11188 відвідувачів онлайн
4 411 82

Вбивство неповнолітнього у київському фунікулері: підозрюваний перебуває в СІЗО

фунікулер

Військовослужбовець Управління держохорони, підозрюваний у вбивстві 16-річного юнака на станції фунікулера в Києві, перебуває у слідчому ізоляторі під вартою.

Про це повідомили в Управлінні державної охорони України, інформує Цензор.НЕТ.

Відомство висловило співчуття родині загиблого.

"Втрата дитини – це невимовне горе та непоправна втрата. Втім звертаємось до суспільства і представників медіа з проханням уникати поширення недостовірної та неперевіреної інформації.

Офіційно повідомляємо, що підозрюваний знаходиться у слідчому ізоляторі під вартою, Управління державної охорони максимально співпрацює зі слідством та в жодному разі не виправдовує військовослужбовця", - йдеться у повідомленні.

Вбивство неповнолітнього у київському фунікулері 

Увечері 7 квітня на станції столичного фунікулера між чоловіком та компанією молодиків виник конфлікт. Під час інциденту підозрюваний штовхнув одного із підлітків. Той головою розбив віконне скло та отримав травми у вигляді різаних ран шиї, від яких помер до приїзду лікарів.

Правоохоронцю, причетному до трагедії на станції, оголосили підозру.

Раніше Державне бюро розслідувань повідомляло про відкриття кримінального провадження за фактом вбивства на станції фунікулера в Києві.

Топ коментарі
+22
Батько мав виховувати свого чада так, щоб він не ********* до дорослих мужиків. Тепер мужик своє видсидить якось.
показати весь коментар
09.04.2024 11:36 Відповісти
+15
За що? Поки що немає жодних фактів ,як там було насправді. Побачимо. Особисто бачив багато разів, як підлітки погано себе вели на вулиці або в транспорті, чиплялися до людей, ображали, штовхалися. Іноді били людей натовпом... У 16 років і на підпитку бувають і на солях.
показати весь коментар
09.04.2024 11:40 Відповісти
+13
Шкода мужика, скоріш за все зробив зауваження шоблі ********, а ті бикувати почали. Але треба було тримати себе в руках. Не професійно вийшло
показати весь коментар
09.04.2024 11:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Охоронник Зеленського?
показати весь коментар
09.04.2024 11:25 Відповісти
Молодики, коли збираються в стаю, та ще і напідпитку - дуже агресивні. По дурному загублене молоде життя одного і другого.
показати весь коментар
09.04.2024 12:06 Відповісти
батько має покарати вбивцю, тоді буде справедливо. все інше - *****
показати весь коментар
09.04.2024 11:29 Відповісти
Батько мав виховувати свого чада так, щоб він не ********* до дорослих мужиків. Тепер мужик своє видсидить якось.
показати весь коментар
09.04.2024 11:36 Відповісти
та х... там, здохнуть цей мужик повинен
показати весь коментар
09.04.2024 11:37 Відповісти
Батько мав би тебе виховати, але важко виховати, якщо мізків немає. Наступний раз намагайся хоч розібратись в ситуації, муфлон, перед тим, як відкривати дупло своє. І так, я знаю, що там трапилось, бо це мій вихованець і я маю інфу з перших вуст
показати весь коментар
09.04.2024 13:02 Відповісти
Аноніме бздливий! Ніхрена ти не знаєш. Інакше виклав би свою "інфу з перших вуст".
показати весь коментар
09.04.2024 18:07 Відповісти
6 марта 1981 года мать 7-летнего ребенка получил закон в ее руках. Она открыла огонь в зале суда и убила Клауса Грабовски, обвиненного в изнасиловании и убийстве своей 7-летней дочери.

