11123 відвідувача онлайн
3 619 32

Підозрюваний у вбивстві підлітка у київському фунікулері перебував напідпитку, - ДБР

фунікулер

Про це повідомила радниця з комунікацій Державного бюро розслідувань (ДБР) Тетяна Сапьян в ефірі телемарафону, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

"На сьогодні можу сказати, що йому незабаром буде обрано запобіжний захід - утримання під вартою без права внесення застави. Своєю чергою, хотіла б сказати, що Управління державної охорони і його керівництво максимально сприяють слідству. Щодо того, чи був він у той момент на службі - ні, він на той момент не був при виконанні службових обов'язків", - заявила Сапьян.

Також радниця з комунікацій ДБР додала, що на момент трагедії, відповідно до результатів експертизи, чоловік перебував напідпитку. Згідно з аналізами, в його крові виявили 1,2 проміле алкоголю.

Вбивство неповнолітнього у київському фунікулері

Увечері 7 квітня на станції столичного фунікулера між чоловіком та компанією молодиків виник конфлікт. Під час інциденту підозрюваний штовхнув одного із підлітків. Той головою розбив віконне скло та отримав травми у вигляді різаних ран шиї, від яких помер до приїзду лікарів.

Правоохоронцю, причетному до трагедії на станції, оголосили підозру.

Раніше Державне бюро розслідувань повідомляло про відкриття кримінального провадження за фактом вбивства на станції фунікулера в Києві.

Топ коментарі
+5
А чого "нещасний випадок"? Він же не сам випав. Той чувак його влупив. Може ненавмисне вбивство, але ж не нещасний випадок.
показати весь коментар
09.04.2024 14:00 Відповісти
+5
Але тепер вже з обтяжуючими обставинами. Бо напідпитку.
показати весь коментар
09.04.2024 14:05 Відповісти
+5
Поперше-урод(підозрюваний) не військовий а ментяра(татарівська),подруге-чому цим займається ДБР а не прокуратура.Я незнаю чим чим займався хлопець(розмовляв матом російською,слухав реп кацапський,чи дрочив на відосікі)але штовхати хлопця за це-це повний п...ц.
показати весь коментар
09.04.2024 14:15 Відповісти

Завантаження...