9868 відвідувачів онлайн
2 897 24

Хакерська атака на українські телеканали: росіяни глушили ефір своєю пропагандою

Хакерська атака на українські телеканали: росіяни глушили ефір своєю пропагандою

Російські хакери атакували українські телеканали. В ефірі каналів холдингу 1+1 media транслювали пропагандистський відеоматеріал окупантів.

Про це в телеграмі повідомив Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки з посиланням на холдинг 1+1 media, інформує Цензор.НЕТ.

Це трапилось зранку, 28 березня. Ворог намагався заглушити канали: 1+1 Україна, 1+1 Марафон, ТЕТ, ПлюсПлюс, Бігуді, 2+2, УНІАН та інші, йдеться в повідомленні.

Центр стратегічних комунікацій зазначає, що в результаті таких атак, українські ефіри були перервані, натомість транслювались відео із російською пропагандою. Наголошується, що до таких дій загарбники вдаються, щоб дестабілізувати ситуацію в Україні.

Згодом проблему усунули, а мовлення каналів відновили у звичайному режиму. У холдингу українців закликають дотримуватися інформаційної гігієни, щоб не допомагати ворогу ширити дезінформацію.

Українська кіберспільнота продовжує атаки на компанії країни-терориста Росії. За останні кілька тижнів вдалося завдати збитків та призупинити роботу критично важливих об’єктів.

Раніше українська розвідка здійснила успішну DDoS-атаку проти Міністерства оборони Росії, у результаті чого вдалося отримати доступ до серверів, шифрів та секретних документів.

Топ коментарі
+16
нічого дивного: лайно до лайна.
показати весь коментар
28.03.2024 17:31 Відповісти
+13
Г+Г і саме з цією задачею справлялось...
показати весь коментар
28.03.2024 17:33 Відповісти
+10
ті хто дивиться Г+Г навіть різниці в контенті не помітили...
показати весь коментар
28.03.2024 17:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
нічого дивного: лайно до лайна.
показати весь коментар
28.03.2024 17:31 Відповісти
Я і з викненим телевізором бачу які вони підараЗи
показати весь коментар
28.03.2024 17:39 Відповісти
з язика зняв. Я не дивлюся взагалі, але, якби дивився, то мабуть різницю лиш по мові помітив би.
показати весь коментар
28.03.2024 18:18 Відповісти
Г+Г і саме з цією задачею справлялось...
показати весь коментар
28.03.2024 17:33 Відповісти
Кашмар! Шо там якісь ракетні обстріли - тут канал бігуді був недоступний!
показати весь коментар
28.03.2024 17:33 Відповісти
бідаааааа,на марафєт замахнулися
показати весь коментар
28.03.2024 17:33 Відповісти
Если мудафон будут глушить , то только к лучшему.
показати весь коментар
28.03.2024 17:34 Відповісти
Така собі ложка дьогтю в діжці лайна.
показати весь коментар
28.03.2024 17:35 Відповісти
Тепер відповідальні мають відправитись на фронт, а броні хай отримують ті хто справиться...
показати весь коментар
28.03.2024 17:35 Відповісти
Я дивився - Бігуді...
Глядь- нічого не змінилось...
показати весь коментар
28.03.2024 17:36 Відповісти
От дурні кацапи, і нахіба? На Г+Г і так того досить...
показати весь коментар
28.03.2024 17:36 Відповісти
Я дотримуюся гігієни-я не дивлюся ЗЄшмарафон.
показати весь коментар
28.03.2024 17:37 Відповісти
Видно,щось перемкнуло у них,це ж кого,г+г? мосейчукча покрутіше скабєєвой.
показати весь коментар
28.03.2024 17:43 Відповісти
ті хто дивиться Г+Г навіть різниці в контенті не помітили...
показати весь коментар
28.03.2024 17:47 Відповісти
Не прочитав би про це - зроду-віку не знав би про цю патужную рузьгу пабєду. Уся родина вже декілька років телевізор не дивиться. Хіба зрідка в якості домашнього кінотеатру.
показати весь коментар
28.03.2024 17:49 Відповісти
Єдиний вибл*дкофон глушили як же тепер зешелупонь буде жити..
показати весь коментар
28.03.2024 17:56 Відповісти
"У холдингу українців закликають дотримуватися інформаційної гігієни, щоб не допомагати ворогу ширити дезінформацію"
------
Та притомні люди вже давно дотримуються інформаційної гігієни та не дивляться усіляке лайно, тим більше - лайно з того "холдингу".
показати весь коментар
28.03.2024 18:01 Відповісти
Це хакерська атака явно не кацапів, бо ця атака була на користь українців. Г+Г не холдинг, недожурнашлюшки які там працюють - не люди.
показати весь коментар
28.03.2024 18:06 Відповісти
А чому про "г+г" у множині?
показати весь коментар
28.03.2024 18:23 Відповісти
Знову "слугу народу" ?????
показати весь коментар
28.03.2024 18:36 Відповісти
А що краще - брехня ***** чи брехня ЗЄлупоні?
показати весь коментар
28.03.2024 18:37 Відповісти
новий шеф РНБО,із фсбешною освітою приступив до виконання обов'язків,йому на допомогу підтягнулися друзі "буданги" по "телеграму"
показати весь коментар
28.03.2024 18:49 Відповісти
Ще зранку прочитав, що десь о 9:40 було зламано супутникове мовлення на вказаних каналах, і от повідомлення на Цензорі - щось якось оперативненько. Але насправді по#уй - жоден з цих каналів не ливлюсь, особливо зранку.
показати весь коментар
28.03.2024 19:16 Відповісти
бачив ту лажу, пропагандистка медведчука розповідала, що українці козли. потім, що українці козли рахують козлами всі сусідів України.
показати весь коментар
28.03.2024 19:19 Відповісти