6785 відвідувачів онлайн
10 047 30

Росіяни набрехали про нібито загибель бійців 3 штурмової бригади на полігоні в районі Селидового. Це фейк, - ОСУВ "Таврія"

фейк

Про це повідомив речник Оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Дмитро Лиховій, передає Цензор.НЕТ.

"Уранці 13 лютого, росіяни почали розганяти класичну ІПСО - нібито вони уразили ракетами "полігон" з українськими військовими, зокрема з бійцями 3-ї штурмової бригади, загиблих - від 200 до 1500 (що?..). Мовляв, "ось як починає новий головнокомандувач ЗСУ"", - написав він.

За словами Лиховія, ця брехня випередила ракетні удари росіян по Селидовому та його околицях. "Через російський бардак іпсошний "постріл" був завчасним і виявився холостим. Російську тєлєгу вчепили попереду лошаді", - зазначив речник.

Відділ зв’язків з громадськістю ОСУВ "Таврія" опитав бригади Авдіївського та Донецького напрямків. Вони спростували заяви росіян та пояснили, що таких втрат і такої події в районі Селидового не було взагалі.

"Та і якщо подумати. Який "полігон" за 20 км від лінії фронту? Які шикування, скупчення? Цього зараз немає й не може бути. Як і немає в районі Селидового тих військових частин ЗСУ, про які бреше московська пропаганда", - наголосив Лиховій.

ЛиховійЛиховій
Лиховій

Топ коментарі
+8
я знову ж переконуюсь яка ЦЕ лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір і його адепти!
руZZкому міру повірити - себе обманути!
показати весь коментар
14.02.2024 13:23 Відповісти
+8
Ну якщо не питав коли і де, то до чого тут ця інформація ні про що?
показати весь коментар
14.02.2024 13:28 Відповісти
+6
Та у на і презідент-це фейк.
показати весь коментар
14.02.2024 13:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та у на і презідент-це фейк.
показати весь коментар
14.02.2024 13:20 Відповісти
Голограмма.
показати весь коментар
14.02.2024 13:47 Відповісти
Плешограмма
показати весь коментар
14.02.2024 15:53 Відповісти
я знову ж переконуюсь яка ЦЕ лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір і його адепти!
руZZкому міру повірити - себе обманути!
показати весь коментар
14.02.2024 13:23 Відповісти
Ну якщо не питав коли і де, то до чого тут ця інформація ні про що?
показати весь коментар
14.02.2024 13:28 Відповісти
А розповідати про де і коли це зараз розумно???
показати весь коментар
14.02.2024 13:40 Відповісти
Так №я штурмова наче в Авдіївці а не на полігоні.
показати весь коментар
14.02.2024 13:31 Відповісти
Спочатку бригаду знищили , а потім вдарили по ній ракетами.
Ну що ж , для скрєпоносців - сойдьот .! Проковтнуть і не вдавляться .
показати весь коментар
14.02.2024 13:43 Відповісти
та оно бачиш, вже і для деяких наших корисних ідіотів "сойдьот"(((
показати весь коментар
14.02.2024 14:52 Відповісти
Селидово бомбят каждую ночь с 9 февраля..., это от меня 15 км ...окна дрожат... скорее всего это комплекс С-300...
показати весь коментар
14.02.2024 13:49 Відповісти
Московитів слухати, себе неповажати!
Але ще євдосталь ЖДУНІВ совдепії, які це лайно розносять…
показати весь коментар
14.02.2024 14:03 Відповісти
Курахово и ГРЭС рядом с Селидово..., скорее всего цель именно ГРЭС, оставить Покровский район без электричества...
показати весь коментар
14.02.2024 14:04 Відповісти
то ли 200, то ли 1500, то ли 20, то ли 2... короче обычная чушь
показати весь коментар
14.02.2024 14:47 Відповісти
ага.. Мені також "сподобалась" ця невизначеність з кількість, занадто великий розбіг у цифрах.
показати весь коментар
14.02.2024 14:54 Відповісти
наши убогие зрадофилы даже не поняли главного... сначала появились рашисткие байки о страшном ударе и массовой гибели всех и вся, а удар-то произошел позже, после этого...
поспешили выдать информацию, но у нас многие итак схавали, лишь бы зраду нести
показати весь коментар
14.02.2024 14:57 Відповісти
100 % ! Та тільки ж їм думати та співставити ці факти неохота, краще одразу почати волати що їх обманюють. Такий нарід((, нічого не зробиш. Іноді вже здається що це взагалі не народ, а купа пластилину.
показати весь коментар
14.02.2024 15:09 Відповісти
Странно, что при ударе не погибло три Залужных, два Сырских и полтора Шаптала
показати весь коментар
14.02.2024 14:59 Відповісти
більш ********* сцуки ніж моцкаль важко собі уявити.
показати весь коментар
14.02.2024 15:24 Відповісти
Це правда , що гіршоі гидоти , як москальня , на світі немає 😠
показати весь коментар
14.02.2024 15:40 Відповісти
Так , пи-діли багато та по різним каналам . Спасибі за роз'яснення.
показати весь коментар
14.02.2024 15:40 Відповісти