11847 відвідувачів онлайн
16 299 166

Уряд США не буде втручатися в це питання, - Салліван про ймовірну відставку Залужного

джейк,салліван

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван заявив, що Сполучені Штати не повинні втручатися в питання можливого звільнення головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням "Європейську правду" про це Салліван заявив в інтерв'ю CBS.

"Уряд США не повинен так чи інакше втручатися в це питання. Тому ми тримаємось осторонь цих кадрових рішень".

За його словами, це суверенне право Києва та право президента України приймати власні кадрові рішення.

"Ми чітко дали зрозуміти, що не збираємося брати участь у цьому конкретному рішенні. Ми сказали про це безпосередньо українцям", – зауважив Салліван.

Топ коментарі
+59
показати весь коментар
04.02.2024 19:11 Відповісти
+39
показати весь коментар
04.02.2024 19:19 Відповісти
+38
показати весь коментар
04.02.2024 19:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Непорозуміння. Я мав на увазі, що вояки не можуть окопи, бо ворог насідає. Кожен вояка на рахунку. До речі, у Києві багато військових у порівнянні з передвоєнним часом. І моя теза : народ обирав Президента, народу його й знімати. Не використовуйте армію для цих цілей.
показати весь коментар
05.02.2024 11:39 Відповісти
А Армія - це не народ? Якщо президент зрадник, веде Україну до погибелі, до капітуляції, до ліквідації державності, до денаціоналізації - якому "народові" його скидати? Це справа, це обов"язок, це священний обов"язок всієї Нації!
показати весь коментар
05.02.2024 13:38 Відповісти
Згідно Конституції в армії є свої цілі. Втручання армії у внутрішні справи нагадує на військовий переворот. Зброю направили проти законно обраного Парламенту та Президента. Розумієш ти це ? Для чого Україні ще й цей головний біль ? У Києві є достатньо політичних сил, громадських організацій, щоб нагадати Зеленському, хто його обирав. Ніяка країна не виправдає насильницький переворот. Ні в якому разі не повинен бути у цій справі замішаний військовий. Чекай до березня - квітня. Не поспішай. Легальність Зеленського закінчується. Терпіння народу закінчується. Закінчується і у Зеленського витримка та порядність. Спровокує він з зеЄрмаківським кодлом щось на "захоплення влади", то йому капець.
показати весь коментар
05.02.2024 19:44 Відповісти
Уряд США взагалі ні в що не втручається...

..
Навіть в долю своєї країни.
показати весь коментар
04.02.2024 19:36 Відповісти
Зєлі дали зрозуміти, що те гімно, яке він наколотив, він має з'їсти сам.
показати весь коментар
04.02.2024 19:40 Відповісти
Хуцпа не пройшла, тепер за усі свої рішення буде сама відповідати зеленосрака шобла.
показати весь коментар
04.02.2024 20:44 Відповісти
Ви хочете сказати, що три українські вимкнені від цифри опозиційні канали працюють на рашку, ведуться на їх провокації і штовхають їх ІПСО? Тепер буду знанити, на кого вони працюють
показати весь коментар
04.02.2024 19:59 Відповісти
По факту є зрадники і казнокради на банковій, а все інше їх вигадки
показати весь коментар
04.02.2024 20:07 Відповісти
Це вже друга така заява від США. І вона означає: ми зовсім не проти. Але не хочемо, щоб звинувачували нас, в разі чого.
показати весь коментар
04.02.2024 19:44 Відповісти
Зеленосракі слугі хотіли перекласти відповідальність за своє рішення звільнити Залужного на США, але тут же були послані нахер. В перекладі для наріту з дипломатичної на звичайну мову)))
показати весь коментар
04.02.2024 20:53 Відповісти
Тільки народ України здатен і має право на захист тих він дорожить. Підтримку Залужному!
показати весь коментар
04.02.2024 19:44 Відповісти
Хуженєбудєт-2.
показати весь коментар
04.02.2024 19:49 Відповісти
Так воно й правильне. США нікуди не втручається. Коли Обама не втручався у здачу Криму, а навпаки не нагнітайте, усі його слухали, соплі жували, ось і Крим загубили.
показати весь коментар
04.02.2024 19:53 Відповісти
Саліван хотів би щоб Україна вже давно капітулювала
показати весь коментар
04.02.2024 19:59 Відповісти
Та схоже Україна їм взагалі, як кістка в горлі. Захід вже готувався приймати "через 72 години іншу реальність", як там казали, та продовжувати бізнес з паРашою, а тут облом.
показати весь коментар
04.02.2024 22:30 Відповісти
США раді старатись. Вже давно стало зрозуміло що вони з х*йлом все такі з перших днів війни про все договорились але народ України дав трохи більше опору ніж на 3 дні і вже два роки як добивають Українців.

