9245 відвідувачів онлайн
2 710 27

Україна потребує допомоги Заходу для збільшення власного виробництва озброєнь, - Зеленський

танк,зброя,війна

Україна без допомоги Заходу не зможе не лише підтримувати свою оборону, але й зміцнити свою економіку та стабільність, що могло б дозволити країні знову нарощувати виробництво власного озброєння. Києву потрібна потужна зброя, зокрема артилерія та ракети великої дальності.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю телеканалу FoxNews, повідомляє Цензор.НЕТ

Він зазначив, що Україні потрібна "потужна зброя, зброя великої дальності, ракети великої дальності та артилерія".

"Йдеться не про типи, а про виробництво. Збільшувати його кожен день, так, і протиповітряна оборона, щоб захистити людей, щоб дати можливість, економіка, щоб збільшити його, значить, дати можливість безпекової ситуації", - додав Зеленський.

Топ коментарі
+10
Идиотизм. Своё впк просрали.
показати весь коментар
23.02.2024 08:21 Відповісти
+8
що могло б дозволити країні знову нарощувати виробництво власного озброєння. Джерело:

Знову. Це тупорилий ішак про кого? Це чмо, мабуть, має себе. Воно може лише просрати , а не зробити.
показати весь коментар
23.02.2024 08:23 Відповісти
+6
А зроби ще одне турне до країн Заходу разом з дєрьмаком і буде нам "щастя"!
показати весь коментар
23.02.2024 08:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Идиотизм. Своё впк просрали.
показати весь коментар
23.02.2024 08:21 Відповісти
І та зброя, яка була і яку прислали ховають від ЗСУ,
чи просто доставити не можуть зебариги.
показати весь коментар
23.02.2024 08:53 Відповісти
дкградація у виробництві зброї, процес необоротний.
можна лише взяти в оренду чуже, але зробити своє це вже десятиліття.
показати весь коментар
23.02.2024 10:10 Відповісти
що могло б дозволити країні знову нарощувати виробництво власного озброєння. Джерело:

Знову. Це тупорилий ішак про кого? Це чмо, мабуть, має себе. Воно може лише просрати , а не зробити.
показати весь коментар
23.02.2024 08:23 Відповісти
"найвеличніший" знову посла з Азербайджану поставе керувати оборонпромом?
показати весь коментар
23.02.2024 09:05 Відповісти
А зроби ще одне турне до країн Заходу разом з дєрьмаком і буде нам "щастя"!
показати весь коментар
23.02.2024 08:30 Відповісти
А почему ты их не просил за помощь с асфальтом вместо ракет, гнида ху#ловская?
показати весь коментар
23.02.2024 08:32 Відповісти
Виробництво зброі це ж дуже прибутковии бізнес - а в нас за 30р все тільки схлопувалось -- ракети Кольчуги танки
показати весь коментар
23.02.2024 08:33 Відповісти
Еге ж, "схлопувалось"... Розмазуєте добре. Хай і "попєрєдніки" облизуються!
показати весь коментар
23.02.2024 08:49 Відповісти
" Стрілочник ", зате економіку своїх кишень зміцнюють
показати весь коментар
23.02.2024 08:34 Відповісти
Не чіпай Пашинського, гніда!
показати весь коментар
23.02.2024 08:38 Відповісти
Пашинський збільшував виробництво власної зброї? Збільшував!
Але в ОП до Єрмака не бігав, щоб єднатися! Значить, і на перемогу не працював.
показати весь коментар
23.02.2024 08:42 Відповісти
Я предлагаю сделать Украину, Европейским центром по производству различных типов вооружений. И для себя и на продажу. Кто "за", прошу голосовать..
показати весь коментар
23.02.2024 08:45 Відповісти
показати весь коментар
23.02.2024 08:48 Відповісти
Бо всі гроші йдуть на євробачення,відеоспостереження і на тротуарну плитку.
показати весь коментар
23.02.2024 08:53 Відповісти
Ти диви, який грамотний президент України. Таке враження, що він тільки пройшов всі процедури, отримав булаву, розібрався і у червні 2019 року звернувся до світової спільноти? Тоді не потрібга була допомога і не питав, куди витратити гроші, які накопичили серйозні дядьки під керівництвом Порошенко? Витратив на дороги, марафони, програми для своїх друзяк, свій літак, спортзал, відвів війська, обікрав армію, посадив партіотів, донищив оборонку і корчить із себе партіота? Є слово, а є дія, так дія не співпадає зі словами Херпіду.
показати весь коментар
23.02.2024 08:56 Відповісти
Свого часу деякі "гаранти безпеки" нагнули Україну в роззброєні та скорочення армії. Ну як скороченні - знищенні. А потім один "гарант" тупо напав, пішов війною на того, кому гарантував привсесвітньо безпеку існування. Інші гаранти як би і виконують свої обов'язки, але... якби не зелена шобла. І тепер, усі розуміють, що треба допомагати, ТРЕБА, так тільки не збагачуватись окремим прошаркам влади.
Цікаво ще одне: у нас Стан війни, чи Військовий стан. Бо Конституційно Військовий стан означає звільнення усієї шобли з ради, перевод роботи економіки на військові рейки, замороження активів з переводом їх на фінансування безпеки, армії то що... А, і саме головне - Державою керує не ЗЕрмак, а військові Головнокомандувачі.
Можу помилятись.
показати весь коментар
23.02.2024 08:56 Відповісти
То ти просиш допомоги на виробництво озброєння, а сам в цей час пресуєш Пашинського який оту зброю всупереч зеленим гнидам виробляє. Щоб тебе козлятіна зелена чорти в пекло потягнули!
показати весь коментар
23.02.2024 09:00 Відповісти
Зеленський призначив ексгендиректора "Укроборонпрому" Гусєва послом України в Азербайджані

Джерело:
показати весь коментар
23.02.2024 09:04 Відповісти
Таке враження, що без сторонньої допомоги ЗЄ може тільки срати на вимоги Заходу.
показати весь коментар
23.02.2024 09:27 Відповісти
проснувся шашличник
показати весь коментар
23.02.2024 09:30 Відповісти
где наши дроны кацапский дурачёк? где наши ракеты жидовский дурачёк? где фсбермак предатель? где Червинский, Пашинский, Залужный и остальные?
показати весь коментар
23.02.2024 09:43 Відповісти
Україна ,потребує , ефективне киривнитство країни. Негайного створення проУкраїнсої влади без Зеленского та Єрмака . Вот мені цікаво одне питання. Чому коли іде розмова про здоровья та безпеку руху , людина довірє своє життя фахівцям , наприклад пілоти літаків, хірурги , . І навпаки у керівництві держави , довірили владу популістам та відверто кажучи ідіотам , і це під час війни, . Я стверджуюч що в Україні усе є , не має тільки проУкраїнскої влади , накшалт Пашінского, Залужного., .
показати весь коментар
23.02.2024 10:12 Відповісти
Не пройшло і двох років 🤔
А як же дороги , тротуари, барабани, шашлики?
Обдовбвний скоморох....
показати весь коментар
23.02.2024 10:15 Відповісти
Хамас в туннелях кустарным способом ракеты делает, а Украина, не имея на себе никаких санкций и имея доступ к любым комплектующим, не делает. Отчего?
показати весь коментар
23.02.2024 10:24 Відповісти