показати весь коментар
09.04.2024 11:37 Відповісти
За що? Поки що немає жодних фактів ,як там було насправді. Побачимо. Особисто бачив багато разів, як підлітки погано себе вели на вулиці або в транспорті, чиплялися до людей, ображали, штовхалися. Іноді били людей натовпом... У 16 років і на підпитку бувають і на солях.
показати весь коментар
09.04.2024 11:40 Відповісти
Які Вам потрібні ще факти? Вбито людину? Чи Ви відшукаєте в статті 115 КК України посилання "що якщо підлітки погано себе вели на вулиці або в транспорті, чиплялися до людей, ображали, штовхалися...то таких можна вбивати?
показати весь коментар
09.04.2024 11:46 Відповісти
Анатолій, там було ненавмисне вбивство і ми не знаємо обставин. Точно знаю, не на словах, якою є агресивною стая молодиків, тим більше на підпитку. Тут не можна спішити з висновками.
показати весь коментар
09.04.2024 12:10 Відповісти
Я навіть не буду сперечатися, але є факт - а це вбивство. А ось тут мають розібратися слідчі, тут був умисел, чи вбивство через необережність. А якщо через необережність, то там інша стаття 119 КК України. Частина1. Вбивство, вчинене через необережність, -карається обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк. І в частині першій нічого немає про агресивну стаю молодиків.
показати весь коментар
09.04.2024 13:04 Відповісти
А ви не припускаете, шо вина на молодику та військовий захищався та скоїв НЕНАВМИСНЕ вбивство?
показати весь коментар
09.04.2024 12:42 Відповісти
В такому випадку, на мій погляд має застосовуватися ст.118 КК України- умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони або у разі перевищення заходів, необхідних для затримання злочинця карається виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років.
Може бути і застована ст.36 КК, як необідна оборона, але це вже після проведення заходів слідства.
показати весь коментар
09.04.2024 13:22 Відповісти
Ваша думка субєктивна. Треба дочекатись матеріалів слідства, тоді суд прийме рішення.
показати весь коментар
09.04.2024 15:06 Відповісти
Ви можете вважати, що моя думка суб'єктивна, але мені здається що я знаю про що пишу. Це кваліфікація злочину і її встановлює слідчий, а прокурор затверджує підписуючи(як було колись Форму 1 на злочин). Звичайно повна кваліфікація може бути тільки при вивчені зібраного матеріалу, але слова в статті про вбивство говорять про те, що то було вбивство.
показати весь коментар
09.04.2024 16:11 Відповісти
Так, пошукаємо і це могла бути Необхідна оборона. Треба детально розбиратись у обставинах події. Справа буде складна, а перехід на чийсь бік передчасний. Дивує офіційне висловлення співчуття. Невже потерпіла сторона близька до слідства? Упередженість тут непритустима. Закон один для всіх. Суд остаточно все визначить.
показати весь коментар
09.04.2024 14:24 Відповісти
А ви вже провели слідство та зясували всі обставини?
Хто першим почав та з чого почалась сварка?
показати весь коментар
09.04.2024 11:40 Відповісти
Покараєш коли зграя малолєток включить в тебе під вікном музику ввечері...а вийдеш і зауваження їм зробиш..
показати весь коментар
09.04.2024 11:47 Відповісти
Ні, вонго буде бурчати собі під носа но вийте ніколи не вийде. Бо сцікотно вийте.
показати весь коментар
09.04.2024 12:43 Відповісти
---
Та молода бидлота , особливо на підпитку, не має ні моралі ні страху..
..
Шкода що гепнув тільки одного, слід було би провчити всю зграю тих
..
гопників..
...
Охоронцю - повага і шана за небайдужість..
...
показати весь коментар
09.04.2024 12:25 Відповісти
Звідки таке ображене береться? Шкода йому. Пришелепкувате якесь.
показати весь коментар
09.04.2024 14:59 Відповісти
----
То батька слід було каструвати , щ об не плодив таку бидлоту..
..
З порядної сімї, не вівв би себе так щоби люди шукали захисту в охоронця
..
"Військовослужбовець Управління держохорони " та то і є охоронець
...
Держави її населення щоб призивати до порядку тих хто заважає
...
нормальним людям жити..
..
Не думаю що таке моглоби статися з юнаком який повертався з роботи
..
чи навчання... якого батьки навчили би поважати старших та
...
дотримуватися простих правил поведінки в людних місцях..
..
А було би ліпше як би оте бидло згвалтувало дитину чи провалило
..
комусь череп випитою пляшкою ?????
...
показати весь коментар
13.04.2024 10:34 Відповісти
В мене в дитинстві теж був конфлікт з УДО, теж патруль просто вирішив *********. Коли приїхали адвокати, то вони навіть не змогли пояснити якого біса вони мене затримали. Доки не почнуть за такі випадки зривати погони з начальства, то воно буде закривати очі на відморожених співробітників. Треба на два рівні вверх звільнити керівників, а цей має йти на нари. Цікаво що в багатьох темах понабігали боти, щоб виправдати вбивство дитини.
показати весь коментар
09.04.2024 11:32 Відповісти
Гарна історія, жаль що звездьож.
показати весь коментар
09.04.2024 11:40 Відповісти
---
слід зривати не погони , а голови батькам що родили і випустили у світ
..
таких уйобків..
...
показати весь коментар
09.04.2024 12:27 Відповісти
Дуже шкода, що ти,уйобок, десь закордоном...я б тебе власноруч придушив би за ці слова
показати весь коментар
09.04.2024 13:00 Відповісти
---
sam takyj ? ? ??
---
показати весь коментар
13.04.2024 11:08 Відповісти
всі пам'ятають чим закінчилося вбивство дитини на дитячому майданчику?
це, коли п'яні мєнти, гралися зброєю.
нічим!

