5098 відвідувачів онлайн
5 165 19

Дрони знову атакували майданчик ЗАЕС, - МАГАТЕ

заес,аес,запорізька

Міжнародне агентство з атомної енергії повідомило про чергову атаку дронів на навчальний центр окупованої росіянами ЗАЕС.

Про це організація повідомила у соцмережі X, інформує Цензор.НЕТ.

"МАГАТЕ було поінформовано ЗАЕС про сьогоднішню атаку дронів на прилеглий до її майданчика навчальний центр. Зареєстрований вибух підтверджується спостереженнями групи МАГАТЕ. Цього разу прямої загрози ядерній безпеці немає, але останній інцидент знову підкреслює надзвичайно серйозну ситуацію", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) заявило, що на території Запорізької атомної електростанції 7 квітня здетонував дрон.

Пізніше генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі повідомив, що відбулося щонайменше 3 прямі влучання в основні конструкції захисної оболонки реактора ЗАЕС.

Топ коментарі
+9
Шо,не можна розібратись,чії то дроны?Шо він дурня валяє!Там ще камери кругом стоять.
показати весь коментар
09.04.2024 17:28 Відповісти
+9
треба, терміново, провести позапланове засідання магате!
навіть терміновіше, ніж попереднє.
чи, гроссі вже не хоче їхати на заес?
а чого? не виходить українців вгамувати? вперлися українці, не хочуть поступатися?
але ж, газпромівські грошики треба відробляти.
показати весь коментар
09.04.2024 17:29 Відповісти
+6
Кацапи готують удар по нашим АЕС. Тут же все зрозуміло
показати весь коментар
09.04.2024 17:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шо,не можна розібратись,чії то дроны?Шо він дурня валяє!Там ще камери кругом стоять.
показати весь коментар
09.04.2024 17:28 Відповісти
я хочу, що б то були українські дрони.
показати весь коментар
09.04.2024 17:31 Відповісти
це добре.
дронами, знищити:
всі пости спостереження.
вся техніка, що стоїть на вулиці.
всіх орків, що швендаються по вулиці.
загнати всіх в укриття.

а далі ссо розбереться.
показати весь коментар
09.04.2024 18:29 Відповісти
Удари по криші контайнменту - це потенційно небепечна дія.Біти по нім можна тільки здуру.
показати весь коментар
09.04.2024 21:14 Відповісти
треба, терміново, провести позапланове засідання магате!
навіть терміновіше, ніж попереднє.
чи, гроссі вже не хоче їхати на заес?
а чого? не виходить українців вгамувати? вперлися українці, не хочуть поступатися?
але ж, газпромівські грошики треба відробляти.
показати весь коментар
09.04.2024 17:29 Відповісти
Кацапи готують удар по нашим АЕС. Тут же все зрозуміло
показати весь коментар
09.04.2024 17:39 Відповісти
ну тогда и до кацапов достанет, я только за))))...вся земля от чопа до владивостока должна быть уничтожена как бывший совок,совковые ****** на бамбасе получают по полной и больше всех за свою совковость.
показати весь коментар
09.04.2024 18:04 Відповісти
Там буде забруднена 30-50 км зона.
А Україна взагалі лишиться без електроенергії.
А потім буде Гололомор і Сибір. Тому я б так не радувався.
показати весь коментар
10.04.2024 09:44 Відповісти
Гроссі- грошші мріє стати Генсеком ООН, ось і тренується виражати стурбованість))
показати весь коментар
09.04.2024 17:39 Відповісти
Він на таких бабках сідить,що гутерашу півроку гавкати,щоб заробити місячний дохід Гроссі.Ядерна галузь не бідна.
показати весь коментар
09.04.2024 21:17 Відповісти
Моготе, а кацапів звідти попросити слабо? То навіщо взагалі щось казати
показати весь коментар
09.04.2024 18:03 Відповісти
неМАГЬОТЕ з гРоссі, дякуємо, прес-конференція на сьогодні завершена. Йдіть похмеліться
показати весь коментар
09.04.2024 18:08 Відповісти
козломордое ****** долго такой биомусор как ты тут не задерживаеться)
показати весь коментар
09.04.2024 18:14 Відповісти
Андрей держі *** бодрєй, пшол на*** ботяра коцорила.
показати весь коментар
09.04.2024 18:15 Відповісти
КТО ЖЕ ЭТО СДЕЛАЛ?

показати весь коментар
09.04.2024 19:07 Відповісти
МАГАТЭ вместе с ООН идите в 3,14зду