9867 відвідувачів онлайн
8 736 27

На Полтавщині зросли черги біля ТЦК: Переважно це не добровольці, а ті, хто має бронювання

У Полтавській області зросли черги з чоловіків до ТЦК

Упродовж останніх днів на Полтавщині біля територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) зросли черги з чоловіків, які хочуть оновити свої військово-облікові дані. Більшість з тих, хто стоїть чергах – це військовозобов’язані, які мають підстави для відстрочки або бронювання.

Про це заявив начальник служби звʼязків із громадськістю Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, майор Роман Істомін в етері "Радіо Свобода", передає Цензор.НЕТ.

За словами Істоміна, це не є добровольці чи ті, хто отримав повістку.

"Більша частина тих, хто зараз стоїть у чергах, – це все-таки військовозобов’язані, які мають або підстави для відстрочки, або підстави для бронювання. Черги справді трішки збільшилися, але вони складаються не з військовозобовʼязаних, які прибули добровільно чи хоча б за повістками, а з військовозобовʼязаних, яких присилають підприємства для бронювання", - пояснив майор.

Він також нагадав, що зараз триває звільнення військовослужбовців строкової служби. Частина строковиків теж, за словами Істоміна, приходять, щоб стати на військовий облік.

Як відомо, закон про мобілізацію набуде чинності 18 травня. Згідно з документом усі призовники, військовозобов’язані та резервісти через 60 днів з дня набрання чинності законом, мають з’явитись до ТЦК, у ЦНАП або скористатися електронним кабінетом, щоб уточнити дані.

Топ коментарі
+6
Зросли черги бусиків незламності, +100500 ! ! !
показати весь коментар
01.05.2024 13:46 Відповісти
+6
Ні батольйони Монако , родичі та діти чиновників , Арєстовічі ,Баканови звичайно ,що не прийшли...
показати весь коментар
01.05.2024 13:59 Відповісти
+6
Перечитайте статтю уважно.
показати весь коментар
01.05.2024 14:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так майже в усіх тцк. 90% черги - заброньовані.
показати весь коментар
01.05.2024 13:45 Відповісти
показати весь коментар
01.05.2024 14:03 Відповісти
Це яке місто?
показати весь коментар
01.05.2024 14:18 Відповісти
Тільки на цьому фото вже взвод є ! А кажуть немає мобресурсу !
показати весь коментар
01.05.2024 14:28 Відповісти
Заброньовані, або які мають право на відстрочку.
показати весь коментар
01.05.2024 14:32 Відповісти
мобресус є лопат не хватає "Українці готові битися лопатами, якщо не буде зброї" - Кулеба
показати весь коментар
01.05.2024 16:18 Відповісти
Ні батольйони Монако , родичі та діти чиновників , Арєстовічі ,Баканови звичайно ,що не прийшли...
показати весь коментар
01.05.2024 13:59 Відповісти
Такими як ти ,судячі з твоєго прапору.
показати весь коментар
01.05.2024 14:17 Відповісти
А коли простий нарід скінчиться, то по війні одни пани будуть працювати на інших?
Кошмар...
показати весь коментар
01.05.2024 13:46 Відповісти
а будуть апдейтить закон "васал мого васала не мій васал" до "васал мого васала і мій васал"
показати весь коментар
01.05.2024 13:50 Відповісти
Ні. Русня зайде і перетворить панів на субпростий нарід. Тобто такий, якому будь-який бурят буде за пана. Ну, якщо пани заздалегідь не втечуть. Але там, куди втечуть, вони вже панами не будуть: там працювати треба, схєми не канают.
показати весь коментар
01.05.2024 13:50 Відповісти
Зросли черги бусиків незламності, +100500 ! ! !
показати весь коментар
01.05.2024 13:46 Відповісти
Стоять , бо розуміють , що Полтавщина недалеко від зон бойових дій.

межує з Сумщиною, Харківщиною
показати весь коментар
01.05.2024 13:49 Відповісти
Перечитайте статтю уважно.
показати весь коментар
01.05.2024 14:03 Відповісти
"Більшість з тих, хто стоїть чергах - це військовозобов'язані, які мають підстави для відстрочки або бронювання. "Джерело: https://censor.net/ua/n3487226
показати весь коментар
01.05.2024 14:04 Відповісти
Хочуть поновити броню на броню?
показати весь коментар
01.05.2024 13:54 Відповісти
Для бронювання необхідне оновлення даних у ТЦК.
показати весь коментар
01.05.2024 14:09 Відповісти
А ось тепер питання до тупой гопоти,яка в авралі пропихнула закон.Чьому зараннєє не попередити.Усі доступні інформаційні платформи забиті тіки бравурними гаслами.І це тіки щоб обновити данні.Де б...ь ці ціфровізатори з країной в смартфоні.І не траба прикриватись заброньованими і отсрочники.Гопота ряжена.
показати весь коментар
01.05.2024 14:07 Відповісти
Та був я там. На всю чергу пʼять чоловік служити було. Всі інші бронь або инваліди..
показати весь коментар
01.05.2024 14:09 Відповісти
Ти хо назови вік ціх "ухилянтів".Жертва гаджетів і сачастних технологій.
показати весь коментар
01.05.2024 14:39 Відповісти
Прокурори, менти, чинуши, директора, депутати з помічниками, виконавці, судді, банкіри. А ти Микола з повісткою в тій черзі як лох.
показати весь коментар
01.05.2024 14:28 Відповісти
Енергетики, електромонтери РЕМ та "Укренерго", "Водоканали", "Теплоенерго" тощо
показати весь коментар
01.05.2024 15:19 Відповісти
кловуни пересувних цирків, іт. д.!!
показати весь коментар
01.05.2024 15:33 Відповісти
Ну якщо мають право. Артистів цирку у нас не так багато залишилося. Погоду вони не зроблять
показати весь коментар
01.05.2024 15:37 Відповісти
військового стану нема,то й черги галімі.
показати весь коментар
01.05.2024 15:01 Відповісти