Мешканці звільнених територій отримали понад 755 млн грн допомоги, - Мінреінтеграції

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України повідомляє у телеграмі.
Зазначається, що процес виплат вдалося налагодити завдяки координації Уряду та підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) і Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ).
"Кошти надходили через Укрпошту людям, які проживають на звільнених територіях Донеччини, Луганщини, Миколаївщини, Харківщини та Херсонщини", - ідеться в повідомленні.
Зокрема, від МОМ у період з кінця жовтня 2022 року до листопада 2023 року близько 119 тисяч людей із цих регіонів отримали грошову допомогу на загальну суму понад 459,8 мільйона гривень.
ТЧХУ за вказаний період надало більш ніж 246 тисячам людей грошової допомоги на суму понад 295,7 мільйона гривень.
Мінреінтеграції подякувало Міжнародній організації з міграції, Товариству Червоного Хреста України, обласним військовим адміністраціям та Укрпошті за співпрацю щодо підтримки мешканців звільнених територій України.
Заступник Єрмака Шурма тільки в одному ЖК Києва накупив нерухомості на 77 мільйонів. Напевно і для правнуків.
А на всіх жителів звільних територій всього 755 мільйонів.