Хотіли би щоб Україна перемогла в цій війні то вже давно би втручались і Єрмака би ліквідували і зброю і допомогу на 60$ млрд не затримували і херас два допустили щоб Залужного під час запеклих боїв і критичної фази війни на сході замінили на якусь Єрмакську фсбшну шестірку.

Що можна сказати...Україна залишалась сама з потужним північним ворогом і внутрішньою агентурою яка знищує Україну з середени.
показати весь коментар
04.02.2024 20:10 Відповісти
Тобто виробник зброї, який знає що і хто може цією зброєю користуватись - каже.
Нам байдуже, і можете тримати зброю в сховках.
показати весь коментар
04.02.2024 20:16 Відповісти
А это точно, в Украине только один человек знает как пользоваться американским оружием?
показати весь коментар
04.02.2024 23:42 Відповісти
Вы кого имеете ввиду?
показати весь коментар
05.02.2024 15:58 Відповісти
Я требую вмешательства !!!
показати весь коментар
04.02.2024 20:18 Відповісти
А платівникам податків у США - що підтримують Україну - невже без різниці - чи конституційна влада в Україні?
показати весь коментар
04.02.2024 20:19 Відповісти
Точніше "чи є конституційний лад в Україні?"

Підтримувати народ України та її збройні сили - чи "владу" Януковича №
показати весь коментар
04.02.2024 20:25 Відповісти
… Януковича №2
показати весь коментар
04.02.2024 20:28 Відповісти
Нет, нам не без разницы. Только что вы от нас ждете, что мы поменяем вам власть в Украине? Мне кажется, это задача граждан Украины, проживающих в Украине.
показати весь коментар
04.02.2024 23:44 Відповісти
За Зеленского проголосовали 73% не американского, а УКРАИНСКОГО "нарида" !

ХУЖИНИБУДИТ?
ХОТЬ ПАРЖОМ?
КОКАЯ РАЗДНИЦА?

Ну ,это был ваш выбор.
Не нравится? ПЕРЕИЗБИРАЙТЕ.
показати весь коментар
05.02.2024 05:05 Відповісти
Верно, избрание руководителей государства - задача народа этого государства. Но в условиях войны перевыборы не проводятся.
При оказании помощи государству - ставшему жертвой агрессора - помощники могут требовать от властей соблюдение принципов цивилизованного государства. Особенно если явно - что президентом этого государства оказался враг этого государства - действия которого направлены на пользу агрессора.
показати весь коментар
05.02.2024 10:20 Відповісти
показати весь коментар
04.02.2024 20:19 Відповісти
В Зелі руки розв"язані ? -- Салліван дав добро ?
показати весь коментар
04.02.2024 20:23 Відповісти
А шо ще міг сказати Саліван путінський друг. Їм з х..лом це на руку.
показати весь коментар
04.02.2024 20:27 Відповісти
Немає в штатах друзів х..ла вони завжди захищають тільки свої інтереси, а зараз у їхніх інтересах не програш раші а щоб вона надовго завязла в війні та її послаблення, як совок в афгані .... і щоб вона не могла їм загрожувати

американська економіка отримує з цього прибутки у вигляді рекордних збройних контрактів, ринки енергоресурсів, сша експортер нафти і частково газу, міліардні доходи американських корпорацій які мають виробництво в Азії від того що раша туди продає ресурси з дисконтом...