щось змінилося?
ви думаєте, оте бидло усвідомило та благає відправити у часів яр?
воно, терміново, шукає потрібну людину і збирає кошти!
показати весь коментар
09.04.2024 11:34 Відповісти
Не підтримую, але і не звінувачую. Мало фактів. Чекаємо розслідування. Особисто бачив неодноразово, як підлітки погано себе вели на вулиці або в транспорті, чиплялися до людей, ображали, штовхалися. Іноді били людей... У 16 років і на підпитку бувають і на солях.
показати весь коментар
09.04.2024 11:34 Відповісти
Погоджуюсь. Поки все дуже сухо. Виник конфлікт. І тут розвиток подій може бути ну дуууже різним. Можливо і типу удошник зловив "зірочку" і вирішив показати "малалєткам" хто у фунікулері господар. А можливо дітлахи почали бавитись у дорослих "дядічєк" і відчули силу, бо їх більше, але хапнули в ітозі. Тут поки що хз, тільки наслідки.
показати весь коментар
09.04.2024 12:10 Відповісти
Шкода мужика, скоріш за все зробив зауваження шоблі ********, а ті бикувати почали. Але треба було тримати себе в руках. Не професійно вийшло
показати весь коментар
09.04.2024 11:34 Відповісти
а як професійно? зламати дитині щелепу і ребра, але так що б не докопались?
показати весь коментар
09.04.2024 11:38 Відповісти
16 років це дитина? Треба розбиратися. Хто винен. Немає фактів. Підлітки дуже різні бувають. Я особисто колись бачив, як натовп 12-14 річних людину ногами ******, повалили, били по голові, ще і казали ,"ми неповнолітні, нам нічого не буде," потім втекли. У парку ще бачив, як людину підлітки вирубили людину до втрати свідомості. І в газетах таких випадків чимало.
показати весь коментар
09.04.2024 11:44 Відповісти
ага. 12-14 літні, в газетах.

плакала вся маршрутка від цієї байки.

