5085 відвідувачів онлайн
6 910 30

У Нідерландах хочуть, щоб українські біженці платили за проживання у притулках

біженці,нідерланди

У Нідерландах хочуть запровадити оплату за проживання у муніципальних прихистках для українських біженців, які вже працевлаштувалися.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

Як зазначається, минулого тижня депутати парламенту Нідерландів обговорювали запровадження оплати для біженців, які живуть у притулках, але вже мають роботу. Більшість парламентарів підтримали цю ідею.

Державний секретар у справах притулку Ерік ван дер Бург пропонує, щоб працевлаштовані біженці оплачували 105 євро за комунальні послуги та 242,48 євро – за харчування. Водночас українських біженців не зобов'яжуть платити за медичне страхування, тому що це буде складно реалізувати.

Очікується, що це має заохотити українців шукати окреме житло. Тоді звільняться місця у притулках для інших біженців.

Криза із розміщенням біженців у Нідерландах досягла таких масштабів, що закрився навіть останній пункт прийому новоприбулих біженців в Утрехті (в центрі Ярберс), де українцям мали розміщувати на добу перед розподіленням до житла в іншій частині країни. Але притулки переповнені і людей нікуди переводити.

Топ коментарі
+16
105 євро! Азохенвей! Зняти хату в НЛ - штука євро мінімум, десь в ******, де ще три години на вєліку до потяга їхати. В Амстері чотири роки назад 1500 було, а зараз мабудь всі дві штуки.. Ох пресують!
показати весь коментар
06.03.2024 17:05 Відповісти
+14
А тим часом Шольц в сусідній Німеччині догрався грою з електоратом.

- Шольц, чому ви не постачаєте Тауруси?
- Електорат проти: 2/3 кажуть "ні" постачанню Україні.
- Але тоді електорату власноруч прийдеться воювати проти путіна.
- Я їм сьогодні це сказав. Запропонував суцільний військовий обовʼязок.
- І що вони?
- Теж проти...
показати весь коментар
06.03.2024 17:02 Відповісти
+10
Дармоїди, треба платити за житло у Європах. Бо вам же платять за житло ті, кому ви його здаєте в Україні.
Всі, кого знаю, хто зараз у Європі « біженцикує» всі здають свої квартири та дома квартирантам. Кілька разів приїзжають полікувати зуби та зняти гроши з квартирантів.
показати весь коментар
06.03.2024 17:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
- І що вони?
- Теж проти...
показати весь коментар
06.03.2024 17:02 Відповісти
так буде справедливо, ну або повертатись додому.
показати весь коментар
06.03.2024 17:03 Відповісти
105 євро! Азохенвей! Зняти хату в НЛ - штука євро мінімум, десь в ******, де ще три години на вєліку до потяга їхати. В Амстері чотири роки назад 1500 було, а зараз мабудь всі дві штуки.. Ох пресують!
показати весь коментар
06.03.2024 17:05 Відповісти
Та ще за харчування 242,48 € - у Швейцарії такої халяви навіть не існує ...
показати весь коментар
07.03.2024 05:19 Відповісти
Чекаємо кілотонн лайна в провладних ЗМІ, про те, "які погані голландці."
показати весь коментар
06.03.2024 17:05 Відповісти
"закрився навіть останній пункт прийому новоприбулих біженців в Утрехті (в центрі Ярберс), де українцям мали розміщувати на добу перед розподіленням до житла в іншій частині країни. Але притулки переповнені і людей нікуди переводити. "

Не те, щоб я не підтримував того, що працююча людина має платити за житло, але розповідати про переповнені притулки, які закриті, це якось дивно. То вони переповнені, чи їх просто немає?
показати весь коментар
06.03.2024 17:05 Відповісти
Можливо, просто переповнені і нових біженців більше не приймають, хто зна. Тоді чому це так прямо не написати? Так, журналісти в нас нині ще ті, вміють правильно донести новину до читача...
показати весь коментар
06.03.2024 18:04 Відповісти
Треба аби 95 квартал та Лещенко платили за це, бо вони цього варті
показати весь коментар
06.03.2024 17:05 Відповісти
А от ...За результатами референдуму, що відбувся за ініціативи профспілок,
Швейцарія проголосувала за 13-ту додаткову пенсію.
фу,як не культурно.
показати весь коментар
06.03.2024 17:05 Відповісти
Їхні гроші, тратять як хочуть...
показати весь коментар
06.03.2024 17:37 Відповісти
і як вони виживають без Євросоюзу?
показати весь коментар
06.03.2024 20:37 Відповісти
Доволі адекватно все
показати весь коментар
06.03.2024 17:08 Відповісти
Хай суки платять. Звикли до халяви.
показати весь коментар
06.03.2024 17:33 Відповісти
ти не дочитав
показати весь коментар
06.03.2024 17:50 Відповісти
Авжеж. Українці там повинні заробляти на пособія пакистанцям та афганцям. Ні, вимоги повинні бути однакові для всіх. Рік, не більше. Не вивчив за цей час їхню мову, не влаштувався на роботу, не знайшов житло - все, їдь додому.
показати весь коментар
06.03.2024 18:11 Відповісти
Якщо ти не інвалід і робочого віки сидіти на «пособіях» в «штатах» практично неможливо. Ти подоляцький троль зміни підхід до проблеми. Брехнею тут не допоможеш це точно.
показати весь коментар
06.03.2024 18:32 Відповісти
Дармоїди, треба платити за житло у Європах. Бо вам же платять за житло ті, кому ви його здаєте в Україні.
Всі, кого знаю, хто зараз у Європі « біженцикує» всі здають свої квартири та дома квартирантам. Кілька разів приїзжають полікувати зуби та зняти гроши з квартирантів.
показати весь коментар
06.03.2024 17:48 Відповісти
то хай квартиранти їдуть в Європу - що не так?
показати весь коментар
06.03.2024 20:38 Відповісти
Та хто ж їх випустить!?
показати весь коментар
06.03.2024 22:10 Відповісти
..хотеть не вредно...Но каким тварью должен быть,чтобы просить денег у беженца 3 мировой
показати весь коментар
06.03.2024 19:51 Відповісти
Туристи ***! І жодної копіки з тих туристів на потреби ЗСУ, навпаки смокчуть останнє звідси і влаштовують своє особисте життя там, поки їх рідні воюють тут.
показати весь коментар
06.03.2024 19:55 Відповісти