11171 відвідувач онлайн
6 887 52

Вдова Навального виступила в Європарламенті: З Путіним не можна домовлятися, ви маєте справу не з політиком, а з монстром

навальная

Таку думку висловила вдова Юлія Навальна у своєму виступі в Європарламенті у середу, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Публічне вбивство ще раз показало, що Путін здатний на все, і що з ним не можна домовлятися... Ви не можете зашкодити Путіну, ухваливши чергову резолюцію, або розширивши черговий пакет санкцій, які нічим не відрізняються від попередніх. Ви не можете перемогти його, думаючи, що він принципова людина, яка має мораль і правила. Він не такий, ви маєте справу не з політиком, а з монстром", - зазначила Навальна.

На думку вдови опозиціонера, Путін є лідером організованого злочинного угруповання, тож треба боротись насамперед з наближеними до нього друзями та соратниками, що "зберігають мафіозні гроші".

"Ми повинні боротися зі злочинним угрупованням, і політична інновація тут полягає в тому, щоб застосовувати методи боротьби з організованою злочинністю, а не дипломатичні ноти, розслідувати фінансові махінації, а не робити заяви про занепокоєння", - додала вона.

Навальна наголосила, що Путін повинен відповісти за те, що він зробив з Росією та з її мирною сусідкою.

Голосування за резолюцію щодо вбивства Олексія Навального та необхідності дій ЄС на підтримку політичних в'язнів і пригнобленого громадянського суспільства в Росії має відбутися в Європарламенті 29 лютого.

Топ коментарі
+22
Ніхто ще не сказав про пуціна краще, ніж колись Борис Нємцов.
показати весь коментар
28.02.2024 14:35 Відповісти
+16
Коментатори під цією новиною не розуміють, що саме такі заяви вдови Бутерброда на користь Україні.
Не дивно, що нашим населенням керують обрані цим населенням зеленські, єрмаки, татарови.
показати весь коментар
28.02.2024 14:40 Відповісти
+13
Деякі люди стають більш корисними коли помирають...
показати весь коментар
28.02.2024 14:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тепер про вдову наваляли, блд...

"Вторая смєна! Вторая смєна!"
(хф "Фантомас разбушевался"
показати весь коментар
28.02.2024 14:34 Відповісти
ворог нашого ворога це наш союзник

Навальная хорошая русская женщина

пи-си: з нею треба мати справи, бо вона зараз реально на чолі російської опозиції
показати весь коментар
28.02.2024 14:45 Відповісти
показати весь коментар
28.02.2024 14:53 Відповісти
Самка Бутерброда негодуєть !!!!
показати весь коментар
28.02.2024 14:35 Відповісти
Тобі напевно часто кажуть, що ти довбоіоп. Як, до речі, і тим 9 гівнюкам, які лайкнули твій висер.
показати весь коментар
28.02.2024 16:38 Відповісти
Ny ti i PRIDYROK !!
показати весь коментар
28.02.2024 22:10 Відповісти
Ніхто ще не сказав про пуціна краще, ніж колись Борис Нємцов.
показати весь коментар
28.02.2024 14:35 Відповісти
Деякі люди стають більш корисними коли помирають...
показати весь коментар
28.02.2024 14:35 Відповісти
показати весь коментар
28.02.2024 14:36 Відповісти
показати весь коментар
28.02.2024 14:36 Відповісти
показати весь коментар
28.02.2024 14:37 Відповісти
показати весь коментар
28.02.2024 16:40 Відповісти
Курва кацапська .
показати весь коментар
28.02.2024 14:36 Відповісти
Поперло молодиці))) Виступи, гранти, популярність....
показати весь коментар
28.02.2024 14:54 Відповісти
Зараз в якості адвоката Ху@ла на арену вийде Баканов і спростує заяви про ху@ла-монстра.
показати весь коментар
28.02.2024 14:37 Відповісти
тільки от не знаю - сміятись чи плакати...
показати весь коментар
28.02.2024 14:41 Відповісти
Та геть не весело ... ((
показати весь коментар
28.02.2024 14:42 Відповісти
Тут і без Баканова вистачає таких. Один чого вартий. Аж піну пускає.
показати весь коментар
28.02.2024 16:43 Відповісти
Нам зараз потрібно шоб путін таки правив дальше,ніхто крім нього не розвалить рашу,якщо прийдуть опозиціонери то буде заморозка з подальшею війною. Так що нє голубушка, путін буде до кінця,а ліхіє 90тиє вам покажуться раєм.
показати весь коментар
28.02.2024 14:39 Відповісти
Коментатори під цією новиною не розуміють, що саме такі заяви вдови Бутерброда на користь Україні.
Не дивно, що нашим населенням керують обрані цим населенням зеленські, єрмаки, татарови.
показати весь коментар
28.02.2024 14:40 Відповісти
Аби ж ти була трохи розумніша... Та ладно - хоч тупувата, та яка є - зате своя...

