8029 відвідувачів онлайн
2 993 32

Громадяни Грузії не допустять проросійського уряду, - президентка Зурабішвілі

зурабішвілі

Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі вважає, що жителі країни не допустять перебування при владі справді проросійського уряду, незважаючи на відповідну риторику нинішнього.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Грузия Online".

"Громадяни і суспільство Грузії не допустять проросійського уряду - партії влади, якщо вона буде яскраво проросійська", - сказала Зурабішвілі.

Вона нагадала, що новий грузинський прем'єр-міністр Іраклій Кобахідзе раніше різко критикував представників Заходу, але після призначення на цю посаду перший свій візит здійснив саме до Брюсселя.

"Кого (Кобахідзе. - Ред.) приймає першим? Послів ЄС. Забув, що його остання поїздка як голови партії була в Пекін. Це ті знаки, які цікаві", - додала Зурабішвілі.

Топ коментарі
+18
А зараз який?
показати весь коментар
07.03.2024 10:38
+16
Так уже - в форватері рашки
показати весь коментар
07.03.2024 10:38
+9
Країна не прокацапська. Ви там були? Країна просто падка на популістів (як і Україна, в принципі)...
показати весь коментар
07.03.2024 10:40
Коментувати
Сортувати:
Так уже - в форватері рашки
показати весь коментар
07.03.2024 10:38 Відповісти
А зараз який?
показати весь коментар
07.03.2024 10:38 Відповісти
Промосковська шелупень.
показати весь коментар
07.03.2024 10:39 Відповісти
Ого бабка явно переїла хачапурі. Там вся країна майже прокацапська))
показати весь коментар
07.03.2024 10:39 Відповісти
Країна не прокацапська. Ви там були? Країна просто падка на популістів (як і Україна, в принципі)...
показати весь коментар
07.03.2024 10:40 Відповісти
Звичайно.«Бука»дали?
Який нам був он як потрібний у перші місяці війни.
показати весь коментар
07.03.2024 10:49 Відповісти
Як і все більше і більше весь світ, на жаль
Боюсь уявити, що буде через 20 років. Це буде планета ідіотів, де половина - це ще догниваючі залишки демократій, знищені популістами, а решта - людоїдські режими, як кацапія, де уже без церемоній диктатура забрала владу у ідіотів.
показати весь коментар
07.03.2024 10:49 Відповісти
В принципі?) Да Украина мировой эталон популизма.
показати весь коментар
07.03.2024 11:35 Відповісти
ще потрібно собі уяснити, що і Міхо - той самий типовий популіст. Різниця між Міхо і нинішньою владою Грузії - в кого вони беруть/брали фінансування на власні популістичні прожекти.
показати весь коментар
07.03.2024 11:59 Відповісти
Звісно, популіст, але у нього був технократ Бендукідзе, тому реформи все ж робили...
показати весь коментар
07.03.2024 12:04 Відповісти
Бендукідзе звичайний шашличник. Його теорема проста як двері в ...ОПі. це коли вся додана вартість товару залишається у виробника. Але це порушує основу існування стойбіщ і їхнього. комуносоціалізму для вожаків стойбіщ. Американці більше ста років взад уже надавали своїм містечковим перцам по крепкім носам. До речі. Саме Рокфеллер одним з перших попав під каток і його бізнес таки примусово поділили.
показати весь коментар
07.03.2024 12:35 Відповісти
вже
показати весь коментар
07.03.2024 10:41 Відповісти
Анекдот , грузинський.
показати весь коментар
07.03.2024 10:42 Відповісти
Поздно пить боржоми, генацвале!
показати весь коментар
07.03.2024 10:44 Відповісти
Так уряд постійно заглядає в сраку кацапам,що вони не допустять
показати весь коментар
07.03.2024 10:44 Відповісти
Серьозно?! А нинішній у вас не такий самий уряд?! А на зараз він взагалі почав рухи у сторону Китаю. Воші біжать зі шкури здихаючого ( у політичному сенсі як мінімум) руськага ведмедя на китайську Панду.
показати весь коментар
07.03.2024 10:44 Відповісти
Ехо - "пустять, пустять, пустять ... ! ! !
показати весь коментар
07.03.2024 10:45 Відповісти
кацапи купілі грузін...і не дуже задорого.
огідно шо ця краіна яка допомогает фашістам в тій же самій час хоче вьіхаті в евросоюз на спіні в стекающей кровью Украіни.
показати весь коментар
07.03.2024 10:46 Відповісти
Не допустять давно допущене.
показати весь коментар
07.03.2024 10:49 Відповісти
Вже допустили!
показати весь коментар
07.03.2024 10:49 Відповісти
Бабусь, ти все проспала.
показати весь коментар
07.03.2024 11:00 Відповісти
Розовая пони.
показати весь коментар
07.03.2024 11:01 Відповісти
Він вже про-російський. Пізно пити боржомі !
показати весь коментар
07.03.2024 11:07 Відповісти
а вы еще нет???)
показати весь коментар
07.03.2024 11:14 Відповісти
Раз про армію ніслова,то чекайте москалів,котрі запросять до саюза гасударств.
показати весь коментар
07.03.2024 11:15 Відповісти
шутніца.. вчора путін сказав що ще й гагаузію в них забере. терпіли
показати весь коментар
07.03.2024 11:18 Відповісти
Дама живе у паралельній реальності. Як можна не допустити того, що вже давно є?
показати весь коментар
07.03.2024 11:27 Відповісти
терпіли в костюмах джигітів імітуватимуть боротьбу за свободу?
показати весь коментар
07.03.2024 11:37 Відповісти
..."яскраво проросійської влади" не допустять? Я тьмяно проросійську допустять?
показати весь коментар
07.03.2024 11:42 Відповісти
вже.
і давно, вже десять років.
Ото будь-який популізм (ще раз підкреслю - і Міхо, і його влада були популістами) заводить країну під крило ***** і касапів.
Але якою же буде проблемою для всього світу, якщо під крило зайде США...
показати весь коментар
07.03.2024 12:02 Відповісти
а зараз в Грузії уряд не проросійський. Принцип "сси в глаза - божа роса" в дії.
показати весь коментар
07.03.2024 12:35 Відповісти
А якщо влада буде не "яскраво проросійська", а "наполовину проросійська"? Ця тіточка несповна розуму, немов живе не іншій планеті. Грузини давно вже втратили гідність і стали звичайними шашличниками. То ж ім до лампади, чи буде влада "проросійська", чи ні. Грузія перетворилася на країну дрібних крамарів, тож незабаром опиниться на звалищі Історії