не говорив йому, що США ніколи не допоможуть Європі, якщо вона зазнає нападу.
Столтенберг зауважив, що головна претензія експрезидента Сполучених Штатів до нього полягала в тому, що європейські союзники не витрачають достатньо коштів на оборону.
Генсек вказав, що зараз європейські союзники збільшують ці витрати, "тож нам є що розповісти про розподіл (фінансового) тягаря", – підсумував він.
Що змінилось ?