10610 відвідувачів онлайн
1 546 14

Кулуари ВР планують відкрити для журналістів найближчим часом, - голова апарату Ради Штучний

Допуск журналістів до кулуарів ВР

Найближчим часом для представників ЗМІ планують відкрити кулуари Верховної Ради.

Про це керівник Апарату Верховної Ради України В'ячеслав Штучний повідомив під час круглого столу "Про доступ журналістів до кулуарів Верховної Ради України та відновлення онлайн-трансляцій засідань парламенту", передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Еспресо".

За його словами, наразі в апараті парламенту розробляють процес доступу медіа.

Попередньо, планують повернутися до практики, яка існувала під час пандемії COVID-19, коли у стінах парламенту були присутні від 20 до 30 журналістів різних ЗМІ.

Першу зустріч медіа і керівництва апарату ВР планують провести вже після Великодня. Там журналістам розкажуть про оновлені заходи безпеки в стінах Верховної Ради.

Топ коментарі
+9
А чому на канал Рада виділяються мільйони, хоча він не виконує свою основну функцію трансляції пленарних засідань?
показати весь коментар
01.05.2024 11:51 Відповісти
+5
Потому что в Украине бюджет это личная кормушка властной клики. А если что-то не нравится, то начинают рассказывать о политической ответственности и что сами так наголосовали.
показати весь коментар
01.05.2024 12:13 Відповісти
+1
А звати Штучного Інтелект?
показати весь коментар
01.05.2024 11:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А чому на канал Рада виділяються мільйони, хоча він не виконує свою основну функцію трансляції пленарних засідань?
показати весь коментар
01.05.2024 11:51 Відповісти
Потому что в Украине бюджет это личная кормушка властной клики. А если что-то не нравится, то начинают рассказывать о политической ответственности и что сами так наголосовали.
показати весь коментар
01.05.2024 12:13 Відповісти
5 років тотального БЕСПРЕДЕЛА , БРЕХНІ і МЕГАМАРОДЕРСТВА НА КРОВІ Диктаторішка Ze іуда, суши сухарі, твоі дешеві подачки , вже не прокачають
показати весь коментар
01.05.2024 16:42 Відповісти
Тому, що гнидник іновірців.
показати весь коментар
01.05.2024 21:57 Відповісти
А звати Штучного Інтелект?
показати весь коментар
01.05.2024 11:52 Відповісти
Фалоімитатор !
показати весь коментар
01.05.2024 12:43 Відповісти
20-30 журнашлюшек - це все те, що вдалося купити з потрохами?
показати весь коментар
01.05.2024 11:58 Відповісти
Тот самый Штучный кто-то там говорил и правит Радой.
показати весь коментар
01.05.2024 12:12 Відповісти
Мар'яну присоромлять,а то шляється по залу як та причинна.
показати весь коментар
01.05.2024 13:19 Відповісти
Кулуари...
Там бігають кугуари, казуари та стоять пісуари, блд...
показати весь коментар
01.05.2024 13:39 Відповісти
Вибрали підлабузників
показати весь коментар
01.05.2024 17:08 Відповісти
Чуєш щось воняє? Просрочка https://www.tiktok.com/@oleg_korchevskyi/video/7363374960787721480
показати весь коментар
01.05.2024 18:22 Відповісти
Гниди не хочуть показувати свій гнилий гнидник.
показати весь коментар
01.05.2024 21:55 Відповісти