9765 відвідувачів онлайн
3 132 40

Україна наростила виробництво систем РЕБ, – Ігнат

юрій,ігнат

Україна наростила виробництво РЕБів, оскільки вони показали свою ефективність у протидії ворожим ракетам та дронам. Навіть більше, сьогодні системи РЕБ стали своєрідною частиною протиповітряної оборони.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

"Їх (РЕБів – ред.) стає більше дедалі. Україна взагалі наростила виробництво цих систем, вони показали свою ефективність, дедалі краще відпрацьовують на тому чи іншому напрямку при захисті тих, чи інших об'єктів із погашення навігації, по якій слідують ракети і дрони. Важливо теж цей напрямок розвивати", – зазначив Юрій Ігнат.

Він наголосив, що сьогодні РЕБи активно допомагають і безпосередньо на лінії вогню на фронті, адже можуть подавляти ворожі fpv-дрони, які тисячами атакують передні позиції.

Топ коментарі
+4
Знову публікує бредні нарко обдовбишів.
показати весь коментар
14.02.2024 21:15 Відповісти
+3
блаЗЄнські, звісно, покидьки, але Ви оце написали якусь нісенітницю.

Яка смердить совком, бо у нас уже давно використовується термін "Друга світова війна".
показати весь коментар
14.02.2024 21:18 Відповісти
+2
давай тоді замість фпв дронів Глобал Хок у гаражах збирати....
на фронті величезна потреба банальних мінометних снарядах, вони не такі складні у виробництві як 155, але нам простіше патужно клянчити у всіх навкруги, бо так виходить безкоштовно, що не скажеш про власне виробництво, от і все.
показати весь коментар
14.02.2024 21:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
РЕБ - шмеб. а снаряди 155мм точити ? хіба так важко? а патрони? раніше в ВВВ їх діти точили.
показати весь коментар
14.02.2024 21:11 Відповісти
блаЗЄнські, звісно, покидьки, але Ви оце написали якусь нісенітницю.

Яка смердить совком, бо у нас уже давно використовується термін "Друга світова війна".
показати весь коментар
14.02.2024 21:18 Відповісти
вас фаріон вкусила?
показати весь коментар
14.02.2024 21:24 Відповісти
Вчіть , шановний , історію - ВВВ це один з етапів другої світової , який розпочався 22.06.1941 і завершився із виходом військ совка на кордони срср у перших числах листопада 1944 , ну а друга світова собі і далі тривала, і завершилася не 8 травня 1945 (( .... Тож одне іншому не суперечить . До речі , "у нас уже давно використовується термін "Друга світова війна"." - фраза досить оригінальна , бо цей термін застосовують у нас із часів тієї самої другої світової
показати весь коментар
14.02.2024 21:30 Відповісти
Йдіть do dupy зі своєю кривавою історією вкп(б).
показати весь коментар
14.02.2024 21:50 Відповісти
У любителя дуп все нормально із психікою , чи ви точно рідня фаріонші ?
показати весь коментар
14.02.2024 22:06 Відповісти
Йди do dupy, совецка свине!
показати весь коментар
14.02.2024 22:09 Відповісти
Ідіоте , тобі сюди : => І не крутися там дуже , бо ненароком обдрищешся.
показати весь коментар
14.02.2024 22:14 Відповісти
Йди do dupy, совецка свине!
показати весь коментар
14.02.2024 22:17 Відповісти
Тобі там так сподобалося що інших звеш до себе ? Сиди вже якось сам , племінничок фаріонський
показати весь коментар
14.02.2024 22:38 Відповісти
багато, патужно, енфективно- тільки результат О
показати весь коментар
14.02.2024 21:55 Відповісти
Аха, єкскалибур наточим на токарном, билят.
показати весь коментар
14.02.2024 21:18 Відповісти
коли їх взагалі немає, то можна хоть такі точити чи відливати. чи краще лопатою кулеби?
показати весь коментар
14.02.2024 21:23 Відповісти
Это будет просто болванка для уничтожения стволов.
показати весь коментар
14.02.2024 21:25 Відповісти
любий снаряд з часом унічтожаєт ствол. можливо буде не така точність, але осколочно-фугасні проти піхоти орків це краще, ніж нічого.
показати весь коментар
14.02.2024 21:28 Відповісти
давай тоді замість фпв дронів Глобал Хок у гаражах збирати....
на фронті величезна потреба банальних мінометних снарядах, вони не такі складні у виробництві як 155, але нам простіше патужно клянчити у всіх навкруги, бо так виходить безкоштовно, що не скажеш про власне виробництво, от і все.
показати весь коментар
14.02.2024 21:28 Відповісти
я за любий кіпіш. точити, відливати, чи фюзеляжі дронам робити. ПОРА БЛД спукатись з небес на землю!!! є такий політолог ******-давидюк, який от розказував які ми красиві і нс за це просто завалюватимуть поставками зброї, а ЗЕ влада, здається, в це свято увірувала. А її не дають взагалі!
показати весь коментар
14.02.2024 21:33 Відповісти
З того озвучували, то ніби-то не можемо виробляти порох та деякі інші компоненти, тому не виробляють. Але при владі ті ще брехуни, відтак, можливо, просто не хочуть напружуватися та витрачатися і сподіваються отримувати снаряди від західних партнерів на халяву.
показати весь коментар
14.02.2024 21:20 Відповісти
Не можемо, це правда, одразу з декiлькох причин.

