5153 відвідувача онлайн
4 967 19

Сили оборони вживають заходів, щоб вибити росіян із захопленої частини Очеретиного: були введені додаткові сили і засоби з резерву, - ОСУВ "Хортиця"

ЗСУ ввели в Очеретине додаткові сили і резерви

Сили оборони України вживають заходів, щоб вибити російських окупантів із селища Очеретине в Донецькій області.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" вдень 2 травня 2024 року заявив речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" підполковник Назар Волошин, передає Цензор.НЕТ з посиланням на АрміяІнформ.

"Щодо Очеретиного ситуація така, що ворогу вдалося прорватися і закріпитися в цьому населеному пункті. Його частина перебуває під контролем ворога. Ця частина знаходиться під нашим вогневим контролем. Збройні Сили і Сили оборони вживають всіх заходів, щоб вибити ворога звідти. Там наразі тривають важкі бої. Збройні Сили контролюють цю ситуацію", — розповів речник ОСУВ "Хортиця".

За його словами, ворог, щоб розвинути тактичний успіх у цьому районі і прорвати українську оборону, задіяв на цьому напрямку до 4 бригад.

"З нашого боку також вживаються заходи, щоб стабілізувати обстановку, зокрема для повернення контрою над Очеретиним — з цією метою були введені додаткові сили і засоби з резерву", — зазначив речник ОСУВ "Хортиця".

Топ коментарі
+12
Ініціатива повністю за ворогом.
А ми реагуємо хаотично, бездумно, подекуди відчайдушно без тактичних задумок і стратегічного мислення.
Зате зебілу живеться легше. Рейтинг ніхто не надкушує.
показати весь коментар
02.05.2024 17:36 Відповісти
+9
відразу видно що сирський воює.
показати весь коментар
02.05.2024 17:34 Відповісти
+6
при зеленському не надійтесь на якісь перемоги. вони все роблять щоб програти.
показати весь коментар
02.05.2024 17:43 Відповісти

Завантаження...