Такі зави тієї сучки формують думку що русськіє харошіє - путєна памагітє убрать і памагітє встать с калєн харошім русськім.
показати весь коментар
28.02.2024 14:45 Відповісти
Україні буде гірше від того, що приберуть ху@ла?
показати весь коментар
28.02.2024 14:53 Відповісти
Якщо не доб'ють Московію а просто замінять одне чмо на друге - буде гірше. Тим що там міняється єкатерина на петра а ніколай на лєніна з подальшим сраліним - Україні не легше.
Гидота під назвою Рассєя повинна здохнути та розвалитись на національні держави.
показати весь коментар
28.02.2024 15:01 Відповісти
Історія тієї ж роZії доводить, що при усуненні ( смерті ) диктатора наступали суттєві зміні. І це може суттєво вплинути на поведінку навколоху@ловських щурів.
В цей період точно впаде завзятість рашистського біосміття на фронті.
показати весь коментар
28.02.2024 15:09 Відповісти
Бидлота правдивої історії не знає. Вона знає історії, які їй ****** пропаганда.
показати весь коментар
28.02.2024 16:45 Відповісти
Та оспади кто его приберет? Эта мымра?
показати весь коментар
28.02.2024 15:01 Відповісти
Прочитайте текст статті.
показати весь коментар
28.02.2024 15:11 Відповісти
👍💯
показати весь коментар
28.02.2024 14:53 Відповісти
"Коментатори під цією новиною не розуміють, що саме такі заяви вдови Бутерброда на користь Укрїни". У мене великі сумніви після заяв радника Президента Зеленського аристовича і начальника ГУР Буданова, який недавно сказав, що Навальний помер природною смертю від тромба, ніби був там при розтині тіла. А західні країни мали вводити снкції проти Засрашки, які б послабили Цапію і захистили наших військових. Але від влади сказали так, навіщо?
показати весь коментар
28.02.2024 20:51 Відповісти
Ну як навіщо? Виручають свого спільника Ху@ла.
показати весь коментар
28.02.2024 22:47 Відповісти
Спитайте ії чий Крим і все стане на своє місце
показати весь коментар
28.02.2024 14:40 Відповісти
перестаньте питати "чий Крим ?"

Ізраїль не питає "чия Палестина"
показати весь коментар
28.02.2024 14:46 Відповісти
Дуже погано що багато негативних коментарів що до виступів вдови Навального. Я не хочу зараз дискутувати був Навальний проектом Кремля чи не був. Але зараз його дружина є нашим ситуативним другом. Нам потрібна абсолютно люба допомога. Навіть якщо вона зараз йде від бувших нейтральних до нас чи навіть недругів. Потрібно ВСЕ.
показати весь коментар
28.02.2024 14:46 Відповісти
Немає там хАроших, вони тільки ЗА " прєкрасную расєю будущєго" , але аж ніяк не за її розчленування.
Тому в нас і "рашаопозиції" зовсім протилежні цілі
показати весь коментар
28.02.2024 15:20 Відповісти
Мені по барабану з хороших чи поганих руських ворог *****. Поки в нас одна ціль треба сприймати допомогу.
показати весь коментар
28.02.2024 16:24 Відповісти
"На думку вдови опозиціонера, Путін є лідером організованого злочинного угруповання..."
------
Немає на росії ніяких опозиціонерів, є лише вороги режиму.
показати весь коментар
28.02.2024 14:57 Відповісти
А х...і ви поперлися назад після отруєння??!! Що, принесли вам ,,водочку", ,,дєкабрісти" хрен...ві?!
показати весь коментар
28.02.2024 14:58 Відповісти
Деякі вчинки важко пояснити.
Наприклад, навіщо Саакашвілі повернувся додому?
показати весь коментар
28.02.2024 15:06 Відповісти
враг нашего врага, наш друг
пусть у нее все получится...
показати весь коментар
28.02.2024 15:07 Відповісти
Прісвятая Бутербродіца
показати весь коментар
28.02.2024 15:16 Відповісти
Не бидло ж, як ти от.
показати весь коментар
28.02.2024 16:47 Відповісти
Подивимось на голосування.
Якщо бояться визнати росію країною-терористом, то нехай борються як із мафією.
показати весь коментар
28.02.2024 15:30 Відповісти
Что характерно слово Украина предпочитает вообще не упоминать и постоянно трындит что ***** плохой а народ на расеюшке ни при чём.
показати весь коментар
28.02.2024 15:41 Відповісти
Вдова Навального витісняє геополітика всіх часів з інфопростору. 😁

Може ЗЄ стати вдовою...
показати весь коментар
28.02.2024 15:58 Відповісти
Безутішна вдова боться вимовити слово Україна, як ***** боялось вимовити слово Навальний. То чим вона краща?
показати весь коментар
28.02.2024 16:19 Відповісти
Юля, чий Крим?
показати весь коментар
28.02.2024 17:20 Відповісти
эта шмара в обращении рассуждала о будущем прекрасной расеи!хотя всему миру давно известно что никакого будущего у страны террориста,империи насилия и зла нет и быть не может!
показати весь коментар
28.02.2024 18:54 Відповісти
показати весь коментар
28.02.2024 18:55 Відповісти
Зараз бєзутєшная вдова доводить всьому світу, що раісянє хороші і з них треба знімати санкції , бо вони не працюють, а зброю нам давати теж не треба, бо вона також не працює. Ця ТП своіми промовами допомагає ***** та його людожерам, навіть не підозрюючи про це.

А ось така «отчаявщаяся *********» буде обурюватись, що Україна на не проливає сльози за їхнім бутербродним, якого ця Люля сама відпустила у лапи *****. Шоб ви всі там провалились, імперці грьобані.
показати весь коментар
28.02.2024 23:00 Відповісти