9620 відвідувачів онлайн

Німеччина запустила ініціативу з пошуку додаткових систем ППО для України

німеччина

Уряд Німеччини звернувся до партнерів по НАТО та ЄС, а також до третіх країн, з ініціативою щодо пошуку додаткових систем ППО для України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Tagesschau.

З ініціативою виступили міністерства оборони та закордонних справ ФРН.

Міністри Борис Пісторіус та Анналена Бербок вже звернулися до партнерів з ЄС та НАТО, а також до третіх країн, повідомили речники міністерств.

Вони не надали інших деталей, проте зазначили, що ініціатива "Негайні дії щодо протиповітряної оборони" має на меті якнайшвидше надати Україні ще більшу підтримку у засобах ППО.

"Нам потрібно ще раз серйозно розглянути, чи є інші системи, які можна швидко надати Україні", - розповів речник.

Топ коментарі
+7
В штатах пошукайте, спочатку ткніть будапештською пимулькою в морду,у тих лохотронщиків з тисяча патріотів є, але вони зараз думають які ще відмазки придумати щоб нічог не дати.
показати весь коментар
17.04.2024 16:39 Відповісти
+7
сходіть в ліс перші гриби вже є може Петріоти виросли !
показати весь коментар
17.04.2024 16:41 Відповісти
+6
А шо іх кожен день шукати - це ж не голка в копиці сіна - вони або є або іх немає
показати весь коментар
17.04.2024 16:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А шо іх кожен день шукати - це ж не голка в копиці сіна - вони або є або іх немає
показати весь коментар
17.04.2024 16:36 Відповісти
імітація бурхливої діяльності із завчасно відомим результатом.

"Нам потрібно ще раз серйозно розглянути, чи є інші системи, які можна швидко надати Україні"
показати весь коментар
17.04.2024 17:24 Відповісти
В штатах пошукайте, спочатку ткніть будапештською пимулькою в морду,у тих лохотронщиків з тисяча патріотів є, але вони зараз думають які ще відмазки придумати щоб нічог не дати.
показати весь коментар
17.04.2024 16:39 Відповісти
Дякуємо.
показати весь коментар
17.04.2024 16:41 Відповісти
за що, за балаканину замість допомоги ?
показати весь коментар
17.04.2024 16:43 Відповісти
За роботу, яку не забов'язані робити.
показати весь коментар
17.04.2024 17:09 Відповісти
за симуляцію роботи , яку не роблять .
показати весь коментар
17.04.2024 18:22 Відповісти
Вони забов'язані щось робити для нас?
показати весь коментар
17.04.2024 18:40 Відповісти
звісно ні ! вони не повинні нас брати в нато , не повинні давати зброю , не повинні заважати бізнесу з кацапами . повинні тільки роззброювати нас , забороняти бити по кацапії і взагалі ми повинні тихо здохнути за 72 години ! ось вони західні цінності , поділ на вищу і нищу раси і подвійні стандарти ! ви розумієте що вони не бачать існування України ?
показати весь коментар
17.04.2024 19:10 Відповісти
Багато тексту та відсутня відповідь на питання. Німецька влада забов'язані витрачати на нас гроші своїх громадян та шукати для нас ППО?
Чи дбати про нацбезпеку України конституційний обов'язок Зеленського?
показати весь коментар
17.04.2024 22:01 Відповісти
повинна ,бо 20 років була спонсором терористичного режиму путіна ! а дбати про нацбезпеку повинні всі президенти України . я вважаю що на 100 % не дбав жоден !
показати весь коментар
17.04.2024 22:58 Відповісти
У вас є документ із забов'язаннями Германії? Знаю відповідь на 100 %. Немає.
Якби не дбав жоден з президентів, то нікому було б захищати Україну.
В 2014 армія України була гола, боса, розброєна і голодна. В 2022, незважаючи на трирічне знищення, дякуючи підтримці Заходу, вона зупинила кацапів.
показати весь коментар
17.04.2024 23:30 Відповісти
є документ з назвою меморандум ! є саміт нато 2008 де Україну вивели за вухо , ваша Німеччина . армія гола і боса була і в 2019 бо 2018 було масове звільнення з армії . до 2019 не отримала жодного нового літака , гвинтокрила чи танка . шкода що тут не можно писати всю правду .
показати весь коментар
18.04.2024 00:21 Відповісти
А плюс одна система патріот і дві айріс ті, це не допомога??? Це вже не балачки!!!
показати весь коментар
17.04.2024 19:03 Відповісти
де вони ? там де Ф-16 ? ракет немає на ці Петріоти що є !
показати весь коментар
17.04.2024 19:12 Відповісти
Як тобі сказати щоб не образити, системи без ракет не надаються, і не на один залп а на кілька!!!
показати весь коментар
17.04.2024 21:43 Відповісти
ну тобі з Італії видніше ! тільки ракет до Петріотів вже дефіцит . кожного дня по Україні летить 30-50 ракет годину тому дві пролетіли над хатою , в таких об'ємах ракети ППО навіть не виробляють .
показати весь коментар
17.04.2024 21:52 Відповісти
Та що ти кажеш??? Ну то перед тим як щось казати зайди в Гугл і поцікався скільки випущено і випускається раке для петріот!!! І до чого тут Італія, я був і у Львові під час прольотів і в Хмильницькому, тому не розказуй мені що і як!!!
показати весь коментар
18.04.2024 00:34 Відповісти
сходіть в ліс перші гриби вже є може Петріоти виросли !
показати весь коментар
17.04.2024 16:41 Відповісти
чех Павел вже ********** відшукав, (а чи були **********, якщо їх немає в Україні???Те ж саме із системами ППО.
показати весь коментар
17.04.2024 16:42 Відповісти
показати весь коментар
17.04.2024 16:46 Відповісти
Куда вона її "запустила"? - В небо, чи в море?
показати весь коментар
17.04.2024 16:47 Відповісти
Я просто @уїю!! Вони шукають!! Де шукають? Може десь в кущах завалялась система ППО? Захід 100% програє путіну. А ми з ним теж Це вже очевидно.
показати весь коментар
17.04.2024 16:47 Відповісти
Нічому не вчить історія ******** чемберленів
показати весь коментар
17.04.2024 16:57 Відповісти
Афігеть ! В Румунії стоять 28 установок. Петріот. "Румунія провела перші випробування системи протиракетної оборони MIM-104 Patriot. Під час тестів не обійшлося без проблем. 2020 рік" Вони там ще вчаться, а у нас вже Кінжали наражаються на .....
показати весь коментар
17.04.2024 17:08 Відповісти
Імітація бурхливої діяльності?
Для чого патріоти без ракет? А ракети виробляє сша, яке не дасть ні ***, бо трамп не розріша.
показати весь коментар
17.04.2024 17:29 Відповісти
Да не торопитесь уже, ведь вам нужны миллионы беженцов с Украины.
показати весь коментар
17.04.2024 18:35 Відповісти
показати весь коментар
17.04.2024 18:36 Відповісти
Ой, як невдобно. Та не треба нічого шукати, без Петріотів нас ***** швидше повбиває. Спостерігайте. 👀
показати весь коментар
17.04.2024 18:47 Відповісти
Может подсказать где поискать? В Андорре вдруг залежалось, или там в Лихтенштейне пару установок! В Люксембурге точно есть---может правда одна система. Вот же суки развесёлые---оперетку какую чешут! Даже чуть порадовало. Скотобаза великолепная!
показати весь коментар
17.04.2024 20:08 Відповісти