але, як що, то був, ти та й ще і п'яний, то мало дали.
показати весь коментар
09.04.2024 11:47 Відповісти
Тебе просто пацана малолетні не *******. Бо ти мабуть баба.) па'мятаю, у нас у школі були ********, на спор мужиків *******. Було їм по 13-14 років.
показати весь коментар
09.04.2024 14:04 Відповісти
В тебе своїх дітей нема, тому ти такий розсудливий. "Бидло-охоронець" був напідпитку і з табельною зброєю. Тому можеш йому поспівчувати і готувати передачі. Хотів би подивитись , щоб ти у очі розказав свої версії батьку хлопця, який загинув.
показати весь коментар
09.04.2024 14:25 Відповісти
Я написав свої перші коменти пару годин тому, до того, як була інформація про промілле. По -друге, звідки ви знаєте, що це правда про промілле? У зелених завжди всі чомусь на підпитку, коли їм треба резонансну справу. Навіщо, запитаєте? Кожен день людей вбивають в великій країні, але їм треба терміново відволікти увагу від корупції, чи від закону про мобілізацію. Каналізувати лють людей в іншу сторону. По-третє, я завжди намагаюся бути розсудливим. Я не володію всією інформацією, кто почав драку. Охоронець і повинен бути зі зброєю. Підлітки у такомі віці бувають дуже агресивні, вживають речовини, конфіктують з пересічними громадянами. З батьком немає сенсу говорити, я не знаю, як там все було насправді і кто почав. По-четверте. Я всяке і житті бачив, довго живу- і підлітків наркоманів, і злодіів, і підлітків рецидивістів і підлітків *********. Тому я не можу поки сказати, що там трапилося. Якщо у вас є свіжа інформація, запис з камер, або ще щось, дайте посилання.
показати весь коментар
09.04.2024 15:18 Відповісти
Волка ти ще не бачив Грицько. Ось тобі підвердженя, наприклад за 2019 рік.

В центре Киеве группа подростков зверски избивала прохожих (фото, видео 18+)

