4126 відвідувачів онлайн
6 329 32

Зеленський призначив Точицького заступником керівника ОП

точицький

Президент Володимир Зеленський призначив ексзаступника глави МЗС Миколу Точицького заступником глави Офісу Президента.

Відповідний указ опубліковано на офіційній сторінці президента, інформує Цензор.НЕТ.

"Призначити Точицького Миколу Станіславовича заступником керівника Офісу Президента України", - ідеться у документі.

Микола Точицький у 2005-2008 рр. був генеральним консулом України в Сан-Франциско (США), у 2016-2021 рр.. - Надзвичайний і Повноважний Посол України в Бельгії, а також у Люксембурзі та представник України при ЄС. Із 2021 р. був заступником міністра закордонних справ України. 12 квітня 2024 р. Кабінет Міністрів звільнив Точицького з посади заступника міністра закордонних справ.

Топ коментарі
+12
Кар'єрне зростання по- зЕрмаківські.
Був заступником міністра МЗС . Отримав підвищення до заступника завгоспа.
показати весь коментар
15.04.2024 17:05 Відповісти
+11
Якщо вірити Вікіпедії, заслуги цьго кондома полягають в роззброєнні України. Єрмак свою добирає коман-ду, на поміч антимайданниму мусорку та в угоду гідранту.
показати весь коментар
15.04.2024 17:07 Відповісти
+8
Вікіпедія: У 1993-1995 рр. - аташе, третій секретар Управління контролю над озброєннями та роззброєння.

Мабуть з чучмою деребанив озброєння?
показати весь коментар
15.04.2024 17:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дуже сподіваюсь , що він ЦРУшник.
показати весь коментар
15.04.2024 17:03 Відповісти
головне щоб виявився не ГРУшником.
показати весь коментар
15.04.2024 17:13 Відповісти
Скільки дятлів вони не назначають, а відповідати буде зеля і дєрьмак.
показати весь коментар
15.04.2024 20:47 Відповісти
немає патріотів в ОПі
показати весь коментар
15.04.2024 17:26 Відповісти
Це рятувати Єрмака чи замістити його?
показати весь коментар
15.04.2024 17:33 Відповісти
Чи це просто замануха для ПАРТНЕРІВ як він оновлює ШО? НЕКОНСТІТУЦІЙНИЙ НАДВЛАДНИЙ ОРГАН? КИМ _ ЛЮДИНОЮ ЯКА ПОВИННА ЗНАТИ ЯК ЦЕ МОЖНА ВИПРАВДАТИ ?
показати весь коментар
15.04.2024 17:35 Відповісти
Ні це напевно буде 7-м менеджером,5-6 запарилися.
показати весь коментар
15.04.2024 18:04 Відповісти
Єрмак скорш за все перебереться в крісло прем"єра а цей його замінить на посаді отаке оновлення по зеленські, до 20 травня не так далеко.
показати весь коментар
15.04.2024 19:54 Відповісти
Вікіпедія: У 1993-1995 рр. - аташе, третій секретар Управління контролю над озброєннями та роззброєння.

Мабуть з чучмою деребанив озброєння?
показати весь коментар
15.04.2024 17:04 Відповісти
Ну Ви вже зовсім...того... Кого може роззброїти аташе чи третій секретар? Хіба що дружину Кучми звозити в магазин на авто посольства.
показати весь коментар
15.04.2024 18:36 Відповісти
А рєшалою працювати аж бігом може. У юдей які дійсно вирішують ті чи інші делікатні питання є переговорщики та довірені особи. Які за коринку з барського столу будуть служити. Я мав це на увазі.
показати весь коментар
15.04.2024 20:28 Відповісти
Кар'єрне зростання по- зЕрмаківські.
Був заступником міністра МЗС . Отримав підвищення до заступника завгоспа.
показати весь коментар
15.04.2024 17:05 Відповісти
акакаяразніца?
показати весь коментар
15.04.2024 17:49 Відповісти
Якщо вірити Вікіпедії, заслуги цьго кондома полягають в роззброєнні України. Єрмак свою добирає коман-ду, на поміч антимайданниму мусорку та в угоду гідранту.
показати весь коментар
15.04.2024 17:07 Відповісти
Спец по «надлишковому» розкраданню ОВТ з України??
Але ж, хтось за ним, «сіренький» у тіні, таки стоїть, від ригоАНАЛІВ…
Сівкович з деркачем, і хотіли б розповісти, може, що цікавого, але ж …
Одна надія, на єрмака і татарова…. Вони, чесні і патріоти … Зеля, може побожитися…
показати весь коментар
15.04.2024 17:14 Відповісти
Дєрьмак вже всіх "не своїх" в ОПі замінив чи ще лишились Бєніни куратори? 🤔

Країною керує ларьочник, який сформував злочинне угрупування і розставив на всі посади "своїх". Тих, кого не можливо замінити на "свого" (депутану якусь, наприклад) - купили або залякали. Найвеличніше ніщо виконує/грає роль диктора-ширми і цапа-відбувайла (в майбутьому), який ставить підписи.

Але не забувайте: замінити вище військове керівництво під час війни можна, а "5-6 менеджерів" - ніззя!
показати весь коментар
15.04.2024 17:16 Відповісти
Вова підписант-шостий по номеру през
показати весь коментар
15.04.2024 17:21 Відповісти
Варто було Канцлерському суду штату Делавер проявити інтерес до сфери юридичної підконтрольності банківських структур Люксембургу, як Зеленський тут же відкликав з Європи на посаду в Офіс президента колишнього посла в Бельгії і Люксембургу за цікавий період з 2016 по 2021 рік Миколу Точицького.
показати весь коментар
15.04.2024 17:26 Відповісти
І який звязок ? Він у тому Люксембурзі бував один раз на рік на День Незалежності.
показати весь коментар
15.04.2024 18:39 Відповісти
Переставляє ліжка...
показати весь коментар
15.04.2024 17:27 Відповісти
Покажіть мені хоч одне підприємство де секретарка директора керує підприємством та має заступників???
показати весь коментар
15.04.2024 17:38 Відповісти
Чувак на Шарікова схожий 😊МЗС - АБИРВАЛГ ? ))
показати весь коментар
15.04.2024 18:40 Відповісти
"Козиря" ішак не планує звільняти, а бавиться, імітуючи зміни. Нормальна людина в ОПГ тупорилого ішака не піде. А це означає, що буде те саме, або ще й гірше.
показати весь коментар
15.04.2024 18:42 Відповісти
Зібралась зграя хейтерів, які не володіють інформацією, зате вигадують брєд на рівні тієї ж секретарки. Скоріше за все він буде заступником на міжнародному напрямку, тобто шефом Кульбабки. Може, хоч будки собачі та котячі заставить його прибрати з МЗС та гі-вно в коридорах.
показати весь коментар
15.04.2024 18:47 Відповісти
Навіщо тоді потрібно МЗС, якщо його функції ОП?
показати весь коментар
15.04.2024 18:52 Відповісти
А як же тоді існуватиме неконституційний орган ОП, якщо не порушувати законадавство?
Це ж буде не по-пацанські!
показати весь коментар
15.04.2024 20:01 Відповісти
МЗС виконує технічну роботу. Все вирішується в ОПу . Маю на увазі міжнародну політику. Так у всіх країнах. Наш посол у Великобританіі сказав від себе дещо в інтервʼю місцевому телеканалу і був звільнений ОПу.
показати весь коментар
15.04.2024 23:07 Відповісти
Переставили ліжка в борделі!
показати весь коментар
15.04.2024 19:58 Відповісти
Ну і що? Всіх виженемо нахер...