9441 відвідувач онлайн
5 164 14

"Шахеди" атакують Харків, у місті вибухи, - мер Терехов

шахеди

Російські ударні безпілотники атакують Харків. У місті пролунало кілька вибухів.

Про це повідомив мер Ігор Терехов, інформує Цензор.НЕТ.

"Харків під ударом "шахедів".

Два вибухи в Основʼянському районі. Третій вибух в місті після "шахеда", - написав Терехов в телеграм-каналі.

Інформація щодо постраждалих та руйнування уточнюється.

Топ коментарі
+10
Ху&ло не залишив українцям ніякого вибору.

Або смерть, або Перемога.

Зараз кацапи будуть проводити нову мобілізація, яка вирогідно буде націлена на Харків також.

Харків місто Герой! Тримайтесь Герої!
Перемога буде за Україною.
показати весь коментар
23.03.2024 02:43 Відповісти
+8
Ось таки удари по Україні, виходячи з логіки адміністрації Білого дому, заохочуються.
Бо наші удари по території рашки, щоб зменшити потенціал рашистів, категорично не заохочуються адміністрацією Байдена.
показати весь коментар
23.03.2024 01:19 Відповісти
+8
То що в вас поруч стоять "русня " та "спиівчуваю" сам по соби вже тревожній факт....Я не людожер,але колі я дви годіны тому побачів як той автоматчік ніщів русню ,жоден фібр моей душі не коліхнувся...
показати весь коментар
23.03.2024 03:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ось таки удари по Україні, виходячи з логіки адміністрації Білого дому, заохочуються.
Бо наші удари по території рашки, щоб зменшити потенціал рашистів, категорично не заохочуються адміністрацією Байдена.
показати весь коментар
23.03.2024 01:19 Відповісти
не для того вони вводили пекельні санкції, що мо би бізнес з русачками ламали
показати весь коментар
23.03.2024 02:21 Відповісти
Це хто сказав? Хтось з Білого дому? Чи "це ж всі знають"? Будуть бити по НПЗ, то бензину буде менше, а не нафти, і вона в ціні не підніметься, навпаки, куди її дівати?
показати весь коментар
23.03.2024 08:33 Відповісти
а де наші безпілотники щось зелений мерзотник плів про тисячі ударних апаратів але один двп в місяць
показати весь коментар
23.03.2024 01:31 Відповісти
Таке враження що ми відкотилися на 3 роки назад...Дуже багато питань...
показати весь коментар
23.03.2024 01:58 Відповісти
так і є, цьому сприяє заморозка на поставку зброї та дивні пропозиції https://www.ft.com/content/98f15b60-bc4d-4d3c-9e57-cbdde122ac0c Financial Times
від союзників підставити другу щоку під ляпаси рф та не відповідати у відповідь, а південно-американський папа франциск той взагалі пропонує пошвидше вивішувати білий прапор.
показати весь коментар
23.03.2024 02:41 Відповісти
Газета - це ще не істина. Ви теж можете замовити там статтю, якщо грошей вистачить.
показати весь коментар
23.03.2024 08:35 Відповісти
Боже мой, как я вам співчуваю , харьковчане...
Столько страданий...
показати весь коментар
23.03.2024 02:14 Відповісти
А ще у моїх знайомих у будинку встановлені не газові плити, а електричні. Взагалі крах. Залишається тільки бити по місцях, звідки вилітає це гімно. Розбити 5 станцій і на кожну по декілька ракет - це, мабуть, денацифікація. Нелюди.
показати весь коментар
23.03.2024 08:39 Відповісти
Ху&ло не залишив українцям ніякого вибору.

Або смерть, або Перемога.

Зараз кацапи будуть проводити нову мобілізація, яка вирогідно буде націлена на Харків також.

Харків місто Герой! Тримайтесь Герої!
Перемога буде за Україною.
показати весь коментар
23.03.2024 02:43 Відповісти
Чому не співчуваю русні

Маріуполь, драмтеатр, надпис Діти і російський пілот скидає бомбу на приміщення з дітьми.

Чому не співчуваю русні

Фільтраційні заходи. Кацап до дівчини - роздівайся догола може в тебе наколки українські є. І так кожного.

В мене ніколи не буде співчуття до цих мразей. Вони нелюди, а нелюдь моє бути вбитою
показати весь коментар
23.03.2024 02:55 Відповісти
То що в вас поруч стоять "русня " та "спиівчуваю" сам по соби вже тревожній факт....Я не людожер,але колі я дви годіны тому побачів як той автоматчік ніщів русню ,жоден фібр моей душі не коліхнувся...