https://fakty.ua/292869-v-kieve-gruppa-podrostkov-ustroila-zverskoe-napadenie-na-prohozhih-foto-video
показати весь коментар
09.04.2024 15:29 Відповісти
Пане Можаєв,ви просто уявіть діалог охоронця і пацана."Ти що підеш на фронт?А ти чого не на фронті?"-Далі все інше-не передбачиш.Тепер питання-чи повідомив охоронець-хто він?Якщо ні-то сидіти йому,не пересидіти.
показати весь коментар
09.04.2024 12:07 Відповісти
Скоріш за все перший ****** - син твого батька.
показати весь коментар
09.04.2024 15:05 Відповісти
якесь бидло з села в ДСО припленталось і почало свої порядки в столиці встановлювати? на підпитку перед своїми тьйолками красувався?
показати весь коментар
09.04.2024 11:35 Відповісти
Або навпаки, 16 літне бидло почало хизуватися перед тьолками, чиплятися до людей, може штовхатися або ображати, а державний охоронець зробив йому зауваження. Ми не знаємо, як там було. Чекаємо.
показати весь коментар
09.04.2024 11:37 Відповісти
https://news.obozrevatel.com/ukr/kiyany/zahoplyuvavsya-futbolom-ta-******-svogo-molodshogo-brata-scho-vidomo-pro-pidlitka-yakogo-u-kievi-vbiv-pravoohoronets.htm
показати весь коментар
09.04.2024 11:41 Відповісти
Це міг бути просто нещасний випадок, не пощастило. Співчуваю батькам. Якщо охоронець винен- його покарають. А про те що, гарно вчився або захоплювався футболом, так адвокати і батьки про всіх пишуть, навіть про злодіів, це не аргумент.
показати весь коментар
09.04.2024 15:21 Відповісти
то може, тобі краще до кацапів переїхати? там і жінок і дітей ******* без розбору.
як побачив веселого підлітка відразу треба зламати щелепу. а не дай бог, ще і волоси зелені, то взагалі прибити.
показати весь коментар
09.04.2024 11:41 Відповісти
Це самий недолугий в тебе комент віку. Зміни платівку. Вже не смішно про російське іпсо. Чуваче, на рашці нікого не *******, там скрізь камери і вуличного криміналу в 5 разів менше чим у нас. Це по факту, безоціночно. Цей загиюлий там був не один, а з компанією. Я особисто бачив неодноразово, як підлітки били людей натовпом. А потім тікали. Бачив у Голосіїівьскому парку, як підлітки забили літню людину до втрати свідомості, яка їм зробила зауваження. Підлітки дуже різні бувають.
показати весь коментар
09.04.2024 11:49 Відповісти
так то ти по голосієво лазив в плащі, на голе тіло, та до дітей чіплявся?
а потім зі сторони підглядав, як дядьків схожих на тебе, лупили?
ах ти ж падло збочене....
показати весь коментар
09.04.2024 11:55 Відповісти
Ні я з дівчиною був, по собі не суди. Там багато людей було, вся боялися зауваження зробити. Все що ти кажешь на мене, переводи на себе. Ти спалився, Грицько) Тобто -це ти збоченець з рашки, який показує дівчатам своє голе тіло у плащі).
показати весь коментар
09.04.2024 11:58 Відповісти
До речі, в тій самій рашці набагато більше школярів з крашеними волоссям у різні кольори, чим у нас, у москві, так точно. Ваш приклад короче недолугий. А в нас пам'ятаєте кілька років тому, у Києві було модно натовпом школярів 12-14 років кидатися у центрі на незнайомих людей, швидко їх бити, валити, а потім тікати. І хизуватися -ми неповнолітні, нам нічого за це не буде. Кілька років назад про це писали. А пам'ятаєте писали, що підлітки зупиняли електрички приміські під Київом, і обмальовували їх балончиками, а коли люди хотіли вийти з електрички, бо дуже воняло фарбою, то їх підлітки били камінням і палками і змушували повернутися у вагони??
показати весь коментар
09.04.2024 11:55 Відповісти
За поребриком виникають проблеми, якщо щось пофарбовано у жовто-блакитний колір (навіть якщо це колір одежі на час виготовлення).
показати весь коментар
09.04.2024 12:01 Відповісти
Окремо с жовтим ,або блакітним проблем не виникає.
показати весь коментар
09.04.2024 15:22 Відповісти
А нічого чекати крацнього призначено...народ хоче бачити як борються з перевищаням влади та корупцією в МВС..ось вам будь ласка...показово по бидломарофону..і гундосий ніжкою туп
показати весь коментар
09.04.2024 11:52 Відповісти
А де тут боротьба з корупцією?, да і влада така собі, охоронець. Це тільки недолугому глядачу телемарафону зайде, як ото Гриша Гриба бігає)
показати весь коментар
09.04.2024 12:02 Відповісти
тепер, ти мій пошановувач. читай мене частіше. може, хоч щось, у твій засраний череп, прибавиться.
показати весь коментар
09.04.2024 12:06 Відповісти
Ось ще тобі приклад, Фома невіруюча- за 23 рік: Надихнулись російським «Словом пацана»: в Києві підлітки побили та пограбували 16-річного хлопця:

https://fakty.ua/431105-vdohnovilis-rossijskim-slovom-pacana-v-kieve-podrostki-izbili-i-ograbili-16-letnego-parnya

за 21 рік: Бьют по голове и грабят: в Киеве на людей нападает опасная банда подростков:

