9919 відвідувачів онлайн
3 279 24

Данія підписала з Україною безпекову угоду, - прем’єрка Фредеріксен

фредеріксен

Прем’єрка Данії Метт Фредеріксен заявила про підписання з Україною угоди щодо "безпекових зобов’язань".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на DR.dk.

Згідно з угодою, Данія зобов'язується підтримувати Україну як у військовій, так і в цивільній сферах протягом наступних 10 років.

"Це найсерйозніша ситуація у сфері політики безпеки з часів закінчення холодної війни. І данський уряд не може підкреслити, наскільки важливо, щоб Україна отримала необхідний їй військовий потенціал. Якщо ми не будемо стояти разом, Україна не встоїть, і тоді потенційно не встоїть і Європа", - пояснила Фредеріксен.

Зазначається, що угода має сприяти підтримці спроможності України захищатися від Росії, а потім має допомогти стримувати майбутні напади Росії.

Топ коментарі
+10
Парадокс. Чим меньше країна тім вона смілівіше пыдтримує Україну. Проте Франція, Німеччинаа, Польша завжди щось вигадують
показати весь коментар
22.02.2024 14:34 Відповісти
+10
ці туалетні папірці, які чомусь називаються "гарантіями безпеки України", може підписувати будь хто в будь яких кількостях. І саме це відбувається. Бо ЖОДНИХ ЗОБОВ"ЯЗАНЬ ЦІ ПАПІРЦІ НЕ НЕСУТЬ. Це звичайні "протоколи про наміри", або "меморандуми", один з якиз Україна вже підписала, на свою голову, в 1994 році, який називався "будапештський меморандум". На це й весь розрахунок офіса РеЗЕдента - шокувати "мудрий нарід" кількістю підписаних "туалетних папірців", таких собі "будапештських меморандумів", помножених на кількість підписів... Зачарований "мудрий нарід", як завжди, в захваті, бо бездумно довіряє офісу реЗЕдента, так і не збагнувши, ЩО НАОБИРАЛИ У 2019 РОЦІ...
показати весь коментар
22.02.2024 15:04 Відповісти
+9
Безпеки угоди то добре але не дайте себе задурити - вступ до блоку НАТО має бути основна ціль для України!!!
показати весь коментар
22.02.2024 14:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Парадокс. Чим меньше країна тім вона смілівіше пыдтримує Україну. Проте Франція, Німеччинаа, Польша завжди щось вигадують
показати весь коментар
22.02.2024 14:34 Відповісти
Ви почитайте текст тої угоди. Це хто завгодно може підписувати. В Будапештському меморандумі набагато більше гарантій ніж в тих зелених угодах.
показати весь коментар
22.02.2024 14:56 Відповісти
Це при тому, що в Будапештському меморандумі взагалі немає слова : "гарантії". Гарантії містять перелік дій і зобов'язань на випадок порушень умов угоди. Меморандум- означає оголошення намірів. Там йдеться про те, що сторони "підтримують" незалежність України і недоторканність її міжнародно визнаних кордонів. Дуже ці нові безпекові угоди нагадують "Передвиборчу програму" Зеленського: за все хороше і мир, коли перестанемо стріляти.
показати весь коментар
22.02.2024 16:07 Відповісти
В цих угодах те саме. + Виступав Роман Безсмертний і казав, що справжні міжнародні договори повинен ратифікувати парламент. Я не спеціаліст в міжнародному праві, тож можк помилятися, але наскільки я поняв ці всі папірці ідуть без ратифікації і це тіпа "договору про наміри".
показати весь коментар
22.02.2024 17:05 Відповісти
Цілком вірно -просто папірці, які не несуть ніякої "відповідальності, дії"
показати весь коментар
23.02.2024 06:55 Відповісти
Huge respect for Denmark, the small country with big, brave balls.
показати весь коментар
22.02.2024 14:37 Відповісти
Безпеки угоди то добре але не дайте себе задурити - вступ до блоку НАТО має бути основна ціль для України!!!
показати весь коментар
22.02.2024 14:37 Відповісти
Все!!!! Нарешті! Перемога!! Данія за нас підписалась!!!
показати весь коментар
22.02.2024 14:51 Відповісти
Все хтось носиться наче з писаною торбою. Чим би дитя не бавилося..
показати весь коментар
22.02.2024 14:54 Відповісти
цензор, ви ж не телемарафєт. навіщо ви називаете меморандуми, які нікого ні до чого не зобов'язують - "безпековими угодами"?
""
показати весь коментар
22.02.2024 14:59 Відповісти
ну це щось " будем допомогати .... скільки зможем "..
показати весь коментар
22.02.2024 15:02 Відповісти
ці туалетні папірці, які чомусь називаються "гарантіями безпеки України", може підписувати будь хто в будь яких кількостях. І саме це відбувається. Бо ЖОДНИХ ЗОБОВ"ЯЗАНЬ ЦІ ПАПІРЦІ НЕ НЕСУТЬ. Це звичайні "протоколи про наміри", або "меморандуми", один з якиз Україна вже підписала, на свою голову, в 1994 році, який називався "будапештський меморандум". На це й весь розрахунок офіса РеЗЕдента - шокувати "мудрий нарід" кількістю підписаних "туалетних папірців", таких собі "будапештських меморандумів", помножених на кількість підписів... Зачарований "мудрий нарід", як завжди, в захваті, бо бездумно довіряє офісу реЗЕдента, так і не збагнувши, ЩО НАОБИРАЛИ У 2019 РОЦІ...
показати весь коментар
22.02.2024 15:04 Відповісти
Ну, ось, нарешті моїм словам про те, що всі ті "гарантії безпеки", підписані гнусавим скоморохом нічого не варті, знайшлося вже й міжнародне підтвердження. Це той самий випадок, коли хотів би помилятися, але знов виявився правий.


