8946 відвідувачів онлайн
5 466 11

16 березня оголошено днем жалоби в Одесі

одеса

Про це повідомив очільник ОВА Олег Кіпер, інформує Цензор.НЕТ.

"Завтра в Одесі та області буде оголошена жалоба. Висловлюю щирі співчуття родинам загиблих…", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 15 березня російські окупанти завдали ракетних ударів по Одесі. Станом на 14 годину відомо про 14 загиблих та 46 поранених. Серед загиблих рятувальники, медики та місцеві жителі.

Топ коментарі
+9
Сумно і дуже боляче .....😪😪😪
показати весь коментар
15.03.2024 14:19 Відповісти
+5
Рашиські варвари будьте прокляті до сьомого коліна ,смерть рашиським окупантам.
показати весь коментар
15.03.2024 14:26 Відповісти
+5
кацапьйо хоче Одесу і весь вихід до Чорного моря за будь - яку ціну і будь-яким способом
показати весь коментар
15.03.2024 14:41 Відповісти

Завантаження...