9039 відвідувачів онлайн
8 590 17

Прем’єр Грузії Гарібашвілі йде у відставку

гарібашвілі

Прем’єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі вирішив піти у відставку.

Про свою відставку прем'єр повідомив на брифінгу в Тбілісі в понеділок, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

За словами Гарібашвілі, рішення ухвалили на політраді партії "Грузинська мрія". На з'їзді 1 лютого про це рішення буде оголошено офіційно.

"Ми ухвалили це рішення разом із нашою командою. Я пишаюся успіхами, досягнутими разом із командою. Однією з найважливіших складових нашої політичної команди є внутрішня демократія, заснована на принципі ротації, тому й іншим необхідно надати можливість проявити себе", - сказав Гарібашвілі.

Він повідомив, що восени в Грузії відбудуться парламентські вибори і, зважаючи на цю політичну ситуацію, отримав від політради "Грузинської мрії" пропозицію обійняти посаду голови партії.

"Дуже важливо, щоб новий прем'єр-міністр вчасно сформував новий уряд, якому я бажаю успіху", - сказав Гарібашвілі.

Топ коментарі
+16
Вона вже захоплена рос.екс алігархом іванішвілі."Грузінська мрія"-це партія регіонів і слуга народу в одном.
показати весь коментар
29.01.2024 16:46 Відповісти
+13
Демократія - чудова річ. Нею вихваляються навіть московитські підстилки, яким до демократії дуууже далеко.
показати весь коментар
29.01.2024 16:35 Відповісти
+11
Так довго намагався скинути президентку що втомився і вирішив сам піти у відставку?! А може отримав сигнал від )(уйла що через неможливість перемогти Україну Кремль вирішив по швидкому захопити маленьку Грузію аби якусь перемогу отримати на "переобрання" кремлівського окурка, і тому треба швиденько зібрати валізи аби не бути до цього причетним і вціліти десь ховаючись, хоча б у тій же Московії (т.з. "роССії")?! Хто зна, хто зна?!
показати весь коментар
29.01.2024 16:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мрії капут
показати весь коментар
29.01.2024 16:28 Відповісти
Я пишаюся успіхами, досягнутими разом із командою. Однією з найважливіших складових нашої політичної команди є внутрішня демократія, заснована на принципі ротації, тому й іншим необхідно надати можливість проявити себе Джерело:
показати весь коментар
29.01.2024 16:33 Відповісти
Демократія - чудова річ. Нею вихваляються навіть московитські підстилки, яким до демократії дуууже далеко.
показати весь коментар
29.01.2024 16:35 Відповісти
Нічого не міняється ,це просто ротація в патії,для замилювання очей,-"За даними ЗМІ, в результаті зміни уряду глава партії «Грузинська мрія» Іраклій Кобахідзе обійме посаду прем'єр-міністра, а Іраклію Гарібашвілі дістанеться посада голови партії."
показати весь коментар
29.01.2024 16:37 Відповісти
Так довго намагався скинути президентку що втомився і вирішив сам піти у відставку?! А може отримав сигнал від )(уйла що через неможливість перемогти Україну Кремль вирішив по швидкому захопити маленьку Грузію аби якусь перемогу отримати на "переобрання" кремлівського окурка, і тому треба швиденько зібрати валізи аби не бути до цього причетним і вціліти десь ховаючись, хоча б у тій же Московії (т.з. "роССії")?! Хто зна, хто зна?!
показати весь коментар
29.01.2024 16:40 Відповісти
Просто вже цей любитель кремлівського коксу , перезрів...черга за українським 🤡любителем того самого ,добровільно у відставку ...
показати весь коментар
29.01.2024 16:43 Відповісти
Вона вже захоплена рос.екс алігархом іванішвілі."Грузінська мрія"-це партія регіонів і слуга народу в одном.
показати весь коментар
29.01.2024 16:46 Відповісти
Що сталося? Не задовільнив кремлівських кураторів?
показати весь коментар
29.01.2024 16:47 Відповісти
От для чого нам ця новина ? Це те саме, що на острові Моа кіт загриз горобця, якого там зроду і не було... Цікаво ?
показати весь коментар
29.01.2024 16:48 Відповісти
***** урізало дотації і на цього гогі грошей вже не вистачає?
показати весь коментар
29.01.2024 16:57 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=gQdgSIetCY4 Примите от этих граждан брак, и выдайте им другой