Міністр іноземних справ Італії дав неймовірно вичерпну характеристику безпековій угоді, яку Італія планує підписати з Україною. А з нею - всім тим угодам, які Зеленський підписав уже. Це просто пісня!
"Наша угода, як і ті, що передбачені Францією, Німеччиною та Британією, не матиме обов'язкової юридичної сили. З тексту не випливають ні зобов'язання за міжнародним правом, ні фінансові зобов'язання. Немає автоматичних гарантій політичної чи військової підтримки" - заявив італійський міністр.
Я правильно зрозумів? Це і є той самий нереальний зовнішньополітичний успіх естрадно-циркової влади і особисто Зеленського В. А.? Низка угод, які західні країні ні до чого не зобов'язкють і нам нічогісінько не обіцяють? Це воно?
Це - замість руху до НАТО, чого прагнули за Петра Порошенка?
Агов! Шанувальники ЗЕ! Слова італійського міністра це теж російське ІПСО? Чи це просто міжнародна політика від коміка?
показати весь коментар
22.02.2024 19:21 Відповісти
Виборці Володі цензор не читають
показати весь коментар
22.02.2024 23:55 Відповісти
Ну що ж - тепер із 15-ма дацькими танками -ми у повній безпеці! А, якщо танків не вистачить - то Данія як висловить стурбованість! Та ж не просту...а велику !!! Тут х**ло й згине.
показати весь коментар
22.02.2024 15:07 Відповісти
А де можна ознайомитися з текстом угод, вже є кілька таких але крім загальних слів"підписали" нічого невідомо. ніякого посилання на джерело самого документа.
показати весь коментар
22.02.2024 17:13 Відповісти
Хто конкретно підписав ці угоди? Про що?
Тай взагалі, українці повинні бачити ці угоди.
Де текст хоть однієї угоди?
показати весь коментар
22.02.2024 19:02 Відповісти
Вже були такі угоди зібрані в одному документі під назвою Будапештський меморандум. До чого це призвело знає мабуть кожна людина цивілізованого світу. Запитання - від цих папірців шо в нас літаки ф35 або ракети томагавк зʼявляються? Тільки вступ в НАТО і ЄС може врятувати нашу незалежність та суверенітет .
показати весь коментар
22.02.2024 19:08 Відповісти
Ура , знайшов текст угоди

"Безпекова угода між Україною та Німеччиною (повний текст)"

16.02.2024
Нущо ж все красіво і всього багато... але ніде ні цифр, ні дат, нічого конкретного, усе розпливчате і на рівні - "расширить і углУбить"
Нагадує хвормулу миру, не якій ще чорнило не просохло, а єю вже підтерлися

Читайте :
/www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3828030-bezpekova-ugoda-miz-ukrainou-ta-nimeccinou-povnij-tekst.html
показати весь коментар
22.02.2024 19:16 Відповісти
Ці "угоди" нікого і ні до чого не зобов"язують. "Обіцянка цяцянка, а дурневі радість". Біда лише в тому, що річ іде не про нікчему зеленського (будь він проклятий), а про долю нашої Держави і Нації.
показати весь коментар
22.02.2024 21:14 Відповісти
Повага пані Фредеріксен і всім данцям!
показати весь коментар
22.02.2024 21:38 Відповісти
Дякуємо!
показати весь коментар
22.02.2024 22:26 Відповісти
А чи будуть "безпекові гарантії" від глобального Півдня? А то якось не по собі без їхньої "потужної" підтримки!
показати весь коментар
23.02.2024 07:39 Відповісти
де ратифікація парламентом? - це не угода а меморандум . не вводьте людей в оману це папірець для піару