9743 відвідувача онлайн
2 353 10

Словаччина не розриватиме військові контракти з Україною, - спікер парламенту Пеллегріні

пеллегріні

Словаччина продовжить реалізацію приватних контрактів у військовій сфері. Однак Україні не надсилатимуть військову допомогу.

Про це заявив спікер парламенту Словаччини та лідер коаліційної партії "Голос" Петер Пеллегріні, передає Цензор.НЕТ із посиланням на HNonline.

Таку заяву він зробив 23 січня під час зустрічі з президенткою Європарламенту Робертою Мецолою. Пеллегріні балотується в президенти Словаччини.

За його словами, ставлення Словаччини до України потрібно оцінювати за фактам, але не за заявами окремих політиків.

Спікер нагадав, що Словаччина продовжує надавати Україні гуманітарну допомогу та технічну підтримку, зокрема, у розмінуванні. Також йшлося про постачання по лінії міністерства охорони здоров'я країни.

За його словами, Словаччина не буде розривати з Україною приватні військові контракти. Боєприпаси для України, зазначив Пеллегріні, виробляють також на напівдержавних підприємствах. Об’єкти на сході Словаччини, де з ініціативи Німеччини ремонтується пошкоджена українська військова техніка, знищувати не будуть, наголосив він.

Спікер парламенту додав, що Словаччина не надаватиме більше військової допомоги Україні зі своїх оборонних складів.

Однак це не означає, що Словаччина відвертається від України, додав Пеллегріні.

Топ коментарі
+2
Тобто вони допомагають українцям знищувати друзів фіцо - русню?
показати весь коментар
24.01.2024 12:15 Відповісти
+1
********** для України, зазначив Пеллегріні, виробляють також на напівдержавних підприємствах. Об'єкти на сході Словаччини, де з ініціативи Німеччини ремонтується пошкоджена українська військова техніка, знищувати не будуть, наголосив він.
Щось не можу розібратись, це вже удар в псіну, або ще ні?
показати весь коментар
24.01.2024 11:51 Відповісти
+1
А словаки служили Гітлеру в 2 світовій війні?
Вони мабуть і тепер служать на боці Зла, тільки Путлеру!
показати весь коментар
24.01.2024 12:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
********** для України, зазначив Пеллегріні, виробляють також на напівдержавних підприємствах. Об'єкти на сході Словаччини, де з ініціативи Німеччини ремонтується пошкоджена українська військова техніка, знищувати не будуть, наголосив він.
Щось не можу розібратись, це вже удар в псіну, або ще ні?
показати весь коментар
24.01.2024 11:51 Відповісти
Це звичайна поведінка бариг. "Барьба за мір" не має заважати надходженню бабла від військових замовлень.
показати весь коментар
24.01.2024 12:12 Відповісти
Тобто вони допомагають українцям знищувати друзів фіцо - русню?
показати весь коментар
24.01.2024 12:15 Відповісти
Барига буде допомагати знищувати навіть власну країну...
показати весь коментар
24.01.2024 12:27 Відповісти
Словаччина продовжить реалізацію приватних контрактів у військовій сфері

А шо?
По-простому, по-військовому разом трдельнику попокушати або пивка хряпнути під хвутбола по тєліку...
показати весь коментар
24.01.2024 12:01 Відповісти
А словаки служили Гітлеру в 2 світовій війні?
Вони мабуть і тепер служать на боці Зла, тільки Путлеру!
показати весь коментар
24.01.2024 12:03 Відповісти
Ну путлєру вони не поставляють зброї. А Україні - так.
показати весь коментар
24.01.2024 12:08 Відповісти
я б розірвав, Словачинна з фашистами в уряді ненадійний партнер, контракти повинні бути тільки з надійними
показати весь коментар
24.01.2024 12:28 Відповісти
навіщо словаччині склади зброї, яку вони всерівно не збираються використовувати, бо вони за «мир»? .. читай за хла..

бариги, пля..
показати весь коментар
24.01.2024 13:36 Відповісти
Попредній уряд вчасно відновив підприємство з випуску 122 та 152 мм *********** та для ремонту військової техніки саме для України Налагодили технологічні лінії та набрали працівників А якщо все це зараз ліквідувать - то робітники цих підприємств їм "яйця відірвуть"! Бо залишаться без роботи Та й втрату доходів до бюджету Словаччина їм не подарує!
показати весь коментар
24.01.2024 14:33 Відповісти