тому ніхто під рашу не прогнувся їм така ситуація просто вигідна
показати весь коментар
04.02.2024 21:11 Відповісти
БРЕХНЯ.
США перестали быть экспортером нефти с первого дня правления байдена : в день инаугурации он перекрыл нефтепровод Ки Стоун и запретил добычу нефти ра территории США и на шельфе.
Наутро нефть прыгнула с $40 (при Трампе) почти до 100 и россия начала получать астрономические доходы. По сей день.
Сейчас даже Пентагон ПОКУПАЕТ РОССИЙСКУЮ НЕФТЬ (чуть-чуть бодяженную, чтобы скрыть следы преступного бизнеса).
ПРЕКРАТИТЕ ВРАТЬ !!!
показати весь коментар
05.02.2024 05:12 Відповісти
Для тих в кого гугл не працює https://www.eia.gov/*************/detail.php?id=60622 https://www.eia.gov/*************/detail.php?id=60622

https://www.eia.gov/*************/detail.php?id=60622 U.S. crude oil exports reached a record high in first half of 2023 https://www.eia.gov/*************/detail.php?id=60622
показати весь коментар
05.02.2024 07:31 Відповісти
прокомментируй, ****** кацапский ! по ссылке на графике объемы экспорта нефти из США крупнейшие за десятилетие! что там тебе Байден перекрыл?
показати весь коментар
05.02.2024 11:23 Відповісти
******* **********, тебе бийдун ответит на допросе в ФБР
показати весь коментар
06.02.2024 01:14 Відповісти
Це казіно шо розкрутив 95 квартал, на чолі з 🤡 та коломойшою ...світові лідери не хочуть другого акту ...бо все вийшло з під контролю, зеленський грає на грані фолу ...просто політикі дають зрозуміти українцям , шоб вигребали самі, а те шо США та Захід , привели до влади 🤡 то таке ...ваші справи ...
показати весь коментар
04.02.2024 20:27 Відповісти
не стреляйте пианиста ,он играет чем умеет
показати весь коментар
04.02.2024 20:30 Відповісти
США та Захид руками малоросив проголосувалы за ЗЕ и привелы його до влады?
Еще идиотские посты будут?
показати весь коментар
05.02.2024 05:15 Відповісти
..если не Залужний,то нет с кем говорить...
показати весь коментар
04.02.2024 20:41 Відповісти
Достаточно Залужного перестать приглашать на ставку, лишить доступа к разведывательной информации и лишить охраны. Все, будет вынужден написать рапорт об отставке. Подло конечно. Но эффективно.
показати весь коментар
04.02.2024 20:45 Відповісти
Так як росагент зезрадник зробив з Тупицьким, оточивши і захопивши приміщення КСУ? Гарант Конституції х..ров.
Підстав для імпічменту і пожиттєвого неба в клітинку предостатньо.
показати весь коментар
04.02.2024 21:06 Відповісти
А нет думки, шо у Залужного может появиться ЛИЧНАЯ ДОБРОВОЛЬНАЯ охрана?
И пара батальонов спецназа, подчиняющихся только ему? Добровольно, вопреки приказам бубочки- найвелычнишого.
показати весь коментар
05.02.2024 05:18 Відповісти
Єрмачня дуже хотіла щоб амери хочаб натякнули, кого вони бачать замість Залужного, щоб потім звинуватити їх у можливому провалі наступу чи оборони. Мовляв, це ваша креатура.
показати весь коментар
04.02.2024 20:52 Відповісти
і де там те посилання Салліван 🤓🧐👀

