4110 відвідувачів онлайн
12 457 127

Окремі співробітники "Bihus.Info" були причетні до розповсюдження наркотичних речовин, - СБУ

сбу

В пресслужбі СБУ заявили про причетність деяких співробітників "Bihus.Info" до розповсюдження наркотичних речовин.

Відповідне повідомлення опублікувала пресслужба СБУ, передає Цензор.НЕТ.

Як зазначається, протидія організованій наркозлочинності є одним з напрямів діяльності Служби безпеки України.

За словами пресслужби, серед клієнтів дилерів, через яких наркотичні речовини постачалися іншим громадянам, виявилися окремі співробітники "Bihus.Info". 

"Зокрема, одна з операторів, яка фігурувала у кримінальному провадженні щодо незаконного виробництва, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збуту наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів", - йдеться в коментарі.

Водночас в СБУ нагадують, що Службою безпеки України відкрито кримінальне провадження згідно зі ст. 359 Кримінального кодексу України (незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації). Проводяться відповідні процесуальні дії.

Крім того, прийнято відповідні кадрові рішення щодо Департаменту захисту національної державності та оптимізовано напрями його роботи.

"Вважаємо, що незалежні медіа є невід'ємною складовою сучасного демократичного суспільства і жодні дії окремих людей не можуть кидати тінь на будь-яку з редакцій та ЗМІ загалом, а усі співробітники СБУ повинні діяти виключно на забезпечення захисту національних інтересів держави й суспільства та ефективно протидіяти ворогу", - зазначають в Службі Безпеки.

Стеження за Bihus.Info

Нагадаємо, 16 січня в мережі з'явилося відео, на якому співробітники Bihus.Info нібито вживають наркотики на новорічному корпоративі. Засновник проєкту Денис Бігус зазначив, що на відео - частина команди, а саме оператори. Журналісти, за його словами, наркотики не вживали.

"Команда усвідомлює всю жесть ситуації. Звісно, прослуховування і спостереження були незаконними, а цілі тих, хто записував, зрозумілі. Та це не є виправданням тому, що ми побачили на відео — а саме вживанню заборонених речовин кількома нашими колегами", - зазначили в команді.

Згодом Бігус заявив, що за членами команди Bihus.Info стежили близько року. А новорічний корпоратив став частиною операції силовиків.

СБУ розпочала провадження за фактом незаконного прослуховування та відеозйомки. А також вилучила диски із записами камер.

Нещодавно журналісти Bihus.Info звернулися із проханням допомогти ідентифікувати осіб, які, ймовірно, причетні до стеження за командою розслідувачів.

В новому відео проєкту Денис Бігус повідомив, що до стеження за Bihus.Info причетний Департамент захисту національної державності СБУ.

Топ коментарі
+45
А ось і розслідування від СБУ по справі хто стежив за особистим життям журналістів! Здивовані? Чому? Все ж ясно було зразу. Винуваті винуватих не знайдуть.
показати весь коментар
05.02.2024 22:03 Відповісти
+33
Головне для СБУ під час розслідування про розповсюдження наркотиків журналістами не вийти на самих себе.
показати весь коментар
05.02.2024 22:08 Відповісти
+30
Ха-ха!
А чого ж стежили не наркологи, а захисники державності?
Наркотики - справа захисту піпіздента?
показати весь коментар
05.02.2024 22:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Все ясно. Зе сіє божевілля, це гірше КОВІД'а. А санітарів в ОП нема!
показати весь коментар
05.02.2024 23:29 Відповісти
Треба визнати, все ж таки влада вже змінилася і не позбавляє голови журналістів. Так що Бігусу не треба ображатися на цих недолугих виконавців. Викручуються вони як можуть. Тема з наркотою мабуть їм ближче
показати весь коментар
05.02.2024 23:30 Відповісти
А, ось де бігусівці зеленському дорогу перейшли! Наркотики! Походу, зеля не тільки довбиться, а ще й наркоту ліворуч толкає. А тут конкуренти А я думав, що за критику на них образився
показати весь коментар
05.02.2024 23:39 Відповісти
Одна справа коментар безіменної прес-служби СБУ, інша справа - публічна позиція Голови. Чому мовчить Малюк?
показати весь коментар
05.02.2024 23:56 Відповісти
Там позиція: чєго ізволітє?
показати весь коментар
06.02.2024 00:54 Відповісти
"Ангели і Демони"
(зеОПерм)
показати весь коментар
06.02.2024 00:28 Відповісти
СБУ,у вас навіть в пресслужбі дИбіли працюють? підрозділ ДЗНД "М" займається боротьбою з наркозлочинністтю?????Альо,СБУ,у вас хтось з дорослих є?Це підслідність департаменту боротьби з наркозлочинністю нац.поліції,а не ваше Не пойму,ви реально там настільки кончені,чи це так тонко пресслужба своїх працівників ще й під 365 ст. ККУ підводить?
показати весь коментар
06.02.2024 01:09 Відповісти
запросто, (версія себеу) національна державаність під загрозою через торгівлю наркотою, тому це їхнє. а загалом про наркоту мабуть по ходу виявили, а слідкували за біхусом, бо занадто він стрьомний, є підозри, що підпрацьовує на кацапню.
показати весь коментар
06.02.2024 23:16 Відповісти
не несіть брєд.читайте КПК.Це підслідність департаменту боротьби з наркозлочинністю нац.поліції,а не СБУ.Українське законодавство чітко визначає підслідність,якщо воно порушене,жоден суд не візьме справу навіть до розгляду.Приклад з Лієвим,вам в поміч,там порушили підслідність і суд його відпустив.
показати весь коментар
06.02.2024 23:22 Відповісти
не роказуй мені те в чому не розбираєшся.
показати весь коментар
07.02.2024 07:26 Відповісти
звичайно не розбираюсь,я ж на відмінну від тебе 24 роки на різних юр.посадах працював.причому написав всього-навсього,положення діючого українського законодавства і привів самий свіжий приклад,але ж ти включило режим Мар'яна Безугла і продовжуєш битись тупою головою в битонну стіну.
показати весь коментар
07.02.2024 10:20 Відповісти
таки не розбираєшся, ну таке, працюй далі йуриздом на різних посадах і пиши положення.