https://www.44.ua/news/3279037/but-po-golove-i-grabat-v-kieve-na-ludej-napadaet-opasnaa-banda-podrostkov
показати весь коментар
09.04.2024 15:34 Відповісти
Не факт. Перед ним була група підлітків, і конфлікт, скоріш за все, спровокували вони (впевнено стверджувати не можу, бо мене там не було, а відомості дуже уривчасті). До того ж - підліток - це може бути і 14 років, і 17, тобто фізично цілком доросла людина. Не можу нікого ані звинувачувати, ані виправдовувати, але закривати у СІЗО - для цього мали бути серйозні підстави.
показати весь коментар
09.04.2024 11:58 Відповісти
показати весь коментар
09.04.2024 11:48 Відповісти
А звідки вона ці подробиці знала з самого утра, хто кого штовхнув і шо кричав? Про це наче не писали ще?
показати весь коментар
09.04.2024 12:04 Відповісти
де не писали ? ти очко преЗЕдента борониш ? чмо було пяне.це вже показала експертиза - 1,6 проміле.
показати весь коментар
09.04.2024 12:07 Відповісти
Я не в курсі про промілле, я не сижу на цензорі сутками, посилання можна? Але, дуже часто, чомусь, хто неугодний зеленіій владі- виявляється п'яним. Навіть ті, хто ніколи не вживав. Вбивства кожен день трапляються. Але зелені- цією гучною справою, можливо, просто відволікають увагу людей від корупції, мобілізації и інших неприємних для них речей. А хто винен я не знаю, просто хочу зайвий раз звернути увагу, що підлітки бувають різними. І ********** і злодіями і наркоманами теж.
показати весь коментар
09.04.2024 13:15 Відповісти
Я зрозумів, звідки ноги ростуть, подивись, коли я комент написав перший, і коли пішла інформація, про промілле. Що було спочатку.
показати весь коментар
09.04.2024 14:05 Відповісти
. А хто винен я не знаю - але підлітки покидьки злодії ******** і наркомани.це ти так не знаєш - ну ******.
показати весь коментар
09.04.2024 16:47 Відповісти
Ніт, я на відміну від вас вивчав логіку в универі. Тому, якщо існують підлітки ******** і наркомани, також існують нормальні охоронці. То як можно когось звинувачувати без слідства? А ви стали на сторону підлітків, теж нічого не знаючи
показати весь коментар
09.04.2024 18:56 Відповісти
нормальні охоронці - це ті що пяні займаються рукоприкладством і вбивають дітей ? *** ти вивчав ту логіку,ти мабуть і буквар скурив воврємя.
показати весь коментар
10.04.2024 06:59 Відповісти
пяний охоронець зеленського ради розваги вбив підлітка.отака правда сьогодення.
показати весь коментар
09.04.2024 12:04 Відповісти
Не ясно, ЧОМУ все те сталося. Але чсно 2 речі.
1. Ніхто не має права прикладати руки до чиїхось дітей, тим більш, людина на службі. Якщо її фізично не зачіпали.
2. Хтось наварив сотні тисяч на вікнах, поставивши туди звичайне скло.
показати весь коментар
09.04.2024 12:16 Відповісти
"Хтось наварив сотні тисяч на вікнах, поставивши туди звичайне скло" - 100%
показати весь коментар
09.04.2024 12:50 Відповісти
Якщо він кричав "родіну" це підар
показати весь коментар
09.04.2024 12:18 Відповісти
Дай бог щоб ткбе зустріли ввечері друзі загиблого та спитали закурить
показати весь коментар
09.04.2024 14:00 Відповісти
Знав Максима особисто, вихований, чемний. Гарна, позитивна сім'я!!!
показати весь коментар
09.04.2024 12:30 Відповісти
от цікаво а як би це була ваша дитина і її вбив якийсь мент то щоб ви писали зелені тролі
показати весь коментар
09.04.2024 12:33 Відповісти
До чого тут зелена *******? Зелена пизжота зараз показово засадить шістку з посвідченням мвс факьично нізащо..
показати весь коментар
09.04.2024 14:02 Відповісти
1.менти розігнали зграю що надивилась "слово пацана"...одного забрали засадили в бус один ****** по нирках відбив..розрив судин..диьина загинула..так це перевищеннч і виправдовувати нічого.. так було????
показати весь коментар
09.04.2024 14:06 Відповісти
2. ******* ті самі що надивились слово пацана зграєю на одного..і тут або ти вбиваєш чт попадаєш на ліжко зі струсом мозку бо бють еогами і по голові або ти бєш і наповал..і то не у всіх виходить..бо потвлри в зграї
показати весь коментар
09.04.2024 14:09 Відповісти
Несовершонолітні теж ведуть себе зухвало.сподіваюсь на правдиве розслідування
показати весь коментар
09.04.2024 13:07 Відповісти
Там головне що б були нейтральні свідки,ні з одної ні з другої компанії.
показати весь коментар
09.04.2024 13:20 Відповісти