Це треба розвивати. Надати можливiсть ФОПам.
ФОПи не будуть вкладувати грошi в масштабне пiдприемство, куди завтра прийдуть ТЦКята в пошуках пофiг кого, головне план виконати; куди заявляться прокуратури з БЕБами, СБУ i iншими пiвнями в пошуках лiцензiй, довiдок на лiцензii i сертифiкатiв на довiдки. З прилiтами вже змирились, як виявилось це найменша з проблем.

Пздць! З ворогом боротись простiше нiж зi своiми. Це - першопричина.
показати весь коментар
14.02.2024 23:14 Відповісти
Ну это вы сказочник-идеалист.
РЭБ - это гражданская технология и общеизвестные принципы. Собирать это вы можете из чего угодно, где угодно, хоть в гараже.

Снаряд 155мм выточить вы сможете, как и патрон, да. Ну и будет он стоять у вас на столе, гордо посвечивая дыркой, в которую нужно запрессовать тротил или порох, и другой дыркой, куда надо ввинтить взрыватель или капсюль.

Я уже молчу за то, что для литья пули надо знать матан (это не кусок свинца, а математический композит) - иначе в лучшем случае оно улетит за угол, а в худшем - в улыбальник стреляющему.

Короче, гугл: "цикл производства". Как только хотя бы 50% такого цикла производства снаряда будет в Украине - туда тут же прилетит Калибр. Еще и не в такое прилетало.
показати весь коментар
14.02.2024 23:08 Відповісти
кацапчік, менше сєкєльова дивись. в Україні вміють робити навіть ракети, не то що кулі чи снаряди. А до того Захід готовий надати все обладнання.
показати весь коментар
15.02.2024 09:05 Відповісти
А ти до кого звертаєшся по "точінню 155 мм снарядів"? Чому це ти вирішив, що Ігнат, чи ЗСУ в цілому займаюцця "точінням снарядів"?
Це Ігнат повинен у тебе запитувати, якого пня, ти ще не наточив снярядів для ЗСУ.
показати весь коментар
15.02.2024 00:23 Відповісти
звертаюсь до влади зєлєбобіків. Так, я з радістю наточу снарядів, коли буду на місті зєлі, або ігната. Скажу більше - почав би виробляти і снаряди і кулі ще в 2022р.
показати весь коментар
15.02.2024 09:03 Відповісти
Ведмедчуківський, із тобою тести на розумову розвиненість при прйомі на ферму робили?
Збройні сили будь-якої держави світу тому і називаються збройними силами, що готуються або воюють. Вони ніколи і нічого не виробляють, вони споживають вироблене. Запиши це у методичку.
показати весь коментар
15.02.2024 10:36 Відповісти
я б краще тобі це іплі записав.
показати весь коментар
15.02.2024 10:37 Відповісти
Знову публікує бредні нарко обдовбишів.
показати весь коментар
14.02.2024 21:15 Відповісти
Пшол в жопу, ******, аналитик нах...
показати весь коментар
14.02.2024 21:17 Відповісти
То вже жоден дрон не пролетить.
показати весь коментар
14.02.2024 21:29 Відповісти
Да уж оперативно ! Даже два года не прошло .
показати весь коментар
14.02.2024 22:42 Відповісти
Так а чому ти два роки ляси точив і не виготовляв РЕБи?
показати весь коментар
15.02.2024 00:24 Відповісти
Тая я НЕ рэбами был занят. Мы по полноприводным авто.
показати весь коментар
15.02.2024 00:51 Відповісти
Ну то і не лізь у розетку голими пальцями. Де ти- де технологія Радіолокації і РЕБ.
показати весь коментар
15.02.2024 10:39 Відповісти
Да. Вот мне в Николаев недельку назад прилетели мопеды как раз по такому месту сборов.

Сначала один конченный умудрился засветить в реестре фирму.
Потом другой конченный в торговой декларации спалил комплектуху и адрес доставки.
И наконец такой как Игнат похвастался о производстве.

Когда эти черти молчат - кажутся умнее.
показати весь коментар
14.02.2024 23:01 Відповісти
У який "Ніколаєв", троль, твоє місцезнаходження- город мухосраньськ, вологодської губєрнії.
" Комплектуха" .
показати весь коментар
15.02.2024 00:27 Відповісти
Что сказать-то хотел?
показати весь коментар
15.02.2024 00:41 Відповісти
Що тобі пора "комплєктухи" по мухосранську розносити.
показати весь коментар
15.02.2024 11:33 Відповісти
Ясно)