От приклад Лієва, який ти наводиш і в твоїй інтерпритації свідчить про твою повну необізнаність з КПК.
показати весь коментар
07.02.2024 11:53 Відповісти
Чудо,яке в одному реченні,з десяти слів, робить дев'ятнадцять граматичних,пунктуаційних,орфографічних та навіть лексичних помилок,філософствує над застосуванням КПК...звідки ви вилазите такі дИбіли?Мар'яна Безугла,це ти в гримі?Вибач,відразу не впізнав .P.S; Прийми таблеточку "Галоперидолу" і попустись).
показати весь коментар
07.02.2024 12:54 Відповісти
коли нічого не можуть сказати по суті, а ти не можеш, бо реально не знаєш, то починають про якісь помилки писати. та мені посрати на тебе, не диктант пишу, а таким йуриздам як ти і так зійде.
показати весь коментар
07.02.2024 13:10 Відповісти
ну і цирк. які нахабно винахідливі працівники сбу. а чому наркоту в журналістів шукали? є люди яки свої анадізи ще з 2019 року приховують його звуть Голобородбко Боневтік
показати весь коментар
06.02.2024 02:36 Відповісти
І тут рейдери, тримачі ринків/ повій видихнули повітря - ну добре, що цей "картель" почали обробляти.
Десь так - вважають цю заяву адекватною для публічного обговорення.
показати весь коментар
06.02.2024 05:00 Відповісти
95 квартал в життя!!!
показати весь коментар
06.02.2024 05:06 Відповісти
СБУ і кіло коксу підкинути не проблема.

Ну посидить ОПЗЄ тиждень на дієті...
показати весь коментар
06.02.2024 06:22 Відповісти
Якось пофіг, хто переможе - жаба або гадюка. Якщо Бігуса посадять - це буде кармічно справедливо за все те, що він накоїв проти України.
показати весь коментар
06.02.2024 07:43 Відповісти
Може СБУ нехай заодно прослідкує хто Зєлі наркоту постачає, якщо це їх улюблений напрям діяльності?
показати весь коментар
06.02.2024 07:46 Відповісти
У москві кокс постачали безпосередньо з ФСБ. Їхнє МІС, як ви знаєте, завозить його тонами. На московських артистичних вечірках кокаїн - звичайна розвага. А потім усі ті артисти в тому ж ФСБ пишуть одне на одного доноси. Практично всі завербовані. Зараз порошок йшов через Єрмака і цим Єрмак тримає Зелю за паспортні дані в штанах.
показати весь коментар
06.02.2024 09:00 Відповісти
Ну от, паскуда Бігус і напоровся на те, за що боровся. Тиражував, гнида, брехню за часів Пороха, а тепер вже й наркоту шиють. А там ще знайдуть шпигунство на користь п'яти ворожик розвідок і агресорів з сузір'я Касіопеї.
показати весь коментар
06.02.2024 08:54 Відповісти
паскуда - це ти, а Бігосу і його команді респект
показати весь коментар
06.02.2024 11:11 Відповісти
Отже і ти таке ж безпринципне лайно, як і Бігус. За брехню в минулому треба платити сьогодні. Ця ****** багато зробила, щоб прийшов Зеленський. Хай їсть...
показати весь коментар
06.02.2024 11:54 Відповісти
https://www.djurenko.com/uk/domashnya-kuxnya/osnovni-stravi/bigu-zi-svininoyu.html Бігус зі свининою та чорносливом

Бігос, українці кажуть - бігус, у Польщі та Литві bigos, в Білорусії бігас - більш ніж традиційна, навіть класична страва слов'янських і прибалтійських кухонь
показати весь коментар
07.02.2024 07:24 Відповісти
БЕЗ ДОБРА АППАРАТУ ЯРМОКАКА ЭТОГО НЕ ПРОИЗОШЛО БЫ . ***** ИДЁТ ВОЙНА А ЭТИ ПЫРДОРАСЫ ЗАНИМАЮТСЯ ЯВНОЙ ХЫРНЁЙ .
показати весь коментар
06.02.2024 13:43 Відповісти
Сторінка 2 з 2