9690 відвідувачів онлайн
3 181 31

Керівництво "слуг" збирало своїх депутатів, щоб утримати єдність фракції, - ЗМІ

народа,слуга,сн

Про це повідомляє з посиланням на джерела в партії Українська правда, передає Цензор.НЕТ.

Підгрупи фракції почергово збирали голова фракції СН Давид Арахамія, віцеспікер Олександр Корнієнко та перший заступник голови фракції "СН" Андрій Мотовиловець. Запросили також депутатів, які рідко з'являються в Раді.

"Нам треба укласти якийсь новий "договір", як нам далі жити і працювати. Всякі призначення, виїзди за кордон і так далі - це одне. Але головний підсумок цих зустрічей - це шок. Коли кажеш депутатам, що ще мінімум там півтора - два роки треба в такому форматі прожити, всіх кидає в піт.

У чесних людей, які йшли працювати на країну, тупо закінчились заощадження і їм нема на що жити. А в тих, хто йшов мутити, теж мотивації ніякої, бо зараз в Раді грошей немає. А тут ще ПЕПство, а тут ще ЗМІ тебе з усіх сторін мочать, і свої ж міністри чи губери витирають об тебе ноги. Мотивація не дуже", - розповів виданню один з нардепів.

Після цих "внутрішніх діалогів" у "СН" одразу кілька співрозмовників УП розповіли, що після того як всі виговорились, стало ще очевидніше, що іншого шляху, крім пошуку внутрішніх угод, просто немає.

Один із депутатів "СН" також розповів, що "часом ці зустрічі переростають у те, що один одному тіки напихають матюків, але після них якось легше стає. І Давид (Арахамія. - Ред.) такий розказчик, прям так накладає, що ти йому віриш. Хоча потім приходиш додому і думаєш: а що змінилось?".

Відзначається, що наприкінці 2023 року "СН" могла розраховувати на роботу фракційного ядра, яке складалось із 170-180 депутатів. Це депутати, які плюс - мінус стабільно приходять на засідання та готові голосувати командою.

Станом на березень 2024-го це ядро стислося до 150 голосів. Тож керівництво "слуг" у пожежному режимі почало шукати варіанти, як утримати фракцію від колапсу.

Чи були ці зустрічі успішними буде зрозуміло у квітні, коли нардепи візьмуться розглядати законопроєкт про мобілізацію.

Топ коментарі
+8
так. В блакитному пєньюарі. Був аншлаг.
показати весь коментар
04.04.2024 12:00 Відповісти
+6
а безкутна танцювала?
показати весь коментар
04.04.2024 11:54 Відповісти
+4
Нічого цим слугам Бені і ригів не допоможе. Ну можуть підписати договір єдності, якимсь забрудненням всіх злочинами, задокументувати отримання грошей чи послуг "за єдність", але як запахне шмаленим, то кожен буде шукати свої особисті шляхи. Що їм може скзати Зеля, коли він десь через місяць буде нелегітимним і вони про це знають. А разом із Зелею відпадуть і його вірні слуги з офісу президента.
показати весь коментар
04.04.2024 11:59 Відповісти

Завантаження...