5286 відвідувачів онлайн
4 379 18

У Маріуполі пролунали 3 потужні вибухи, - Андрющенко

маріуполь

Про це у своєму телеграм-каналі написав радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, два вибухи - це робота російської ППО в районі порту. Після нього росіяни підняли в повітря гвинтокрили та літаки на перехоплення.

Ще одни потужний вибух пролунав у Маріупольському раоні в напрямку Тельманового.

"Тут цікавіше. Попередньо #НашіОчіВсюду повідомляють про ураження в районі будівництва залізниці. Але з урахуванням відстані та глибини окупації потребуж детального уточнення. У підсумку - добре. Аналогія передбавовни в дії. То ж - працюємо далі та ставимо свічки в церкву Маріупольської Бавовни", - написав Андрющенко.

Топ коментарі
+3
Дрібничка якась.Але добре й те.
показати весь коментар
11.04.2024 20:35 Відповісти
+1
постав собі в сраку ту свічку дебілоід, як вже бісять ці слогани постійні кучно розбавлені піздінгом бабла куди не плюнь......
показати весь коментар
11.04.2024 20:40 Відповісти
+1
Стісняюсь спитать: а у нас кожне тимчасово окуповане місто має мера з почтом радників? Зловив себе на думці, що нічого не чув про мерів ТО Донецька, ТО Луганська та їхніх радників...
показати весь коментар
11.04.2024 20:55 Відповісти

Завантаження...