5142 відвідувача онлайн
6 869 13

Наслідки російської атаки на Одесу 1 травня: постраждало 14 людей, пошкоджена інфраструктура, - ОВА. ФОТОрепортаж

Через ракетний обстріл Одеси армією РФ постраждало 14 людей.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це у своєму телеграм-каналі написав очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.

"Внаслідок російської ракетної атаки по Одесі пошкоджена цивільна інфраструктура, зокрема складські приміщення пошти. Триває ліквідація пожежі. У навколишніх будинках є вибиті вікна", - повідомив Кіпер.

За його інформацією, постраждало 14 людей, одного чоловіка госпіталізовано у стані середньої ступеню важкості в лікарню. Всім іншим допомога надана на місці. 

Внаслідок російської ракетної атаки по Одесі пошкоджена цивільна інфраструктура.

Постраждало 14 людей.

Пожежа на місці влучання російської ракети.

Раніше повідомлялось, що ввечері 1 травня, російські війська вчергове атакували Одесу ракетами. Внаслідок обстрілу постраждало 13 людей. Внаслідок цього в місті виникла велика пожежа.

Топ коментарі
+17
Такої терористичної країни не повинно бути на карті Землі!
показати весь коментар
02.05.2024 01:56 Відповісти
+13
Так але для цього треба хоча б почати казати про це, бо третій рік війни а заголовок - "Наслідки російської атаки на Одесу 1 травня" тобто не "Наслідки терористичної атаки з боку країни агресора"... а це читають багато громадян та їм вже вповз вуха - звикли, а завтра вже й забудуть. а іноземні видання? Вони ж здебільшого публікують переклади - Five killed in Russian missile attack... тож вбивцю треба називати - вбивцею, терориста -терористом, а ***** - ******!
показати весь коментар
02.05.2024 04:27 Відповісти
+2
Той хто повинен це казати Хренпіде
показати весь коментар
02.05.2024 08:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Такої терористичної країни не повинно бути на карті Землі!
показати весь коментар
02.05.2024 01:56 Відповісти
Так але для цього треба хоча б почати казати про це, бо третій рік війни а заголовок - "Наслідки російської атаки на Одесу 1 травня" тобто не "Наслідки терористичної атаки з боку країни агресора"... а це читають багато громадян та їм вже вповз вуха - звикли, а завтра вже й забудуть. а іноземні видання? Вони ж здебільшого публікують переклади - Five killed in Russian missile attack... тож вбивцю треба називати - вбивцею, терориста -терористом, а ***** - ******!
показати весь коментар
02.05.2024 04:27 Відповісти
Той хто повинен це казати Хренпіде
показати весь коментар
02.05.2024 08:48 Відповісти
Особливо журналісти , слухняно заглядають в пасть ОПг на Банковій , як кажуть їх говорячи голови:» Не расчеловечивайте партнерів» ! Денісову , всупереч закону звільнили « СЛУГИ РАШИСТСЬКОГО НАРОДУ» , мол ,она придумувала преступления русских !!!В Бучі , Ірпіні , Ізюмі , Бородянці ГВАЛТУВАГНЯ ТОРТУРИ ………… «Українська правда»,- клоака ПРИХВОСТНІВ ФСБшноі мразі ермака
показати весь коментар
02.05.2024 09:46 Відповісти
Да, Уп так завуалированно ********* подлизнуть зешмарам. "Маленькое правительство с большим премьером. Как у Шмыгаля хотят сменить Кабмин." Четверг, 2 мая 2024, 05:30
показати весь коментар
02.05.2024 11:23 Відповісти
всі
показати весь коментар
02.05.2024 13:26 Відповісти
у Славіка Нови є відео момент прильоту....Вже не секрет це склад НП
показати весь коментар
02.05.2024 08:44 Відповісти
це Николаевский Ванек зразу написав...
показати весь коментар
02.05.2024 11:50 Відповісти
это выплядки кремлёвские атаковали к 10ти-летию Дома профсоюзов?
показати весь коментар
02.05.2024 08:56 Відповісти
Окрім НПЗ треба теж бити по їх супермаркетах та складах ,хай хаос наростає на тереторії зла.
показати весь коментар
02.05.2024 10:16 Відповісти
маячня..які супермаркети?))) там ще "жирних "цілей ого-го!!! Окрім суто військових та НПЗ газокомпресорні та розподілчі вузли
показати весь коментар
02.05.2024 11:52 Відповісти
Русизм - это особая форма человеконенавистнической идеологии, основанная на великодержавном шовинизме, полной бездуховности и безнравственности.
Отличается от известных форм фашизма, расизма, национализма, особой жестокостью, как к человеку, так и к природе. Принцип действия - уничтожение всего и вся, тактика выжженной земли. Отличается шизофренической формой мании мирового господства. Обладая рабской психологией, паразитирует на ложной истории, на оккупированных территориях и угнетаемых народах. Русизму характерен постоянный политический, юридическо-правовой и идеологический терроризм Джохар Дудаев
показати весь коментар
02.05.2024 16:09 Відповісти