3080 відвідувачів онлайн
2 115 29

США відстежують ситуацію щодо передачі іранських ракет РФ, - Держдепартамент

Держдепартамент США

США відстежують ситуацію щодо постачання до Росії ракет з Ірану та зброї з Північної Кореї.

Про це повідомила в четвер під час зустрічі з журналістами в Вашингтоні перша заступниця помічника держсекретаря США у справах Європи та Євразії Юрі Кім, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Ми бачили повідомлення про поставки зброї з Ірану до Росії та з Північної Кореї до Росії. І ми уважно стежимо",- зауважила представниця зовнішньополітичного відомства США.

Вона також зазначила, що Сполучені Штати працюють над посиленням санкцій, щоб "обмежити ще більше постачання зброї та матеріалів", які можуть підживлювати війну Росії.

Постачання Іраном ракет Росії

Напередодні американські ЗМІ поінформували, що Іран передав Росії близько 400 балістичних ракет класу "земля-земля". Зокрема, серед них можуть бути балістичні ракети Zolfaghar типу Fateh-110, здатні вражати цілі на відстані від 300 до 700 км.

Топ коментарі
+14
Отдел статистики, а не международный жандарм.
показати весь коментар
22.02.2024 22:14 Відповісти
+8
І шо?
показати весь коментар
22.02.2024 22:13 Відповісти
+8
Вони пильно відстежували,як раша окуповувало Грузію частинами,починаючи з Абхазії.
Потім пильно відстежували за окупацією України,починаючи з Криму.
То їх покликаня - пильно відстежувати,поки їх не чіпають.
показати весь коментар
22.02.2024 22:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І шо?
показати весь коментар
22.02.2024 22:13 Відповісти
З мови дипломатів це означає: ...надамо Україні засоби для їх знищення...

А Ви що хотіли? Щоб США влаштували гістерію?
показати весь коментар
22.02.2024 22:19 Відповісти
Вони пильно відстежували,як раша окуповувало Грузію частинами,починаючи з Абхазії.
Потім пильно відстежували за окупацією України,починаючи з Криму.
То їх покликаня - пильно відстежувати,поки їх не чіпають.
показати весь коментар
22.02.2024 22:27 Відповісти
я от тоже сиджу і відстежую ракету, яка в мій бік летить і може мене вбити.

а ти шо хотів, шоб я влаштовував істерію ?

А з мови дипломатів це значить, шо ***** мені будуть ваші соболєзнованія після того, як мене ця ракета хахєрячить
показати весь коментар
22.02.2024 22:27 Відповісти
Озабоченность 5-й степени и обеспокоенность 6-й степени. Или наоборот.
показати весь коментар
22.02.2024 22:24 Відповісти
Отдел статистики, а не международный жандарм.
показати весь коментар
22.02.2024 22:14 Відповісти
А к зеленскому притензий уже нет? Ах да, он же БОНЕВТИК, у него теперь индульгенция на госизмену, узурпация, казнокрадство.
показати весь коментар
22.02.2024 22:31 Відповісти
Претензії до Зеленського нікуди не відпали. Але зараз мова про США.
показати весь коментар
22.02.2024 22:54 Відповісти
Зеленський ворог і питань до нього немає, а ось до 73% бовдурів є.
показати весь коментар
22.02.2024 23:10 Відповісти
73% оберуть наступним президентом Безуглу.
показати весь коментар
23.02.2024 08:11 Відповісти
Все бачать, все знають, всім *****.
показати весь коментар
22.02.2024 22:15 Відповісти
Дух епохи, Zeitgeist.
показати весь коментар
23.02.2024 13:29 Відповісти
показати весь коментар
22.02.2024 22:16 Відповісти
І як успіхи? ублюдки
показати весь коментар
22.02.2024 22:18 Відповісти
Фух,зразу полегшало
показати весь коментар
22.02.2024 22:18 Відповісти
Продовжуйте стежити.
показати весь коментар
22.02.2024 22:18 Відповісти
США поставить уci крапки над i ! Переможе справедливiсть !
показати весь коментар
22.02.2024 22:19 Відповісти
Ага. І іранці, під пильним наглядом США, передали рашистам вже чотириста ракет.

США працює над санкціями, щоб обмежити ще більше постачання зброї та матеріалів.
Обмежили по саме не можу.
Словесним поносом не прикрити своє безсилля.
показати весь коментар
22.02.2024 22:20 Відповісти
Українці ставляться з розумінням.
Вони повсякчас відстежують, як їх мають за ніщо усі хто завгодно!
показати весь коментар
22.02.2024 22:22 Відповісти
Не "хто завгодно", а поки Зеленський,і не " за ніщо",а за лохів,яки обрали Янелоха зіцпрезидентом.
показати весь коментар
22.02.2024 22:31 Відповісти
Хотя бы обеспокоенность проявляют? Или просто отслеживают?
показати весь коментар
22.02.2024 22:29 Відповісти
Імпотенти з ірану з кореї не бачать Америка просто відстежують Ви такі слабкі Вас мають диктатори по полній Ви просто тепер країна 404 так сганбитися треба дуже напрягатись
показати весь коментар
22.02.2024 22:33 Відповісти
Звісно що відстежуйте, потім вкотре побентежитесь, а тоді підете бейсбольчик дивитися
показати весь коментар
22.02.2024 22:40 Відповісти
"Білий дім поки не підтверджує передачу іранських ракет"

Коли десятками балістичних іранських ракет обстріляють мирних Українців, тоді раптом побачуть, так напевно треба розуміти !?
показати весь коментар
22.02.2024 23:16 Відповісти
они выразят глибоку стурбованість
показати весь коментар
22.02.2024 23:36 Відповісти
Если бы бармалеи не считали что в Белом Доме сидят лохи, то они бы побоялись продавать ракеты параше.
показати весь коментар
22.02.2024 23:45 Відповісти