чи тут потрібно сприймати на віру?
показати весь коментар
04.02.2024 21:04 Відповісти
показати весь коментар
04.02.2024 21:06 Відповісти
показати весь коментар
04.02.2024 21:24 Відповісти
тепло оделся.
двое подштаников, свитерок заправлен в трусишки.
показати весь коментар
05.02.2024 10:29 Відповісти
показати весь коментар
04.02.2024 21:28 Відповісти
Так і не зрозуміло : Залужний заважає Зе,Дрюші,Дрочеру щоб що?
показати весь коментар
04.02.2024 21:38 Відповісти
Гришка,на відміну від тебе барани не пасу і не живу в вівчарні.Ти якщо не знаєш відповіді ,то проходь мимо,ножками так туп-туп-туп.Бо навіть,якщо ти навчився рахувати до ста баранів,розуму це тобі не добавить.
показати весь коментар
04.02.2024 22:26 Відповісти
показати весь коментар
04.02.2024 21:59 Відповісти
https://www.facebook.com/borislav.bereza?__cft__[0]=AZXQjLuxFWkXFZfJ27D4nqJAhLfuuJo8suz8tXVcKeDLft-7WZJ2AJ5NnofKFN1YRz1nCXfwzddeDn9nUh3tuEMuT_fRqcjdmlKSQH74lj14MWYzRWBv7xpLbB21l-eZGi50WDiQ8vru_iSC72flnTWlP4_JdD27jlbmNhiF6_Q9s65Hrrx2u4BPVK-YgjiqwWE&__tn__=-UC%2CP-R Борислав Береза
https://www.facebook.com/borislav.bereza/posts/pfbid0TJJyvDXwP2iNtYDTJtBobC55hezwUrCckfzCd1cuFmM8sQiCeHSpSdzGnMaCiuegl?__cft__[0]=AZXQjLuxFWkXFZfJ27D4nqJAhLfuuJo8suz8tXVcKeDLft-7WZJ2AJ5NnofKFN1YRz1nCXfwzddeDn9nUh3tuEMuT_fRqcjdmlKSQH74lj14MWYzRWBv7xpLbB21l-eZGi50WDiQ8vru_iSC72flnTWlP4_JdD27jlbmNhiF6_Q9s65Hrrx2u4BPVK-YgjiqwWE&__tn__=%2CO%2CP-R 28 мин. ·

В ефірі телеканалу CBS помічник президента США з національної безпеки Джейк Салліван зазначив, що Білий дім окреслив свою позицію по бажанню Володимира Зеленського звільнити Головкома ЗСУ Валерія Залужного.

"Ми чітко дали зрозуміти, що не маємо наміру втручатися У ЦЕ КОНКРЕТНЕ РІШЕННЯ. Прямо заявили про це українській стороні", - наголосив помічник Байдена, додавши, що американська влада не повинна здійснювати жодного впливу у цьому питанні.

"Ми не втручаємося у ці кадрові рішення. Це суверенне право України та українського президента", - зазначив чиновник.

Перекладаючи ці слова з чиновничої мови на людську можна зрозуміти, що Вашингтон висловив всі свої зауваження, Зеленський вперся і адміністрація США не стала далі його переконувати. Тим більше, що президент має законне право призначати та знімати Головкома ЗСУ, навіть якщо це рішення нелогічне та безглузде. Тепер вся відповідальність за це рішення та його наслідки лише на одній людині - на президенті України Володимирі Зеленському.
показати весь коментар
04.02.2024 22:05 Відповісти
Caліван це промосковитьське радник який сидить на колінах пемпасного нерішучого президента та дає йому отруєні поради.
показати весь коментар
05.02.2024 01:22 Відповісти
Джек Саліван - це "реал політік".Це проросійське,лівацьке крило демпартії.Блінкена,схоже,задвинули.
показати весь коментар
05.02.2024 04:39 Відповісти
+500
показати весь коментар
05.02.2024 05:22 Відповісти
"а чи був хлопчік?" чі може все таки це ІПСО від тих хто на кожному кроці розганяє зраду зрадну?
показати весь коментар
05.02.2024 05:47 Відповісти
Я внемательно слушаю Наркомана - он озвучивает хотелки кремлядей.
Сначала "бла-бла-бла-славаукраине-бла-бла-бла-нечеминекемваевать-бла-бла-героямслава".
Шо слышат ждуны *****? А их, ждунов, и щас большэнство. Сидят тихо. Но украинцы нехотят прислушывацца к бубнению за спиной.
показати весь коментар
05.02.2024 10:27 Відповісти
махнули рукой на Украину ... им осто3.14ли эти кульбиты зеленых малоросов в сторону х**ла ! И это и есть победа дерьмака и зели...
показати весь коментар
05.02.2024 13:55 Відповісти
То есть = победа *****.
73% рульоз !!!
"Ми их здьелали разом !"

ВАС ЗДЬЕЛАЛИ !!!
ХУЖИНИБУДИТ !
ХУЧ ПАРЖОМ!
ЯВАМНИЧИВОНИДОЛЖЕН!
САЙДЬОМСЯ ПАСИРИДИНЕ.
НАДАПРОСТА ПИРИСТАТЬ СТРИЛЯДЬ И ПАЕДЕМ НА ШАШЛЫКИ !
показати весь коментар
06.02.2024 01:20 Відповісти
Сторінка 2 з 2