Росіяни вдарили по Одесі ракетами: Є постраждалі (оновлено)

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.
Повітряні сили попередили про пуск ракети в бік Одеси.
За даними "Суспільного", у місті пролунали вибухи.
Глава ОВА Кіпер закликав жителів перебувати в укриттях.
Згодом повітряні сили знову попередили про загрозу балістики для південних областей, після чого в Одесі пролунав повторний вибух.
Очільник ОВА Кіпер згодом повідомив, що внаслідок російської ракетної атаки по Одесі є постраждалі. На місці працюють всі відповідні служби. Данні уточнюються.
Пильнуймо привладних та їх «мудрі дії»…