4880 відвідувачів онлайн
12 683 16

Росіяни вдарили по Одесі ракетами: Є постраждалі (оновлено)

вибух

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Повітряні сили попередили про пуск ракети в бік Одеси.

За даними "Суспільного", у місті пролунали вибухи.

Глава ОВА Кіпер закликав жителів перебувати в укриттях.

Згодом повітряні сили знову попередили про загрозу балістики для південних областей, після чого в Одесі пролунав повторний вибух.

Очільник ОВА Кіпер згодом повідомив, що внаслідок російської ракетної атаки по Одесі є постраждалі. На місці працюють всі відповідні служби. Данні уточнюються.

Топ коментарі
+15
Без ждунів-убивць, таке не обходиться!
Пильнуймо привладних та їх «мудрі дії»…
показати весь коментар
15.03.2024 11:27 Відповісти
+6
Вата сама ж наводить, сама ж верещить ой як страшно. У моєму будинку повно вати і не здивуюся, якщо хтось з них наводить. Вони й готові наводити і майже прямо про це кажуть. ******* тварюки
показати весь коментар
15.03.2024 11:55 Відповісти
+4
Вони терористи, треба повторити друге травня потворам
показати весь коментар
15.03.2024 11:42 Відповісти

Завантаження...